Млинець Мій• 05 марта 2024

Нафтогаз нарахував борг, хоча з ним не було ніяких договорів?

Сьогодні написав знайомий, попросив розібратись, але я й сама в даному питанні не зорієнтована, бо ми давно на нафтогазі, та ніяких проблем з ним не маємо. Саме питання дослівно таке. В грудні 2023 році, я заключив договір про відновлення подачі газу з Полтавагаз, лічильник був пропломбований. Нафтогаз з яким ніяких договорів не мав, нарахував борг 456 грн боргу та заблокував карту. Я так розумію, що напевно, Полтавагаз припиняв подачу газу, та в той час нафтогаз перекривав це як оператор останньої надії, а потім прислав за це платіжку. Ця людина продовжувала сплачувати за споживання газу та транспортировку Полтавагаз, та про це не знала. Дівчата, ви тут розумні. як я не так щось зрозуміла, то допоможіть. Бо людина в інтернеті нічого не розуміє, та сама знайти щось не може. А я в даному питанні не знавець. Щиро дякую.
Николай-b526• 05 марта 2024
Нафтогазу перешли долги облгазам...

очки_ннадо• 05 марта 2024
Не надо искать в интернете. Надо позвонить/приехать в Нефтегаз и там разобраться. И да, многие местные поставщики газа накрылись медным тазом и их заменил Нефтегаз.
автор Млинець Мій • 05 марта 2024
Ответ дляочки_ннадо
Он их заменял, но сейчас есть те кто вновь на Полтавагаз вернулись, они там договора обновляли. Я в этом ни бум-бум, ибо мы заключили договор с Нафтогаз, как с Полтавагаз начались проблемы и больше к нему не переходили. Я поняла, найду номера пусть звонит.
Почемучечка• 05 марта 2024
Ответ дляМлинець Мій
Так Полтавагаз это газотранспортная система, им за доставку газа платят, а Нафтогазу за сам газ.
автор Млинець Мій • 05 марта 2024
Ответ дляПочемучечка
Нет, получается, что они восстанавливали деятельность и возобновляли подачу именно газа. Нам еще приходили письма, типа возвращайтесь от Нафтогаза. А так да, за транспортировку мы Полтавагаз платим, а за газ Нафтогазу.
Почемучечка• 05 марта 2024
Ответ дляМлинець Мій
Так может он имел ввиду Полтавагаз збут, а не Полтавагаз? По идее это разные предприятия. Первое газ продаёт, а второе занимается его транспортировкой.
Кинг-Конгша• 05 марта 2024
Нафтогаз це окрема тема мені нарахували бо не подала 1 місяць 2 тис. Бо в них програма сама розраховує. За якими нормами х.. знає. А потім тіки повірка лічильника і це проблема якщо не живеш там.
Нехай йде до офісу свого постачальника з платіжкаими це найнадійніше

західний_діалект• 05 марта 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Надо просто вовремя подавать с 1 по 5 число. Если позже, программа начисляется автоматически по среднему. Ничего страшного, в следующем месяце вовремя подадите показания и все выровняется.
автор Млинець Мій • 05 марта 2024
Ответ дляПочемучечка
Может, но долг именно перед Нафтогаз. Там с оплатой за транспортировку все ок. А вот долг перед нефтегаз, он пишет, я с ними никаких договоров не заключал и никак не был связан, а мне насчитали долг. Я написала им на фейсбук, надеюсь ситуацию прояснят. Благодарю.