Потужна махіна• 04 марта 2024
Територія мін цін Київ. Те що онлайн є в наявності у них?
Дуже курточка сподобалась, як думаєте замовляти онлайн (але боюсь з розміром помилитися) або їхати туди?
Этожзвяздаяегообожаю• 04 марта 2024
Я бы советовала примерять, там в большей степени товары низкого качества по завышенным ценам.
Губи до вух• 04 марта 2024
Те, що онлайн, може бути не в кожному магазині мережі. Подзвоніть їм, уточніть наявність розмірів конкретного товару в тому магазині, де вам зручно. я так робила, вони скажуть))