ДинамоКит• 04 марта 2024

Оновити гардероб в резервд чи українськими брендами?

Потрібні джинси, якісь кофтинки тоненькі
Зайшла вчора в наші бренди, джинси 2800 🤯
Хто знає на які бренди звернути увагу, щоб не дуже дорого?
Бутерброд з ікрою• 04 марта 2024
Ответ дляДинамоКит
У вас чомусь посилання на водафон вийшло))
дивно. короче коллінс аутлет.купа широких штанів типа палаццо

Говорю відверто• 04 марта 2024
Ответ дляДинамоКит
Мені пару джинсів сподобалися в резервд і хаус широкі такі виварені, прикольні
По 1200
у них всех - cropp, house, reserved, +- одно качество
тем более модель, которую вы описываете трендовая и носиться годами не будет - выйдет из моды за год-два, берите смело
Бутерброд з ікрою• 04 марта 2024
Ответ дляЗадолбулька
Девочки, а кто в Колинз чёрные джинсы брал, как носятся, не выстирываются быстро?
вони вічні.маю вже 6 років
Задолбулька• 04 марта 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
вони вічні.маю вже 6 років
Спасибо за ответ!
автор ДинамоКит • 04 марта 2024
Ответ дляЗадолбулька
Колінз дуже споганилися. Чоловік завжди носив, крайній раз навіть мірять не став, таке лайно на вигляд і сіли жахливо
Пацелуйнитуда• 04 марта 2024
Ответ дляRoser
Купила в reserved по розпродажу за 300 грн, наче норм. В будь-якому разі не шкода викинути за такі гроші)
Розмір відповідає вашим заміркам в см?
автор ДинамоКит • 04 марта 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Зрозуміла, зайду
Але не люблю їх)

Пацелуйнитуда• 04 марта 2024
Ответ дляЗадолбулька
Від матеріалу залежить. Там багато варіантів. Але в мене коліна вже за місяць провисають. А так крій мені підходить.
Булку Дай• 04 марта 2024
Я наші бренди часто купую, але якісні, сучасні речі в наших захмарно коштують. Навіть синтетика в Jul іноді невиправдано дорого. Взуття й сумки та ж Качоровська чи Хвоя - кожний раз беру лише тому що чекати з-за кордону нехочеться й можна повернути, якщо не підійде. Але ж, бляха, ціни 🙈
Безлім на все• 04 марта 2024
Ответ дляПоміркована думка
Наші бренди якшо чесно ох…ли
Очень дорого ткань и фурнитура, партии маленькие
Никак не будет низкой цены.
Если джинсы - то еще варка дорогущая.
Если где-то джинсы дешево есть - то это точно Китай с нашей биркой! В Украине сделать джинсы дешево - не реально.
Я инженер, меряю от 1• 04 марта 2024
джинси беру в манго.
кофтинки, світшоти, якісь водолазки - вовк, solmar, musthave. хоча у мастхев гірше стала якість. в мене є дві водолазки класичні їх, які я носила два роки. на початку зими купила таку ж саму, того ж кольору - вона вже погано виглядає. навіть якщо покласти їх поруч - то водолазка, яку я купувала наприкінці 2021 виглядає краще, ніж та, що я купила у 2023
Я инженер, меряю от 1• 04 марта 2024
ще є деякі речі - анна яковенко, vmma, n&m - саме верх - ну різні кофтинки, норм.
Тут надолго• 04 марта 2024
Резервед на мене не сідають, наче і виглядає гарно, але..
зріст 170, розмір 26

Купила в колінзі суперові, прямі темно сині. Ношу з вересня. Часто там брала і ніколи проблем не було. Але ж і ціна не дешева.
На диво джинси з сінсея ношу вже другий сезон, широкі блакитні з високою посадкою

Вовк якась фігня. Ціни високі, а якість як в сінсеї, синтетика одна
Татьяна-bfd8• 04 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
В чоловіка розірвалися через декілька носок, тепер купуємо на розпродажі Tommy jeans або ck
Да да, они во первых быстро притираются между ног.а еще был случай. Джинсам месяц, при надевании просто разорвались в области кармана сзади. Тупо дырка . Ткань никакущая, рыхла . И от малейшей нагрузки просто разрывается . Они вообще не стоят тех денег, даже по скидке
Marmu• 04 марта 2024
Ответ дляМолчалка
Я завжди за українські бренди, але от джинси у нас поки шалених грошей коштують) Я стільки за джинси віддавати не готова
у Brodskaya я брала кілька речей, недорого, якість норм. саме джинси не брала, але планую, на вигляд нормальні (бачила вживу на яриарку)
Ясамаякрасивая)• 04 марта 2024
Ответ дляДинамоКит
І я не готова. Готова тільки за Levi’s, але 5 тисяч на них зараз не можу витратити
Подивіться на сайті мд фешн, може ще в сейлі щось знайдете. Поміряєте в їх магазинах, якщо є можливість
Шотуткоїться?• 04 марта 2024
Ответ дляУкраиночка
Ще стімма можна глянути
а Стимма имеет собственные магазины? или где ее вещи представлены?
Мошей ницца• 04 марта 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
Вот именно между ног и разорвались прям на улице 😂
Мошей ницца• 04 марта 2024
Ответ дляДинамоКит
І ще свитер у них купувала у Львові в магазині.
Приходжу додому, а там дирка. Написала ім в інсту, а вони кажуть : ну та, на цей товар 10% знижка була, там дефект і обміну він не підлягає.
А в магазині це не можна було сказати?
Зла я на них, завищені ціни за посередність
Мда знижка 10% за дірку

Метровий сантиметр• 04 марта 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Куча их магазинов в К по ТЦ
Молчалка• 04 марта 2024
Ответ дляMarmu
Не чула про них, зайшла глянула - ну теж по 2500 джинси) За таку ціну я знаю, де знайти наших якісних, а от де дешевше - не знаю)
волосатое стекло• 04 марта 2024
у мене джинси хаус, мохіто. норм носяться.
колись брала лтб, дуже добре. в Києві є аутлет лтб на проспекті перемоги, біля загсу.
Анонім-ка• 04 марта 2024
Никаких наших брендов. Оверпрайс за отстойное качество. Лучше заграницей заказать,на том же асосе
Украиночка• 04 марта 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Да