Мамкиня доця• 05 марта 2024
А вы знаете истории про проблемных квартирантов? Расскажите
Allein74999• 05 марта 2024
Ответ дляЖелезобетон
бесплатно я вообще не заселю ни родственников,ни подруг.НИКОГО. для таких квартира всегда ЗАНЯТА.и вообще я не віступаю доброй тетей для родственников.дороже себе
Вот сейчас прям таки есть. Доброта закончилась. Они когда обратно пилили, хотели опять задержаться. Но муж убил в себе жалость( помнит, как холодильник мыл).
Фиона Шрековна• 05 марта 2024
Одни вынесли с окна слив, другие курили на кухне, весь пластик подоконника в желтых пятнах , с бочка кнопки вынимают, то что лампочки выкручивают, плита в жиру и потолок в брызгах -это уже мелочь 😂 . Одни двери мне межкомнатные поменяли , что с моими сделали до сих пор загадка. Последние ( фото) дротики в дверь на балкон бросали. Что должно быть в голове у людей хз. Наверное, не мое не жалко или как один сказал переселенец: Вы так ох..енно живете тут.
Мамкиня доця
• 05 марта 2024
Ответ дляБентливуман
Вы в 14 году были на форуме? Вот там одни проблемные были)’донецкие’
Только в качестве читателя
Мамкиня доця
• 05 марта 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Знаю про проблемних господарів
Чаще всего это одинокие бабушки или алкоголики, их обычно сразу видно. Ну еще мошенники, которые пересдают чужую квартиру
В кого тако було• 05 марта 2024
А у меня знакомая сдавала двум китайцам , а приехала как то раз проверить что и как и от туда вышло 17 человек . Ну и конечно все загадили .
В кого тако було• 05 марта 2024
Ответ дляNo problems
Сдавала дом для молодой семьи с 2 детьми. За коммуналку. Прожили меньше месяца- подогнали грузовик и вынесли все что можно было вынести- пластиковые окна, двери, камин разобрали, мебель,инструменты, велосипеды- даже бочку которая в печь зацементирована была и то выбили.
Кошмар . Наказать получилось ?
Рубаю олівлє• 05 марта 2024
Ответ дляМамкиня доця
Та ні , ще є нахальні бабелли, які вриваються в квартиру без попередження, оруть,що квартирант не дав зривату підлогу невідомим чоловікам (вона їх чекала давно, не сказала просто, а з квартири вхід у підвал будинку) і врешті звинувачують у крадіжці документів, хоча квартиру здавали взагалі без меблів (лише в коридорі стілець) і де ті документи були - хтозна. Але коли виявилось, щл то військовий квиток, то справа виглядала підставною.
No problems• 05 марта 2024
Ответ дляВ кого тако було
Кошмар . Наказать получилось ?
Нет, ничего. Сказали что они все продали,деньги потратили.
Фиона Шрековна• 05 марта 2024
Ответ дляВ кого тако було
У меня тоже была история. Собиралось жить 2 мужчин, в разговоре говорю им, этот диван старый завтра вывезу, а он мне говорит: Зачем, не нужно , а где мы все 4 спать будем?!)))) У меня не хостел, говорю им и не заселила.
Рубаю олівлє• 05 марта 2024
Подруга домовилась, що знімають на два роки квартиру й роблять частину ремонта. За роботу не брали. Поставили вікна, обробили від бліх, утеплили дах. А хазяїн прийшов...до них жити. Ще й виїв з холодильника смаколики.
Мамкиня доця
• 05 марта 2024
Ответ дляЖелезобетон
Близких людей я бы заселила. Просто знакомых уже нет
No problems• 05 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
Знайома купила для мами квартиру, зробила дуже дорогий ремонт, все підбирав дизайнер, багато матеріалів замовляли з закордону. Але мама захворіла і лишилася жити з нею. Так ось, на початку війни заселила вона туди безкоштовно мамину подругу з чоловіком, донькою та онуком, втікали вони з Києва. За 2 місяці вони знищили квартиру, причому каже, що таке відчуття, ніби спеціально - побиті всі фасади на кухні, побита плитка, облиті чимось жирним, ніби олією стіни. Про срач мовчу, вся підлога була устлана сміттям. Прийшлось робити частково ремонт. Сказала, що більше ніколи переселенцям допомагати не буде. Зробила ремонт і здала квартиру за 800$
Схоже як у мене, от і допомагай після цього людям
Железобетон• 05 марта 2024
Ответ дляФиона Шрековна
донецкий или луганский?
No problems• 05 марта 2024
Ще згадала- в середині 90-х мама здавала кімнату в 5 кімнатній квартирі сімейній парі- вони довгенько в нас жили, може з рік чи два, короче закінчилось все тим що вони підробили документи і вже продавали нашу квартиру, навіть покупець вже приходив дивився. Але в мами були знайомі які попередили про цю аферу. В кінці виявилося що ця парочка була в розшуку вже декілька років і жили вони по підроблених чи по чужих документах.
Ответ дляМамкиня доця
чаще всего это просто пи’’’сы по жизни, вне зависимости от пола и возраста.
Нас ублюдина выгнала 15 марта 22 года, осталась должна нам 12 тысяч гривен ( за бойлер с установкой и залог, и еще по свету 1500 грн переплаты остались у нее на счету).
Еще был урод, за 4 дня сообщил, что будет сам жить в квартире, с девушкой разошелся.Залог не вернул, нечем было, воно не работало.
За 10 лет переселенческой жизни я историй про проблемных хозяев знаю много. И своих, и от друзей
За ким я буду?• 05 марта 2024
Свекри, батьки чоловіка, з під Донецька. Наче б то близькі люди, ми навідувались, привозили харчі. Що вони зробили з будинком, не передати словами! Посуд перебили, те що не б´ється - шар бруду жирного. Сміття під кущами, квітами викидали, пакети старі прикопували, хоча ми вивозили, коли приїзжали. Про туалет й душову кабіну навіть говорити не можу. Сморід у будинку вивітрився після них ледь-ледь через рік. Постільна білизна, рушники всі повикидала. Ми пропонували допомогу прибирати, але ’нє нада, што тут убірать’. Нас з чоловіком досі тіпає, коли згадуємо.
В кого тако було• 05 марта 2024
Ответ дляNo problems
Ну ничего , такое еще воздастся
Мамкиня доця
• 05 марта 2024
Ответ дляВ кого тако було
Ну ничего , такое еще воздастся
С людьми, которые постоянно кидают, никто не захочет иметь серьезных дел