Fashion_besties• 05 марта 2024

Не купити чашку кави протягом дня…

І спасти від мук і страждань маленьких невинних створінь.
Порадниці, прошу допомогти спасти цуценят. Хоч 50 гривень і це дасть надію зібрати фонд спасіння цих багатостраждальних цуценят.

Оксану знаю особисто, у неї величезне серце і багато любові до людей і до тварин.
Наразі, цуценятам, яких викинули помирати потрібна термінова медична допомога.
Вони ще тиждень тому були на 50% з шерстю, зараз втратили майже всю.

Ось розміщую текст від Оксани і фото, відео на кідстафф немає можливості розмістити, воно просто рве душу 😔
Оксана відправить Вам у особисті за запитом, там є номер її телефону.

Це справжнісіньке пекло для них…і вони вже його прошли, такі маленькі. Пекло на землі, пекло у селі, пекло серед людей…Я не можу зібрати сили і написати про них, бо серце кров’ю обливається від побаченого і як собі уявляю, що вони бідні перетерпіли. Майже повність без шерсті, живі скелетики. Я навіть не маю бажання дорікати тим, що їх обходили в центрі села, та ще й одне побите… Я лиш слізно благаю людей, які не байдужі до нашої знахідки і допоможуть нам боротися за них, за їх життя та здоров’я🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻Боже, допоможи, допоможіть добрі люди🙏🏻🙏🏻🙏🏻Ми забрали їх на перетримку і лікування вет. Дуже потрібні кошти, самі не потягнемо, їм доведеться бути там довго. ☎️0974916232.
Маленькая Лошадка• 05 марта 2024
Вам нужно прилепить номер карты, если это не запрещено правилами. Вот я бы сейчас просто молча скинула бы пару сотен. А звонить, писать узнавать не очень удобно, вы так не соберёте.
автор Fashion_besties • 05 марта 2024
Ответ дляМаленькая Лошадка
Удалено администрацией...
Маленькая Лошадка• 05 марта 2024
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
По этому номеру фамилия Тимишак
ЛерусикП• 05 марта 2024
карта верная?
Laskovka• 05 марта 2024
Автор - перевірте карту - Отримувач Тімішак ОМ ?
Дашенька из Киева• 05 марта 2024
Може людям все ж таки першочергово поміч треба??? Скільки хворих дітей і стареньких потребує!!!
Laskovka• 05 марта 2024
Ответ дляДашенька из Киева
Давайте кожен сам вирішить куди спрямувати свій особистий ’донат’
_Юта_• 05 марта 2024
Ответ дляДашенька из Киева
Откройте тему о помощи людям и собирайте, в чем проблема?
автор Fashion_besties • 05 марта 2024
Ответ дляМаленькая Лошадка
По этому номеру фамилия Тимишак
Так, дівоче прізвище Тімішак. Картка на це прізвище
автор Fashion_besties • 05 марта 2024
Ответ дляLaskovka
Так, це дівоче прізвище на яке картка оформлена
автор Fashion_besties • 05 марта 2024
Ответ дляЛерусикП
карта верная?
Так, це дівоче прізвище на яке картка оформлена Тімішак Оксана
автор Fashion_besties • 05 марта 2024
Картка на дівоче прізвище Оксана Тімішак.
Перепрошую за незручності
Завтра буде звіт по надходженню коштів.
І потім звіт по розрахункам з ветеринарною клінікою.
Можливо, будуть бажаючи взяти цуценят собі як вилікуєм їх всі разом
Олечечччка• 05 марта 2024
Поднимаю тему) Автор, у вас большое и доброе сердце)
Laskovka• 05 марта 2024
Ответ дляОлечечччка
Підтримую - автор молодчинка!
Tivoli• 05 марта 2024
+ немного
автор Fashion_besties • 05 марта 2024
Ответ дляTivoli
+ немного
Дякую ❤️🤗❤️
ElenaElenovna• 05 марта 2024
Для хвостиков.
автор Fashion_besties • 05 марта 2024
Ответ дляElenaElenovna
Для хвостиков.
Дякуємо Вам величезне від імені хвостиків! 🤗❤️💐
Надія їх спасти стає реальністю завдяки Вам
Сакура77• 05 марта 2024
+
Mozarella• 05 марта 2024
+
ElenaElenovna• 05 марта 2024
Ответ дляFashion_besties
Дякую Оксані, і всім дівчатам і хлопцям, хто і поширює інформацію і допомагає і людям і тваринкам ❤️
Иоанна21• 05 марта 2024
Малыши натерпелись …
Кросівки оригінал• 05 марта 2024
А що так просто можна тут збір організувати? Не потрібна згода адмінів? Шахраї ніколи не сплять
_Юта_• 05 марта 2024
автор Fashion_besties • 05 марта 2024
Дякуємо величезне за порятунок цуценят!
Завтра розміщу всі надходження, що надійдуть до ранку.
Поки що ось, що маємо на 18.43
автор Fashion_besties • 05 марта 2024
Адміністрація видалила реквізити для допомоги на цуценят.
Але я вірю, що ми все одно зможемо їм допомогти. Від себе перерахувала 1600 грн на цих бідолашок.

Буду надсилати в особисті повідомлення тим, хто бажає допомогти.
Звіти і оновлення інформації про лікування малеч буду розміщувати тут і у нових темах.
Лишатиму посилання у цій темкі також 🤗
КатаринаФонБора• 05 марта 2024
Ответ дляДашенька из Киева
А скільки ви пожертвувала дітям і стареньким?
автор Fashion_besties • 13 марта 2024
Ответ для_Юта_
фото
Вітаю!
Тут оновлення інформації про цуценят.
Ще раз дякуємо Вам щиро ❤️

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3502792
автор Fashion_besties • 13 марта 2024
Ответ дляElenaElenovna
Для хвостиков.
Вітаю!
Тут оновлення інформації про цуценят.
Ще раз дякуємо Вам щиро ❤️

автор Fashion_besties • 01 апреля 2024
Ответ для_Юта_
фото
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3513937