Баррикадница• 04 марта 2024
Порадьте косметолога в Києві, хто гарно робить Радієс і ботулотоксин
і можна також зорієнтувати по ціні і фотку до-після)
Супер якщо це один і то же спеціаліст. Але можна і окремо.
Саме нормальними препаратами, а не корейськими, китайскими аналогами
Белая и пушистая• 04 марта 2024
Я вже неодноразово радила тут свого косметолога. Ніколи зайвого нічого не порадить. Вона реально профі в інʼєкціях.
Чорнобаївка• 04 марта 2024
Гринчук Лариса Іванівна. Вона чудова. Територіально ПОХ. Ціна відповідна, бо дешевими препаратами не працює
Най хоч раз• 04 марта 2024
Ответ дляЧорнобаївка
А сколько хоть примерно? Цен на ее сайте нет
Чорнобаївка• 04 марта 2024
Ответ дляНай хоч раз
Зателефонуйте, адміністратор зорієнтує. Залежить скільки шприців Радієсу вам знадобиться, і скільки одиниць ботулотоксину. Знаю, що вона з Ксеоміном працює (ботулотоксин). Але запитайте. Я в неї ще до війни була
Баррикадница
• 04 марта 2024
Ответ дляЧорнобаївка
загуглила.. найшла сайт, але браузер не пропускає.
а в неї інста є?
який порядок цін? давно до неї ходите?
а в неї інста є?
який порядок цін? давно до неї ходите?
Света С Приветом• 04 марта 2024
Ответ дляЧорнобаївка
А що за клініка?
Баррикадница
• 04 марта 2024
Ответ дляЧорнобаївка
так а вона точно працює? до війни багато хто працював з тих хто вже не в Україні, або наїздами на пару днів раз на півроку, шо не підходить, бо мені ботокс обвязково в 2 етапи
Чорнобаївка• 04 марта 2024
Ответ дляБаррикадница
www lysroyal.com.ua
Баррикадница
• 04 марта 2024
Ответ дляЧорнобаївка
www lysroyal.com.ua
о, тепер відкривається сайт. чавдар - супер, як раз поряд)
Чорнобаївка• 04 марта 2024
Ответ дляБаррикадница
а це донька і мати?
Так. Лариса - мати. Я її знаю дуже давно, давно працюю в цій сфері, вона одна з найкращих лікарів-косметологів в Україні
Баррикадница
• 04 марта 2024
Ответ дляЧорнобаївка
а які собі процедури робите?
Чорнобаївка• 04 марта 2024
Ответ дляБаррикадница
а які собі процедури робите?
Я робила в неї ботокс і Радієс в одну процедуру. Також робила ревіталізацію препаратом Аквашайн декілька разів
Баррикадница
• 04 марта 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Дякую.
Бо мені по цим двом процедурам радили Анжелу Петраш (клініка Едіт на Лукяновці), але вона з початку повномасштабного вторгнення рф переїхала в Німеччину.. так, начебто вона буває раз на півроку в києві, но то не дуже зручно.
В мене просто лоб такий, що є ризик падіння бровей, ну і вагома асиметрія. тому треба в 2 підхода колоти.
Я з літа повертаюся в Київ, тому вже підшукую.
Звісно добре д знати орієнтовні ціни - але там я побачила що на ботокс/діспорт/ксеомін не вказані ціни.
Не памятаєте, вона за кількість одиниць бере, чи по зонам ціни? може приблизно зорієнтуєте, щоб я розуміла скільки готувати..
І чи вона робить по ботулотоксину докорекцію через 2 тижні? і це додатково платиться, чи входить в оплату при першому візіті?
Які зони робили? я лише раз ксеомін робила, міжбровку гарно взяло, а от лоб слабо, а платизму взагалі - ні. докорекції не було, бо косметолог тоді терміново мусила їхати за кордон на місяць...
А недавно закордоном мені одна косметолог скаала, що в пинципі в моєму випадку все одно платизма не тягне вниз брилі, то можна поки лоб, міжбровка..
Я ще розглядаю Тетяну Кушніренко, в неї і багато препаратів для біоревіталізаціі під очі. ну і наче в ботулінотоксині розбирається.
Радієс ввиду цінм - скоріш вже осінню буду, а може взагалі спершу уз-ліфтинг.. правда про нього стращають, що якщо майстер не часто його робить, то може не дуже гарно прослідкувати шари шкіри, і потім пластику не зробити... а я через років 5-8 може захочу підтяжку
Нога на ногу• 04 марта 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Она врач? Какой?
Чорнобаївка• 04 марта 2024
Ответ дляБаррикадница
Дякую.
Анжелу Петраш також можу порадити, особисто в неї не була, але чула, що вона гарний лікар . Про Тетяну Кушніренко нічого не чула. Докорекцію ботокса через 2 тижні робить безкоштовно. По цінам, вибачте, не пам´ятаю. В мене така каша з цінами через переїзд закордон, що боюся вас заплутати. Гринчук не дешевий лікар, але воно того вартує. Радієс, якщо зробити не професійно, нажаль нічим не можна розчинити. Тому краще не ризикувати і не економити. Вона не з тих лікарів, яка робить губи, як у качки. Виходить все дуже естетично і природньо, ніхто й не помітить, що у вас було втручання. Але виглядати будете красунею
Напишіть їм на вайбер, вам адміністратор скине прайс
Баррикадница
• 04 марта 2024
Ответ дляЧорнобаївка
щодо губ - о так, рідко коли нема ефекту гіалуронових вусів. мені суто для підтримки красивної форми рідної б губи ще кольнути, бо все таки після 37 років трохи зморшки на губах, ну і якщо помаду нанести, то трохи це підкреслюється.
але ще є і носогубки (саме нависання жирового пакету, а не шкіряна складка), тому якщо недайбоже роздують губи, то буди сильніше привертату увагу та носгубка..
так я також за те щоб нормальні препарати, бо то не щоденні процедури і не щомісячні, і вже якщо робити то у чесного (ну щоб не вколоси туфту якусь замість заявленого) досвіченого лікаря. і тому краще не спішити якщо нема гршей, а підкопити і вже зробити пізніше нормальним..
в мене була знайома яка жалілася в свої 34 роки що вже ботокс не тримає, а все через те що колола з 26 дешевий корейський з домішками якимись, через що і отримала резистентність до ботулотоксина..
Дякую!