Мой завтрак• 05 марта 2024
Пише колишній
Добрий вечір)
Мені зараз 22 роки і мені постійно пише колишній з яким я зустрічалась ще в школі. Пише, що він мене любить, хоче створити сім´ю. Але я йому не вірю, так як він завжди був бабніком. Постійно спілкувався з багатьма дівчатами. Я його ігнорую, прошу не писати більше, але він продовжує. Як думаєте це йому навіщо?
Мой завтрак
• 05 марта 2024
Ответ длямуха в кедах
а вам это зачем?
Мені це не потрібно. Тим більше я зараз живу в іншому місті і не бачу навіть його. Я його заблокувала в одній соціальній мережі, так він пише в іншій.
Мой завтрак
• 05 марта 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
От він значить вам і ще 5м пише однакові смс
Може бути теж
муха в кедах• 05 марта 2024
Ответ дляМой завтрак
там нет функции блока? зачем отвечать если можно морозится?
Мой завтрак
• 05 марта 2024
Ответ длямуха в кедах
Я заблокувала його в фб, так він в інсті почав. Я не відписую, але він всеодно пише.
Мой завтрак
• 05 марта 2024
Ответ дляЯ вся ваша
А может это правда. Что с другими нельзя общаться пока вы не его.
Він і у стосунках спілкувався, казав, що це друзі.
Головний кошак• 05 марта 2024
О господи,пусть пишет,напишите привет-пока,да да,нет нет.не будет внимания,свалит сам
Мой завтрак
• 05 марта 2024
Ответ дляГоловний кошак
Я так роблю, але не допомагає.
Він пише хочу тебе побачити, я відповідаю: а я тебе ні. Перед тим разів десять не відповіла, всерівно пише.
Головний кошак• 05 марта 2024
Ответ дляМой завтрак
Я так роблю, але не допомагає.
Тю,зачем писать а я тебя нет))пишите да да просто,напишет когда,напишите когда то,занята
Анонимба• 05 марта 2024
Ответ дляМой завтрак
Я так роблю, але не допомагає.
Зачем Вы с ним поддерживаете диалог ???
Вы свою позицию ему обозначили, перестаньте отвечать на его сообщения.
Мой завтрак
• 05 марта 2024
Ответ дляАнонимба
Зачем Вы с ним поддерживаете диалог ???
Не підтримую, але коли разів 10 пише, то можу написати, щоб більше не писав
Анонимба• 05 марта 2024
Ответ дляМой завтрак
Вообще ничего не пишите.
ХаДиДиШь• 05 марта 2024
Ответ дляМой завтрак
Чс?
Язвочка• 05 марта 2024
Ответ дляМой завтрак
Я так роблю, але не допомагає.
Колись він зрозуміє що зустрічей не буде вже.
Мой завтрак
• 05 марта 2024
Ответ дляЯзвочка
Так, але я з ним 5 років нікуди не ходила. Ми зустрічались ще десь в 10 класі.
Язвочка• 05 марта 2024
Ответ дляМой завтрак
В фб поставила, почав і інсті писати
Це хвора людина. Любові тут нема. Кобелі на почуття не здатні.
Цвіпканя• 05 марта 2024
Ответ дляМой завтрак
Я так роблю, але не допомагає.
Не відповідайте і все. Нехай пише. А в інсті також можна блокувати
Кокосиха• 05 марта 2024
Ответ дляМой завтрак
Я так роблю, але не допомагає.
В блок
ХаДиДиШь• 05 марта 2024
Ответ дляМой завтрак
В фб поставила, почав і інсті писати
А там чс нет?