Блакитна устриця• 03 марта 2024
На який вік виглядає носогубка?
PANTERA_KET• 04 марта 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Извините, но все равно больше чем мне.
Я надеюсь вам 30))
Я на хвилинку• 04 марта 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Я надеюсь вам 30))
Та, если бы )) 49. 2 фото чуть выше вашего
Коплю на груди• 04 марта 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Пʼять років тому я ще вчилася
ну естественно я сказала позадрачивая, как и ваша тема)
у меня такая же как и у вас, мне 27, и у меня в роду она генетически есть у всех, у меня с 15 где-то такая, но именно тут на форуме я узнала что носогубку видно начинает быть только в 45-50 лет
PANTERA_KET• 04 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Та мне тоже 55... по форуму..( хнык
Рву и мечу• 04 марта 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Так у вас носогубки взагалі не видно. Що робили?
Нашли в капусте• 04 марта 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Одразу 100 треба)))
та я про те що для цієї пози - самий сік! о не вік ббуло вказано
Я на хвилинку• 04 марта 2024
Ответ дляРву и мечу
Видно. 2 роки вже нічого. До цього - гіалуронку, як всі ))
Я на хвилинку• 04 марта 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Та мне тоже 55... по форуму..( хнык
Извините.... А сколько вам годиков?
Ліплю вареники• 04 марта 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Зато у вас морщинок нет вообще. У меня трындец просто. А мне тоже 38.
PANTERA_KET• 04 марта 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Лоб первый раз уколола
Їжак в панчохах• 04 марта 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Мені не має 30. І 5 років тому я ще навіть інститут не закінчила
На фото зріла жінка
Пластилин_Колец• 04 марта 2024
+-30, не закалывайте ее всякими филерами ( может не рассосаться препарат и пойдёт а низ а потом брыли появятся) , попробуйте массаж пока или аппаратные процедуры или биоревитализацию
Я на хвилинку• 04 марта 2024
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Ааа, регистрация 22го года. Теперь понятно все.
Мрію про космос• 04 марта 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Одразу 100 треба)))
Так покажите всё лицо, раз уж решились выладывать и вам надо, чтобы ваш возраст определили.
Кудесница_с_пургеном• 04 марта 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Я ж фото забула
свят, свят, свят, стільки не живуть
(жарт з анекдоту) А по темі: що можна на такому фото побачити?
АсобеннАя• 04 марта 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Оце б я до 30 років парилася носогубками чи зморшками. Знайдіть заняття за віком, згадаєте про них в 40+
Скокмоно - стокнуно• 04 марта 2024
Я після порадниці заморочилася темою носогубки і побачила, що навіть у дітей вона буває виражена. І взагалі, поки тут про неї не начиталася, ніколи не звертала увагу на носогубки людей навіть при близькому контакті