Слоник-тоник• 03 марта 2024
Що даруєте свекрухам на дрібні свята?
Бюджет до 1000 грн.
На др дарує чоловік сам. А на всі інші свята вибираю і купляю я. Вже фантазія скінчилась. Підкажіть ідей. Дякую!
миссАрфография• 03 марта 2024
Не вітаю практично, лише Новий рік і День народження. Солодощі, щось з посуду
Розбещена цяточка• 03 марта 2024
Нічого. Як і вона нам. Спочатку я щось дарувала,а потім зрозуміла,що немає сенсу)
На день народження даруємо
Girly_girl• 03 марта 2024
Цветы, сертификат в магазин косметики
Если знала , что она хочет - то дарила это
Патика-мотика• 03 марта 2024
Квіти, цукерки ручної роботи. Якісь панночки аля з аромомаслами, аромасвічки(замовляю за здалегідь типу з іпсі через посередника) вона таке любить
Сегодня сержусь• 03 марта 2024
Нічого, тільки на день народження. Навіщо весь час купувати якийсь мотлох?
сама себе прекрасная• 03 марта 2024
Тыщу гривен это мелочь?
Дарю на тыщу подарок и это уже крупное свято
Кіма кепка• 03 марта 2024
Ответ дляВеккy
А я своей гроб
Але завезіть її в магазин, нехай обере сама.
’ Мамо, їдемо вам обновок прикупимо’
Бринзолетта• 03 марта 2024
Ответ дляВеккy
А я своей гроб
Невже все так може бути погано((
в мене свекруха померла давно, прекрасна жінка була…
Коржик• 03 марта 2024
Подарите хороший вибратор. Сомневаюсь что свекровь с мужем ещё того. А так она будет удовлетворенная и счастливая.
Маю декілька думок• 03 марта 2024
Ответ дляВеккy
Ну , я как бы тоже в 20 лет думала , что люди прекрасные ))) а потом появилась Она.... такой твари мир ещё не знал...
Ого,і живете з іі сином?
Вельми шановна• 03 марта 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Ого,і живете з іі сином?
Там від осинки апельсина, і он нє також как маць.
Морковна• 03 марта 2024
У меня нейтрально- дружелюбное общение с свекровь, там свекр с придурью. Но иногда.
Дарила полотенце, банные, кухонные, новый чайник, салатник, кружки, скатерть, плед, декор подушки, блендер, тапки. Прошлась по дому, посмотрела что для уюта нехватает или заменить нужно и подарила.
Слоник-тоник
• 03 марта 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Якщо так прийнято в сім´ї. То що ж морозитись?
Морковна• 03 марта 2024
Можно набор косметики купить. Гель, шампунь. Всегда нужно. Если краситься- то помаду, тушь, крем...
Слоник-тоник
• 03 марта 2024
Ответ дляМорковна
Їй вже майже 70 років, не користується таким.
Слоник-тоник
• 03 марта 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А вам что она дарит на такие праздники?
Кастрюльки різні, мабуть натякає, щоб більше і краще готувала😁
кураГАЛЯ• 03 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Витамины, бады , тонометр , солевые ванночки для ног итд
НаБалКоніХодять• 03 марта 2024
Першій нічого мах квіти, цукерки, кава
Друга старенька досить, живе далеченько та самітня (їй найкращій подарунок повезти погуляти парк, театр) тому намагаємось як то кажуть ’вивезти в люди’ погуляти, десь посидіти.
НаБалКоніХодять• 03 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Може дарує таке, що і собі б хотіла)