Задолбулька• 04 марта 2024

Мами, як ви зрозуміли, що підгузники на ніч більше не потрібно одягати?

Донька, вдень ходить без нього, тільки одягаю на денний та нічний сон
Вночі вона мочитися один раз під ранок
Отже сьогодні я її вложила спать без підгузника, планую як прокинеться то посаджу її на горщик
Чи правильно я роблю ? Чи можливо інші методи є ?
Вдень вона ходить сама на горщик
Засомневаю• 04 марта 2024
Зранку підгузник був сухий, так і зрозуміла 😉

автор Задолбулька • 04 марта 2024
Ответ дляЗасомневаю
У неї також вранці він буває сухий але не завжди
Да будет так• 04 марта 2024
когда он сухой был утром
годовасик• 04 марта 2024
Бо 30 виповнилося
Посудомойка• 04 марта 2024
Как стал сухой так и сняла , не издевалась над детьми и не будила их ночью
автор Задолбулька • 04 марта 2024
Чи не привчу я її до того, що прийдеться постійно під ранок висаджувати на горщик ?
Уходя дверю не хлопать• 04 марта 2024
Возраст?

Тень льва• 04 марта 2024
Як буде сухою прокидатися чи сама вставати в туалет, тоді і знімати. Нащо ці танці з бубном?
Засомневаю• 04 марта 2024
Ответ дляЗадолбулька
Якщо хоч тиждень підряд сухий, після цього я стелила непромокайку під простиню на випадок конфузу .
автор Задолбулька • 04 марта 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Возраст?
2 роки
Уходя дверю не хлопать• 04 марта 2024
Все правильно делаете. У нас не было возможности снятьна ночь, потом долго еще носила т.к. не могла контролировать себя.
Сама собі лікар• 04 марта 2024
Як дитина на ніч перестала пити компоти і води багато, то був сухий підгузок і я перестала вдягати. Десь в 1.7
автор Задолбулька • 04 марта 2024
Ответ дляТень льва
Дякую за пораду
Уходя дверю не хлопать• 04 марта 2024
Ответ дляЗадолбулька
2 роки
В идеале сразу снять на день и ночь и больше не одевать.так быстрее бросит. Попробуйте, если за месяц не получится, тогда с лета можно еще попробовать
ОхиИВздохи• 04 марта 2024
3.8 - ночь только в подгузнике. Днем без. Ночью дзюрит капец. Каждое утро спрашиваю что снилось, то говорит : море
Не заморачиваюсь вообще.
Фляшунька• 04 марта 2024
Как снимала сухой памперс утром, это было около 2 недель подряд. Никого не будила, ребенок утром сам вставал и шёл на горшок. Памперс трусиками, удобно.
В 1.10 сам приучился к горшку, где- то через 2 мес уже полностью отказались. С другим ребёнком это было где то в 2.3
Черпак_для_фантазий• 04 марта 2024
Ответ дляЗадолбулька
2 роки
Я чекала до тепла,бо коли дитина змерзне,може упісятись і спатиме мокра.
Засомневаю• 04 марта 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
+ літом краще
автор Задолбулька • 04 марта 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дякую. ❤️

Коник-стрибунець• 04 марта 2024
Коли протягом тижня чи двоих прокидалась з сухим підгузком.
Засомневаю• 04 марта 2024
Ответ дляСама собі лікар
+ теж хороша порада. Єдине ще хочу додати, що дитина має добре пити цілий день. Щоб навіть не хотілося пити за годину до сну.
автор Задолбулька • 04 марта 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Дякую, букв такой момент, шо вона десь близько тижня прокидалась суха, а потім через ніч-дві і знову під ранок почала мочитися
Напевно вона зрозуміла, що навіщо терпіти, якщо можна😁 а я прозівалаті дні, коли можна було не вдягати підгузники
БезникаяЯ• 04 марта 2024
В траве, в 2.5 прибрала на денний сон. А серпні, в 2.9 прибрала на нічний. Але перед тим 3тижні підгузок на ранок був сухим.
Після того як прибрала на ніч підгузок ще місяці 2 була клейонка на всяк випадок
Одна_на_всей_планете• 04 марта 2024
Ответ дляЗадолбулька
Я просто сказала, дивись, ти вже дорослий, лягаєш без памперса спати. Перед цим два тижні було сухо
Коник-стрибунець• 04 марта 2024
Ответ дляЗадолбулька
Значить просто ще не час. Не знущайтесь над дитиною і собою, хай спить в підгузку поки що.
Не заздріть тьоті• 04 марта 2024
Золотий стандарт - 30 сухих ночей.
Норма - рідко впісюватись до часу статевого дозрівання
автор Задолбулька • 04 марта 2024
Ответ дляЗасомневаю
У мене ще проблема, знаю що тут засміють але я іі ще не можу відлучити від ГВ,
Залишити на декілька днів немає з ким, а морально я ще не наважилась різко відлучити
Тому багато не пити це не про мою 🙈
барабанщица• 04 марта 2024
Коли після сну він сухий..
Дочка спала до 3.5 років
Не заздріть тьоті• 04 марта 2024
Доказові - група у ФБ, раджу
Советничаю тут• 04 марта 2024
Старша маленькою часто мочилася, ми серед ночі це міняли, щось протекло на матрас. Я тепер думаю чому я їй підгузники не одягала на ніч доки вона доросла спати всю ніч. Нічого страшного у них немає.