ПлакалаВАвто• 05 марта 2024
Нюд покриття на нігті
Вже три місяці як не користуюся гель-лаком, за цей період обновився ніготь, чомусь хочеться мати короткі нігті, але з матовим нюдовим покриттям, як в японському манікюрі, я бачила лише відео, як втирають якийсь спеціальний пил. Все перепробувати можливості немає, тому можливо порекомендуєте якийсь лак або ще краще засіб для відновлення та зміцнення нігтів, при нанесенні якого нігті не будуть повністю прозорі, а матимуть або матовий або нюдовий відтінок. Якщо хтось користується таким і може викласти фото, буду вдячна
Прикуси Язика• 05 марта 2024
Разве японский матовый? Наоборот там глянец. Купите базу укрепляющую, тот же евелин, она как правило, полупрозрачная.
ПлакалаВАвто
• 05 марта 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Хочу щоб мені прикріпили фото такого засібу, ще й написали коментар, що перевірено, наношу раз в 3-5 дні, ефект доглянутих нігтів. Кутилу я сама обробляю. А от вдягнути колечко, якось воно мені не гармонійно з натуральними нігтями
Синиця у спідниці• 05 марта 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
подивіться на руки королівських осіб (та ж Кейт Мідлтон) з просто гігієнічним манікюром і дорогими обручками на пальцях і у вас пропаде це питання
Прикуси Язика• 05 марта 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
У всех по-разному держится покрытие. У меня в среднем неделю обычный лак, иногда больше. Сейчас без лака, потом планирую базу + защитное покрытие. Пока не знаю, думаю евелин куплю. Тут были отзывы когда-то, она есть полупрозрачная нюдовая и на ногтях тоже, если в 2 слоя то более плотное покрытие. А обычные лаки не порекомендую, т.к. у меня коллекция старых, давно купленных их в продаже нет.
Області пітьми• 05 марта 2024
Тоже что-то такое хочу, и тоже после гель-лака. Но японский, наоборот, глянцевый. Мне не очень нравится.
Я не очень хочу в принципе лак. Скорее бы что-то втирала (пока кино смотрю, полировала б), просто чтобы ногти выглядели более гладкими, ухоженными. Возможно, это у нас с вами после гель-лака повышенные требования, и надо просто привыкнуть к натуральным ногтям)
Почитаю тему, вдруг кто что-то толковое посоветует.
ПлакалаВАвто
• 05 марта 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Якраз на неї і дивилася, але ж вона не миє посуд, не витирає стіл після обіду-вечері, не миє поли, і багато чого не…
ПлакалаВАвто
• 05 марта 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Можливо я помилилася з японськими, але от вдягаю колечка, ну не подобається натуральний образ, можливо тому що нігті відростають і вгорі вони сірого кольору, тому хочеться покрити напівпрозорим нюдом, щоб були одного тону
ПлакалаВАвто
• 05 марта 2024
Ответ дляЖелезобетон
Японський манікюр глянцевий,він ніяк не матовий.
Добре, помилилася. Я просто хотіла зробити акцент на натуральності
Перловая Кашка• 05 марта 2024
Автор, у меня был этот Эвелин Японский маникюр, такая фигня, если честно... Это намазать - и сидеть ничего не делать, растопырив пальцы. Иначе на второй же день можно заново все начинать. И не могу сказать, что прям уж ухоженно и натурально с этим средством ногти смотрятся. Такое.... Лучше уж хороший нюдовый лак и сушка-закрепитель сверху.
ПлакалаВАвто
• 06 марта 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Я думала, що більше відпишуться в цій темі. В мене взагалі всі знайомі з гель-лаком, але тут дівчата писали, що не користуються. Сподівалася, що хтось поділиться своїм секретом доглянутих нігтів