Lovo4ka• 05 марта 2024

Що роботи з чоловіком? Розводитись чи ні?

Що робити з чоловіком ?
Сил вже немає.
Для нього важлива робота, кар´єра.
Досяг дуже багато, забезпечує сім´ю.
Але дістало!!!!
Працює керівником ІТ, з ранку іде в офіс, ввечері приходить, то в них якісь релізи, то щось зламалося, він за комп´ютером, на телефоні.
З ранку дитину я веду до школи, ввечері забираю.
Кажу йому, в мене в усіх подруг чоловіки думають, як би провести час з сім´єю, в нього робота. Ні щоб перевестися на віддалену і сидіти з 9 до 6 за монітором, йому треба в офіс, ввечері щось робить, а я кажу - мені набридла твоя робота, він наорав, сказав що він думає про сім´ю і заробляє гроші, а по факту він просто не хоче проводити час вдома. Йому цікавіше офіс та оті тупі програми комп´ютерні. Як би ви зробили ? Розвелись ? І якщо розведусь, то на що можу розраховувати. Квартиру купив чоловік, машину мені теж, але в нього краще. Чи можу я його офіційно з квартири виселити та хай йде собі жити в офіс який йому дорожче
Solnet• 05 марта 2024
Разводитесь! Выходите замуж за грузчика из атб. Они работают посменно. Будет с вами проводить очень много времени
Onyx83• 05 марта 2024
Толсто и жирно.
Ariervil• 05 марта 2024
При разводе не забудьте подкинуть контакты мужа в личку, пожалуйста :)
Solnet• 05 марта 2024
Ну на что можно рассчитывать? Поедете к своей маме в двушку хрущевку
СтрашнаяНаташа• 05 марта 2024
Останнє речення - діамант!
Розраховувати можете на аліменти і на те, що чоловік добровільно віддасть. Але вас розумію, важко. Може дитина підросте і легше стане, зможете жити своїм життям. Тільки другу не народжуйте від нього.
Мир Регланов и Футболок• 05 марта 2024
Сьогоднішня реєстрація.
Трольна тема.
Ariervil• 05 марта 2024
Все жены айтишников такого уровня, которых я знаю, выходят в 1-3 года ребенка на работу в ту же айтишку, и работают. Независимо от зп мужей.
Это вам, автор, чисто для расширения кругозора - как это работает в реальности.
Jul_L• 05 марта 2024
Пусть увольняется и сидит дома, с вами.
Nataliaero• 05 марта 2024
Почитала вас... муж прав
Sergeevna-a227• 05 марта 2024
Троляка
завитушка• 05 марта 2024
Який сенс його виселяти, якщо з ваших слів, він вдома і так рідко буває.
автор Lovo4ka • 05 марта 2024
Ні, не трольна...
Дістало все....
Просто дістало.
Чому в подруг чоловіки які і з дитиною посидять і поспішають додому, мій не поспішає ніколи.... В нього завжди то зайнятий, то зустрічі то ще щось. Я думала про коханку, але ні, піддивилась код від телефону, передивилась купу повідомлень, не було.....
KvasSolka• 05 марта 2024
Хтось про таке мріє, до речі. Бо є ситуації куди гірші. Коли чоловік не забезпечує і не проводить час з дітьми.
Solnet• 05 марта 2024
Ответ дляAriervil
Не для того мама квіточку ростила
Solnet• 05 марта 2024
Ответ дляLovo4ka
Ні, не трольна...
Дістало все....
Просто дістало.
На роботу сходіть. І не буде вам сумно
Ariervil• 05 марта 2024
Ответ дляLovo4ka
Ні, не трольна...
Дістало все....
Просто дістало.
сколько зарабатывают мужья подруг?
трольная, конечно))
еще раз: живые люди так не поступают) Все работают при мужьях айтишниках.
Ash-Lia• 05 марта 2024
Трудоголик - это навсегда, либо до первого инфаркта.
Ничего вы не сделаете. Ну или, как выше советовали, грузчика найти.
olya8385• 05 марта 2024
Краще коли немає роботи в чоловіка або постійно змінює, сидите вдвох один на одного дивитеся, ідилія
Odna Takaya• 05 марта 2024
Ответ дляLovo4ka
Ні, не трольна...
Дістало все....
Просто дістало.
У чоловіків подруг такий же дохід, як і в Вашого чоловіка?
Color never seen before• 05 марта 2024
Я думаю до развода можно предпринять разные шаги: поговорить с ним что вы ему очень благодарны и цените что он многое делает для семьи, но нужно подкорректировать баланс между работой и временем с семьей, а то ребенок растет и не будет связи с отцом. С другой стороны вам нужно постараться сделать семейный досуг таким чтоб муж не думал что лучше еще на работе посидеть потому что дома ждут скандалы, разборки или скукотища
Если будете разводиться то квартиру если куплена в браке поделите, денег будут только алименты, если он оформлен как ФОП то на 25% не рассчитывайте там вроде в твердой сумме будет определено
автор Lovo4ka • 05 марта 2024
Я теж працюю. Але на віддаленому бухгалтером. Але чомусь я можу сказати НІ, і просто в 6 виключити комп´ютер.
Дістало ще й те, що на вихідних можуть його смикнути.
Наприклад в останню неділю - пішли гуляти з сином, в нього щось сталося, він пішов в кафе з ноутбуком. Я кажу, а ти не можеш сказати ні ? Просто не бери телефон, не відповідай, в тебе законні вихідні і точка. Чи може йому просто не цікаво ?
Moon shine• 05 марта 2024
кидайте,такого швидесенько підберуть. Моя подруга такого підібрала. Забезпечує її та її дитину.вдома його нема. а колишній тицьне пару тисяч і все. Ти ж хотіла розлучення? ну то маєш..вона назад вже хотіла,бо скрута стала. А він сказав ні і на тому все. Тепер та сидить економить на всьому.
Businka_11• 05 марта 2024
Автор, вы же понимаете, что все успешные люди, которые зарабатывают хорошо, будут проводить много времени на работе
Anonimka ya• 05 марта 2024
Ответ дляOnyx83
Толсто и жирно.
А ещё примитивно
автор Lovo4ka • 05 марта 2024
А чому прийдеться квартиру продавати ? В ній прописана дитина. Квартира на мені, я настояла при купівлі.
Angelis• 05 марта 2024
Автор или тролль или ей скучно в жизни
Вероника-2014• 05 марта 2024
Ответ дляLovo4ka
Ні, не трольна...
Дістало все....
Просто дістало.
Второй телефон на работе, делов-то
lily300• 05 марта 2024
Вы явно отрицательно умная….
Манюнайтед• 05 марта 2024
Толсто
Lynx_1992• 05 марта 2024
Трудоголік вам дістався.
З тих, хто не працює щоб жити, а живе щоб працювати.
Не найгірша чоловіча риса, якщо цей трудоголізм ще й гарно оплачують. Он скільки жінок відписалося, що з радістю погодилися б на такого. Тож надовго сам не залишиться, якщо підете.
Але якщо вам не вмоготу і треба такого, щоб рівно о 18 летів додому - ну, це ваше право.