Бесбардак• 05 марта 2024
Я часто в поганому настрої, чоловікові це не подобається
Ми з моїм молодим чоловіком разом трохи більше року. Стосунки в нас наче гарні, кохаємо один одного, плануємо одружитися.
Однак в мене останні кілька тижнів почався якийсь непростий період у житті. Дуже важко на роботі + здоров´я підводить. В результаті я часто без настрою, мовчазна, багато плачу.
Він наче мене і підтримує, але бачу, що починаю йому така набридати. Вперше за весь час менше емоцій від нього, проявів і тд. Все робить і каже наче для годиться. А якось взагалі видав фразу "Щось ти здаєш". І від цього мені ще гірше морально. Говорили з ним про це, каже що мені здається
Загалом, таке. Не знаю, де брати сили бути йому цікавою, створювати йому настрій і тд. Таке враження, що все якось накривається мідним тазом. Почуваюся дуже самотньою. Тема без питання, скоріше шоб поговорити (бо більше й нема з ким)
Ластовиння• 05 марта 2024
вы встречаетесь... собираетесь женится и при этом часто плачете и ощущаете себя одинокой?
это как вообще?
Бесбардак
• 05 марта 2024
Ответ дляЛастовиння
это как вообще?
Живемо разом. Почуваюся самотньою саме зараз, коли бачу, що мої проблеми йому в тягость. Раніше такого не було
Госпожа Белладонна• 05 марта 2024
Знайдіть собі діда, будете разом скиглити, а молодому потрібні дівчата.
Ластовиння• 05 марта 2024
Ответ дляБесбардак
так не должно быть... кто еще как не близкий человек поддержит...
Бесбардак
• 05 марта 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
У дівчат не може бути проблем у житті?
Королева спама• 05 марта 2024
Ответ дляБесбардак
Сколько вам обоим лет и что за проблемы у вас?
Бесбардак
• 05 марта 2024
Ответ дляКоролева спама
Мені 31, йому 35. Маю складнощі на роботі, є ризик її втратити. Плюс проблеми зі здоров´ям
Дайте подуться• 05 марта 2024
Знаєте, вам зараз напишуть, що він козел і має любити вас в будь-якому стані
Але правда життя в тому, що мало кому ми потрібні сумними і хворими.. усі шукають веселих і безтурботних, щоб прикрашали життя.
Тож його поведінка мені здається абсолютно природною.
В гости звали?• 05 марта 2024
Ответ дляЛастовиння
сейчас у всех какое то настроение говно..
Нет, не у всех.
Морковку дай• 05 марта 2024
Ну я бы тоже была недовольна, если б рядом постоянно кто-то недовольный, без настроя. Да любой бы рад не был, кому нужно такое счастье?
Ластовиння• 05 марта 2024
Ответ дляВ гости звали?
Нет, не у всех.
хорошо - у большинства... после нового года
Бесбардак
• 05 марта 2024
Ответ дляДайте подуться
Я це розумію. Але знаєте, думала, що близькі люди на те й близькі, щоб любити тебе в будь-якому стані. Мені важко уявити, що я стала б кохати його менше, якби в нього почалися проблеми
Ластовиння• 05 марта 2024
Ответ дляМорковку дай
Любимому человеку стараются поднять это настроение и утешить... это не сосед и не мимо проходящий
В гости звали?• 05 марта 2024
Ответ дляБесбардак
Даже, если бы, он несколько недель ходил с траурным лицом и рыдал? Поверьте, это выматывает, особенно, если проблемы решаемы.
Бесбардак
• 05 марта 2024
Ответ дляЛастовиння
І мені так здається. Тим більше, коли для поганого настрою є об´єктивні причини. Я навіть не прошу мені допомагати їх вирішувати, про це не йдеться, я все вивожу сама. Але хоч просто бути поруч, емоційно
Морковку дай• 05 марта 2024
Ответ дляЛастовиння
Ну день, два, три, но не постоянно же. В конце концов это начинает раздражать даже если человек любимый.
тогдалия• 05 марта 2024
Ответ дляБесбардак
Є емпатичні, а є без емпатії. У вас прошито на підкорку - треба співчувати, в нього немає таких упереджень. Ви чомусь впевнені, що він має половинити ваші проблеми, а ви його.
В гости звали?• 05 марта 2024
Ответ дляБесбардак
Значит просите о помощи, это нормально.
Ластовиння• 05 марта 2024
Ответ дляМорковку дай
вы когда любили что вас раздражало в нем? - правильный ответ ничего
поэтому или там никто никого не любит. тогда это логически все объясняет или я не знаю
Коренная киевлянка• 05 марта 2024
Автор. Співчуваю! Сама зараз така. Це все психіка здає, весняне загострення, гормональний збій, нестача вітамінів. Тому я на весну завжди ходжу до психіатра. Без лікування я не справляюсь...
Girly_girl• 05 марта 2024
А вы объективно пытаетесь решить эти трудности?
Потому что если только горевать и плакать, то меня бы это тоже наверное начало напрягать , даже и в любимом человеке
Морковку дай• 05 марта 2024
Ответ дляЛастовиння
Ну не фантазируйте, постоянно кислая мина и обиды, что этого не понимают, никому не понравится.
ЛюбимаЯНЬ• 05 марта 2024
Ответ дляБесбардак
А какие у вас проблемы, что они никак не решаются? Ну динамика какая-то есть? Пробелы на раьоте- работаем над их решением. Проблемы со здоровьем- идеи к врачу, получаем назначение, лечимся. Чего вы хандрите?
Ластовиння• 05 марта 2024
Ответ дляМорковку дай
понравится - если тебя любят... еще и улыбаться заставят
Морковку дай• 05 марта 2024
Ответ дляЛастовиння
Ну в теории да, а тут одни теоретики)))
ЛюбимаЯНЬ• 05 марта 2024
Ответ дляБесбардак
Он не знает как любить вас в этом состоянии. Вы хоть раз переживали с близким человеком жизненные трудности? Имеете опыт в том, как себя вести, о чем говорить? Что вы хотите, чтобы он делал? Тучи руками развел?
тогдалия• 05 марта 2024
Ответ дляБесбардак
Дивіться у вас є план, як вирішити свої проблеми, ви рухаєтесь до того плану : здоров‘я - знайти супер лікаря, щапоанувати віщит, виділити насуе час і гроші. Робота - to do list обов‘язків щоб розгребтись/ поговорити з ментором/ керівником і т.д. Ви доросла, біля вас хороший чоловік, ці труднощі тимчасові. Так хотілось би щоб він все порішав, але приймаємо його разом з його недоліками
Ластовиння• 05 марта 2024
Ответ дляМорковку дай
Ну в теории да, а тут одни теоретики)))
вас никто не любил никогда?
вы всем нужна только как припеваючая стрекоза?
Я вам как раз из жизни говорю...