Каяспер• 05 марта 2024

Sinsey - ви б там купили дитині на 2-3 роки одяг? Чи довго не прослужить?

автор Каяспер • 05 марта 2024
Наче на сайті все красиво
Але раніше до війни купувала в нексті…

Продаю витрішки• 05 марта 2024
На сезон має вистачити.
Бешене сарі• 05 марта 2024
Поки виросте має вистачити
So_so• 05 марта 2024
Постоянно покупаю, а зачем ему долго служить? На один сезон, оно копеечное. Я вот купила на весну по 199 грн за вещь бомбер, куртку, жилетку.
автор Каяспер • 05 марта 2024
Ответ дляБешене сарі
Поки виросте має вистачити
Ну ви б купили?
Морожена_курка• 05 марта 2024
Я б точно не купила. Нічого якісного там немає. І візуально, базар.
автор Каяспер • 05 марта 2024
Ответ дляSo_so
Прикольно
В онлайн магазині?
Як довго доставка йде?

ЗавЛабСнаб• 05 марта 2024
Я в такому віці купувала якраз переважно в Нексті, про що шкодую, Сінсея на кожен день в садок хватило б з головою.
So_so• 05 марта 2024
Ответ дляКаяспер
Прикольно
В онлайн магазині?
Як довго доставка йде?
Нет, в оффлайн.
Смажена полуничка• 05 марта 2024
Треба дивитись вживу, щось можна, щось ні .. я брала - норм все
Додаю напруги• 05 марта 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ось і я теж,а дитина то впаде ,що на колінах дири,то забрудниться,що воно не відстірується.
Яжбоматуся• 05 марта 2024
автор, там можна багато чого купити і я купую дітям і собі. взуття звичайно там тільки текстильне можна взяти.
Грамотний хвіст• 05 марта 2024
Ответ дляКаяспер
Ну ви б купили?
Я купувала дитині молодша школа. Світшот, футболки. Прекрасно носиться, єдине бувають катишки на манжетах. Футболки взагалі як нові, виросли з них.
МастерЮля• 05 марта 2024
Дитячі речі там нормальної якості зазвичай , переважно хб . Ще й ціни 🔥
alisarich• 05 марта 2024
Там одни тряпки ужасного качества, после стирки в мусорку
Додаю напруги• 05 марта 2024
Ответ дляalisarich
Чому,що у вас з ними стається,що ви їх викидаєте
Добрая свекровь• 05 марта 2024
Нет. Ужасная тм
Бабо-лебідка• 05 марта 2024
Ответ дляКаяспер
Наче на сайті все красиво
Але раніше до війни купувала в нексті…
Вы что?оно и близко с Некстом не сравнится.Качество тканей откровенное г, синтетика,скатышивается ещё до первой стирки.Не советую.
Заказывайте в нексте, я считаю, это лучшее соотношение цена-качество.
Електрохарчування• 05 марта 2024
Купила спорт брюки в некст и синсее, некст через полгода все ок после стирок и частой носки. В синсее дырки через мес. Не знаю как с таким качеством там покупать.

Оябунчик• 05 марта 2024
А вам долго и не нужно. 2-3 года, они растут быстрее, чем портятся вещи. А некоторые и не успеваешь надеть. Это самый обычный Китай по качеству. Цена соответствующая.
Не обижаюсь• 05 марта 2024
Купляла і купую
А_мій_самий_самий• 05 марта 2024
Нормальные вещи
Летала_НаМетле• 05 марта 2024
На один сезон
Пишу каліграфічно• 05 марта 2024
Постійно купую, але тут міліонерші порадниці))) тому для них це фу