Капитанша• 03 марта 2024

Гель лак у 13 років

Всі подруги роблять, я ж відмовляю доньку, бо шкідливий. Чи можна вже робити?Собі не робила ніколи і не хочу
Попразендовна• 03 марта 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Не завжди можна виявити
С таким успехов у любого может быть гепатит.

Люблю ВалЄру• 03 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
Звідки?
Попразендовна• 03 марта 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Звідки?
Оттуда откуда у меня )
Люблю ВалЄру• 03 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
Оттуда откуда у меня )
Ви віддаєтеся ризику раз в місяць.
Летчица• 03 марта 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Дуже дивно - хлопців неповнолітніх мами ’вивозять’ з України від війни, а дівчат віддають на потенційну можливість заразити гепатитом і отримати меланому
Виходить, хлопців люблять сильніше
Супер!

Мами, покажіть донечкам фото дівчаток з королівських родин - в кого є там пазури?
Що може бути краще доглянутих ніжно-рожевих нігтьових пластин у молодому віці?

І я абсолютно не ханжа - але боляче, що стадний інстинкт штовхає дітей по суті на поток індустрії краси
Даю справку• 03 марта 2024
Нельзя
Даю справку• 03 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
Вы девочек в 13 лет видели? Они уже не дети, уже девушки. Тем более, пастельные тона выглядят нормально.
Все девочки в 13 лет разные. Есть и такие, что по виду еще дети
Просто каралева• 03 марта 2024
Ответ дляСладко-соленая
А чому комплексували, просто цікаво? Ліньки було зробити собі манікюр і нафарбувати нігті?
Комплексувала бо була не така як усі. Деякі однокласниці постійно питали чому не роблю гель лак, а я не знала що відповісти. Мені було соромно що у мене на це не було грошей.
Нігті я сама фарбувала і манікюр робила, у мене було два дешевих лака, але це зовсім не те. У нас в школі була мода саме на манікюр зроблений гель лаком з малюнками і на нарощені нігті.
Сладко-соленая• 03 марта 2024
Ответ дляПросто каралева
Ви ж тепер уже доросла і розумієте, що це привід? Могла бути сукня не така, чи картавість, чи просто волосся руде. Сильна людина відстоює себе. Я сама в школі комплексувала, через інше, через свою хворобу, але зараз уже розумію, якби ми були трохи сильнішими тоді, проблема би зникла сама собою.

Просто каралева• 03 марта 2024
Ответ дляСладко-соленая
Розумію, але щоб відстояти себе треба з дитинства мати хорошу самооцінку і бути впевненим в собі. На жаль не всі такими народжуються.
Звичайно для дорослої людини манікюр це дрібниця. Але в підлітковому віці дітина хоче бути така як всі і не відрізнятися від інших. Підлітки дуже жорстокі і оцінюють по зовнішньому вигляду.
Гопница-Советчица• 03 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
У вас крайности. Либо дети, либо прохаванные бабища.
Я б не запрещала. Хочет - пусть делает, пусть привыкает ухаживать за собой, чтоб не было обгрызенных ногтей как из темы сегодняшней, где работодатели отказывали.
Да, что за бред , у меня высокая, дочка( муж высокий) делает маникюр , нравится ей и Эйр тач , красиво одевается, смотрит за собой ,спортом занимается, выглядит старше, но не бабища уж точно)) ей 14