І спасти від мук і страждань маленьких невинних створінь.
Порадниці, прошу допомогти спасти цуценят. Хоч 50 гривень і це дасть надію зібрати фонд спасіння цих багатостраждальних цуценят.
Оксану знаю особисто, у неї величезне серце і багато любові до людей і до тварин.
Наразі, цуценятам, яких викинули помирати потрібна термінова медична допомога.
Вони ще тиждень тому були на 50% з шерстю, зараз втратили майже всю.
Ось розміщую текст від Оксани і фото, відео на кідстафф немає можливості розмістити, воно просто рве душу 😔
Оксана відправить Вам у особисті за запитом, там є номер її телефону.
Це справжнісіньке пекло для них…і вони вже його прошли, такі маленькі. Пекло на землі, пекло у селі, пекло серед людей…Я не можу зібрати сили і написати про них, бо серце кров’ю обливається від побаченого і як собі уявляю, що вони бідні перетерпіли. Майже повність без шерсті, живі скелетики. Я навіть не маю бажання дорікати тим, що їх обходили в центрі села, та ще й одне побите… Я лиш слізно благаю людей, які не байдужі до нашої знахідки і допоможуть нам боротися за них, за їх життя та здоров’я🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻Боже, допоможи, допоможіть добрі люди🙏🏻🙏🏻🙏🏻Ми забрали їх на перетримку і лікування вет. Дуже потрібні кошти, самі не потягнемо, їм доведеться бути там довго. ☎️0974916232.
Маленькая Лошадка• 05 марта 2024
Вам нужно прилепить номер карты, если это не запрещено правилами. Вот я бы сейчас просто молча скинула бы пару сотен. А звонить, писать узнавать не очень удобно, вы так не соберёте.
Ответ дляМаленькая Лошадка
Удалено администрацией...
Маленькая Лошадка• 05 марта 2024
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
По этому номеру фамилия Тимишак
Дашенька из Киева• 05 марта 2024
Може людям все ж таки першочергово поміч треба??? Скільки хворих дітей і стареньких потребує!!!
Ответ дляМаленькая Лошадка
По этому номеру фамилия Тимишак
Так, дівоче прізвище Тімішак. Картка на це прізвище
Ответ дляLaskovka
Автор - перевірте карту - Отримувач Тімішак ОМ ?
Так, це дівоче прізвище на яке картка оформлена
Ответ дляЛерусикП
карта верная?
Так, це дівоче прізвище на яке картка оформлена Тімішак Оксана
Картка на дівоче прізвище Оксана Тімішак.
Перепрошую за незручності
Завтра буде звіт по надходженню коштів.
І потім звіт по розрахункам з ветеринарною клінікою.
Можливо, будуть бажаючи взяти цуценят собі як вилікуєм їх всі разом
Перепрошую за незручності
Завтра буде звіт по надходженню коштів.
Ответ дляElenaElenovna
Для хвостиков.
Дякуємо Вам величезне від імені хвостиків! 🤗❤️💐
Надія їх спасти стає реальністю завдяки Вам
ElenaElenovna• 05 марта 2024
Ответ дляFashion_besties
Дякую Оксані, і всім дівчатам і хлопцям, хто і поширює інформацію і допомагає і людям і тваринкам ❤️
Кросівки оригінал• 05 марта 2024
А що так просто можна тут збір організувати? Не потрібна згода адмінів? Шахраї ніколи не сплять
Дякуємо величезне за порятунок цуценят!
Завтра розміщу всі надходження, що надійдуть до ранку.
Поки що ось, що маємо на 18.43
Адміністрація видалила реквізити для допомоги на цуценят.
Але я вірю, що ми все одно зможемо їм допомогти. Від себе перерахувала 1600 грн на цих бідолашок.
Буду надсилати в особисті повідомлення тим, хто бажає допомогти.
Звіти і оновлення інформації про лікування малеч буду розміщувати тут і у нових темах.
Лишатиму посилання у цій темкі також 🤗
КатаринаФонБора• 05 марта 2024
Ответ дляДашенька из Киева
А скільки ви пожертвувала дітям і стареньким?
Ответ для_Юта_
фото
Вітаю!
Тут оновлення інформації про цуценят.
Ще раз дякуємо Вам щиро ❤️
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3502792
Тут оновлення інформації про цуценят.
Ще раз дякуємо Вам щиро ❤️
Ответ дляElenaElenovna
Для хвостиков.
Вітаю!
Тут оновлення інформації про цуценят.
Ще раз дякуємо Вам щиро ❤️
Тут оновлення інформації про цуценят.
Ще раз дякуємо Вам щиро ❤️
Ответ для_Юта_
фото