ДинамоКит• 04 марта 2024
Оновити гардероб в резервд чи українськими брендами?
Потрібні джинси, якісь кофтинки тоненькі
Зайшла вчора в наші бренди, джинси 2800 🤯
Хто знає на які бренди звернути увагу, щоб не дуже дорого?
Говорю відверто• 04 марта 2024
Джинсы можно взять в house или cropp
А вообще брала джинсы в reserved - так было 1400 и это не распродажные
У наших украинских брендов все дороже чем у сетевых
Молчалка• 04 марта 2024
Я завжди за українські бренди, але от джинси у нас поки шалених грошей коштують) Я стільки за джинси віддавати не готова
Мошей ницца• 04 марта 2024
Мені подобаються укр бренди купила на знижці miss diamond ідеально, замовляла one by one розмір не підійшов якість супер але так ціна тут буде 2500-3000 тис
ДинамоКит
• 04 марта 2024
Ответ дляУкраиночка
Я вовк ношу джинси. На мій зріст ідеально.
От скільки не заходила в цей Вовк, ніколи нічого не купувала. Такий вид, що непрофесійна швачка шила, нитки стирчать, тканини дешеві максимально((
ДинамоКит
• 04 марта 2024
Ответ дляУжгород
Колинз джинсы
Колінз заходила
2000 нова колекція, сідають жахливо((
Украиночка• 04 марта 2024
Ответ дляДинамоКит
Колінз заходила
2000 нова колекція, сідають жахливо((
Колінз жахливі джинси
Мошей ницца• 04 марта 2024
Ответ дляМолчалка
Я бачила інтерв’ю однієї власниці бренду що з джинсами відшивати у нас важко тому і мабуть такі ціни в кого вдається, можна замовити у Баєра зару або страдіваріус
ДинамоКит
• 04 марта 2024
Ответ дляМолчалка
І я не готова. Готова тільки за Levi’s, але 5 тисяч на них зараз не можу витратити
АсобеннАя• 04 марта 2024
Наши производители честно на дурака шьют , цены ставят не соответствует качеству хотят только карман набить . Заказываю на инсайтах по нормальным деньгам . Джинсы в Zara и massimo прекрасно носятся и также последнии Calvin Klein брала вышли с весом со всем по 1500
Бутерброд з ікрою• 04 марта 2024
коллінс. акція вже 3 тижні як. одні береш,інші за півціни.я собі взяла двоє за 1350.і дочці. резервд то таке Г...
Мошей ницца• 04 марта 2024
Ответ дляУжгород
Колинз джинсы
В чоловіка розірвалися через декілька носок, тепер купуємо на розпродажі Tommy jeans або ck
ДинамоКит
• 04 марта 2024
Ответ дляГоворю відверто
Джинсы можно взять в house или cropp
Мені пару джинсів сподобалися в резервд і хаус широкі такі виварені, прикольні
По 1200
Задираю носа• 04 марта 2024
Ответ дляДинамоКит
По 1200
Я купила в распродажу подобные, сидят отлично, на мой рост не пришлось обрезать, я 165 см
Украиночка• 04 марта 2024
Ответ дляДинамоКит
Нитки ніколи не стирчать. Тканини натуральні купую. Джинси котон, брюки змішанмй склад. Сорочки теж брала, костюм теплий 2 зима без катишок. Так що не знаю. Блкзку взяла з останнього, да вона поліестр. Таке як і в внших магазинах
ДинамоКит
• 04 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Вот one by one я і дивилась вчора,блакитні широкі 2800
У мене бали джинси з їх магазину, темно-сині
Вони страшенно красили все, попала під дощ, білі кеди стали синіми, тому я у них більш нічого не беру (
ДинамоКит
• 04 марта 2024
Ответ дляАсобеннАя
Не вмію я замовляти на тих сайтах
ДинамоКит
• 04 марта 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
В колінз немає актуальних, я шукаю широкі виварені
Мошей ницца• 04 марта 2024
Ответ дляДинамоКит
Ого ну мені на перший погляд показалися якісні, я от у Баєра взяла Зара за 890 грн нормальні джинси, в мене є Зара, Страдіваріус, miss diamond, ck, чоловік Tommy носить всі рекомендую
Украиночка• 04 марта 2024
Ответ дляДинамоКит
По 1200
В резерведі є класні джинси, ще мохіто.
Бутерброд з ікрою• 04 марта 2024
Ответ дляДинамоКит
як це нема))))донька 2 таких купила))))модель беррі а інші не пам*ятаю)))широкі,виварені.то ви так шукали. темно-сірі і голубі
ось такі ,тільки ще ширші,як тепер носять ,і без розпоріх знизу.
ДинамоКит
• 04 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
І ще свитер у них купувала у Львові в магазині.
Приходжу додому, а там дирка. Написала ім в інсту, а вони кажуть : ну та, на цей товар 10% знижка була, там дефект і обміну він не підлягає.
А в магазині це не можна було сказати?
Зла я на них, завищені ціни за посередність
А в магазині це не можна було сказати?
ДинамоКит
• 04 марта 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
У вас чомусь посилання на водафон вийшло))
Задолбулька• 04 марта 2024
Девочки, а кто в Колинз чёрные джинсы брал, как носятся, не выстирываются быстро?
Ужгород• 04 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Так, чоловіки носять інтенсивніше)
У мене вже два роки, як нові.