пані Солоха• Изменено 03 марта 2024
За кордоном не придумали ніяких ліків від діабету 2 типу?
Чи теж метроформін всім радять пити?
Той метроформін вже 50 років
Невже не придумали кращого нічого?
Той метроформін вже 50 років
Невже не придумали кращого нічого?
Лялькодзьоб• 03 марта 2024
Можно и без закордонов, и без лекарств в принципе, если конечно сахар не 10 и больше. Кардинально изменить подход к питанию и добавить физ нагрузки ( хотя б для начала ходить минимум 5 км в день в бодром темпе). И сахар сам, без каких либо таблеток начнет приходить в норму
Сколько_мне_лет?• 03 марта 2024
Низьковуглеводна дієта і час кардіонагрузки в день низької інтенсивності. Нащо ті ліки
Синди Кроуфорд• 03 марта 2024
Уже довольно давно есть отличный препарат нового поколения Семаглутид, только дорого очень.
В шоколаде• 03 марта 2024
Давно є не лише метформін, але у всього свої нюанси. І таки прибрати зайву вагу, куріння і додати спорт - доведено знижує цукор
НЛОша• 03 марта 2024
Все є.У чоловіка діабет 2 типу.Чоловіку в цьому році вже виповнилося 60, тому виїзний.Польща, ходив до лікаря, дали рецепт на ліки.Якість ліків в Польщі на порядок вище.За підробку - величезні штрафи, нікому навіть в голову таке не прийде.
Звездолётчица• 03 марта 2024
Ответ дляНЛОша
А ліки не на основі метформіну? А які?
пані Солоха
• 03 марта 2024
Ответ дляНЛОша
Сфоткайте ліки
Майданщица• 03 марта 2024
Знакомой ребёнку все выдали. Сейчас помпу бесплатно ставят. Но у девочки наверное диабет 1 типа. Она на инсулине. До помпы на руке стояла штуковина, тоже бесплатно все.
Суцільна зрада• 04 марта 2024
У чоловіка діабет, лікується 5 років. Один метформін ( Сіофор 1000 2р/на день) не допомагав, тому його залишили на вечір, а зранку Ксігдуо Пролонг 10/1000. Ксігдуо зразу вгамував глюкозу. Звісно дієти, фіз.навантаження, це обов´язково
Kateryna-S• 04 марта 2024
Оземпик новомодный разве не от диабета изначально предназначался?
Растительное - берберин. Но, конечно, и диета, и спорт.
Кокосиха• 04 марта 2024
Це у вас мама не хоче пити метформін? А ви не хочете нічого робити із її харчуванням та життям, але маєте багато грошей? І хочете заплатити за якісь ефемерні обіцянки? І створюєте безкінечні теми?