Lovo4ka• 05 марта 2024

Що роботи з чоловіком? Розводитись чи ні?

Що робити з чоловіком ?
Сил вже немає.
Для нього важлива робота, кар´єра.
Досяг дуже багато, забезпечує сім´ю.
Але дістало!!!!
Працює керівником ІТ, з ранку іде в офіс, ввечері приходить, то в них якісь релізи, то щось зламалося, він за комп´ютером, на телефоні.
З ранку дитину я веду до школи, ввечері забираю.
Кажу йому, в мене в усіх подруг чоловіки думають, як би провести час з сім´єю, в нього робота. Ні щоб перевестися на віддалену і сидіти з 9 до 6 за монітором, йому треба в офіс, ввечері щось робить, а я кажу - мені набридла твоя робота, він наорав, сказав що він думає про сім´ю і заробляє гроші, а по факту він просто не хоче проводити час вдома. Йому цікавіше офіс та оті тупі програми комп´ютерні. Як би ви зробили ? Розвелись ? І якщо розведусь, то на що можу розраховувати. Квартиру купив чоловік, машину мені теж, але в нього краще. Чи можу я його офіційно з квартири виселити та хай йде собі жити в офіс який йому дорожче
Дева Мария• 05 марта 2024
Иногда думаю , почему нормальным мужикам попадаются такие мозгоклюйки ? У вас же всегда все будет плохо . Будет другой муж , будет мало денег . Обожаю мужчин трудоголиков , сама такая была
Protruziya• 05 марта 2024
Автор, в чем-то вы правы и не зря беспокоитесь. Дело в том, что рано или поздно он перестанет посвящать время только работе и вот тогда происходит самое печальное - у вас не будет ничего общего, досуг совместный будет напряжённым. Ещё хуже то, что и ребёнку с папой будет не о чем поговорить. Вы по сути живёте каждый своей жизнью и с годами это принесёт не радостные плоды.
Очень важно соблюдать баланс в жизни- это закон, против которого не попрешь. Должно быть время и для семьи, и для хобби, и для здоровья.
Trisha• 05 марта 2024
Ответ дляLovo4ka
Я теж працюю. Але на віддаленому бухгалтером. Але чомусь я можу сказати НІ, і просто в 6 виключити комп´ютер.
Дістало ще й те, що на вихідних можуть його смикнути.
Наприклад в останню неділю - пішли гуляти з сином, в нього щось сталося, він пішов в кафе з ноутбуком. Я кажу, а ти не можеш сказати ні ? Просто не бери телефон, не відповідай, в тебе законні вихідні і точка. Чи може йому просто не цікаво ?
І яка у вас зп віддалено бухгалтером? У тих у кого Гарний дохід спокійненько о 18 комп не виключають, а так користуватися благами людини яка на це паше і із квартири виселяти, прикол, звісно , вас дістало поділили майно навпіл ( на кому воно в шлюбі все рівно, як і прописка дитини) і виходить заміж за офісний планктон будете разом о 18 компи виключати але чомусь мені здається вам таке не підійде
автор Lovo4ka • 05 марта 2024
Ответ дляTrisha
Яка в мене - 18 000 грн.
Яка в чоловіка не знаю, він не каже.
Ariervil• 05 марта 2024
Ответ дляLovo4ka
а вы интересуетесь его работой?) спрашиваете кто и по какому поводу его дергает?
Ariervil• 05 марта 2024
Ответ дляLovo4ka
Яка в мене - 18 000 грн.
Яка в чоловіка не знаю, він не каже.
ага, то есть доверие у вас в семья уже процветает :)
Дона Флор-0c73• 05 марта 2024
Ви працюєте віддалено і хочете, щоб він з дому працював, 24/7 разом? Ви зненавидите один одного.
автор Lovo4ka • 05 марта 2024
Ответ дляAriervil
Так, як він говорить у них ’високонавантажений сервіс’ і в різних ситуаціях складаються. Що-то ломається, іноді по конференціях ходить, вони зазвичай після 5 годин. По вечерам буває у них-то ’релізи’ як він називається, я не розумію в цьому. Ось у подруги чоловік теж в ІТ працює. Ему задачу поставили, він її робить. Ввечері відпочиває проводить час з сім´єю. Мій якийсь дивний. Задавала йому питання, чому ти не можеш просто не реагувати, він мені - у мене велика відповідальність. Яка може бути відповідальність більше, ніж за сім´ю?
Ariervil• 05 марта 2024
Ответ дляLovo4ka
ой, ну вы жирнючий тролль, конечно :)
но молодец, в вопросе разбираетесь :)
автор Lovo4ka • 05 марта 2024
Ответ дляAriervil
Так, я казала йому, що давай все що ти заробляєш переводь в готівку, щоб я хоч розуміла скільки в нас чого є.
Чоловік додав в apple pay свою картку, сказав що купуй що треба. Але питання думаєте це нормально, що не каже ?
Ariervil• 05 марта 2024
Ответ дляLovo4ka
Предлагаю сначала выяснить, что такое высоконагруженные сервисы, и кто и для чего мужа дергает в свободное время, а потом уже можно выяснять насколько это нормально)
Merilyn• 05 марта 2024
Ответ дляLovo4ka
У руководителей нет не прокатывает. Вы не руководитель поэтому вам непонятно.
Плюс скорее вашему мужу напряжно с ребенком...кроме ссор вряд ли вы чего то добьётесь..