Fashion_besties• 05 марта 2024

Не купити чашку кави протягом дня…

І спасти від мук і страждань маленьких невинних створінь.
Порадниці, прошу допомогти спасти цуценят. Хоч 50 гривень і це дасть надію зібрати фонд спасіння цих багатостраждальних цуценят.

Оксану знаю особисто, у неї величезне серце і багато любові до людей і до тварин.
Наразі, цуценятам, яких викинули помирати потрібна термінова медична допомога.
Вони ще тиждень тому були на 50% з шерстю, зараз втратили майже всю.

Ось розміщую текст від Оксани і фото, відео на кідстафф немає можливості розмістити, воно просто рве душу 😔
Оксана відправить Вам у особисті за запитом, там є номер її телефону.

Це справжнісіньке пекло для них…і вони вже його прошли, такі маленькі. Пекло на землі, пекло у селі, пекло серед людей…Я не можу зібрати сили і написати про них, бо серце кров’ю обливається від побаченого і як собі уявляю, що вони бідні перетерпіли. Майже повність без шерсті, живі скелетики. Я навіть не маю бажання дорікати тим, що їх обходили в центрі села, та ще й одне побите… Я лиш слізно благаю людей, які не байдужі до нашої знахідки і допоможуть нам боротися за них, за їх життя та здоров’я🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻Боже, допоможи, допоможіть добрі люди🙏🏻🙏🏻🙏🏻Ми забрали їх на перетримку і лікування вет. Дуже потрібні кошти, самі не потягнемо, їм доведеться бути там довго. ☎️0974916232.
автор Fashion_besties • 01 апреля 2024
Ответ дляМаленькая Лошадка
Вам нужно прилепить номер карты, если это не запрещено правилами. Вот я бы сейчас просто молча скинула бы пару сотен. А звонить, писать узнавать не очень удобно, вы так не соберёте.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3513937
автор Fashion_besties • 01 апреля 2024
Ответ дляLaskovka
Автор - перевірте карту - Отримувач Тімішак ОМ ?
автор Fashion_besties • 01 апреля 2024
Ответ дляОлечечччка
Поднимаю тему) Автор, у вас большое и доброе сердце)
автор Fashion_besties • 01 апреля 2024
Ответ дляЛерусикП
карта верная?
автор Fashion_besties • 01 апреля 2024
Ответ дляElenaElenovna
Для хвостиков.
автор Fashion_besties • 01 апреля 2024
Ответ дляElenaElenovna
Дякую Оксані, і всім дівчатам і хлопцям, хто і поширює інформацію і допомагає і людям і тваринкам ❤️