Алёнчик-• 06 марта 2024

Терміново потрібен ветеринар-ендокринолог для кота Київ

Добрий день.Потрібен ветеринар-ендокринолог для кота Київ,діагностували цукровий діабет.Чи можете порадити когось і дати контакти?Дякую.
вре_Динка• 06 марта 2024
у мене у знайомих кіт діабетчик - зараз запитаю

автор Алёнчик- • 06 марта 2024
Ответ длявре_Динка
Дякую,чекаю.
вре_Динка• 06 марта 2024
Ответ дляАлёнчик-
Дякую,чекаю.
я запитала - не знаю коли відповідять, якщо що чекніть мене в приватні повідомлення
наче в зоолюксі, але до якого лікаря не знаю
автор Алёнчик- • 06 марта 2024
Ответ длявре_Динка
Добре,дякую.
вре_Динка• 06 марта 2024
https://zoolux.vet/ru/doctor/70 ось
але приготуйтеся що це довго і не легко - і треба по декілька разів на день проводити аналіз на рівень якогось там показника і інсулін, ой там багато всього перед новим роком зустрічалися вони розказували як намучались, але витягли кицю із складного стану
автор Алёнчик- • 06 марта 2024
Ответ длявре_Динка
https://zoolux.vet/ru/doctor/70 ось
Так, ми вже другий день міряємо глюкометром тричі на день рівень глюкози і колемо інсулін.Потрібен лікар, який зможете вивести кота в ремісію,бо зараз нам не дають гарних прогнозів,запевняють,що на інсуліні пожиттєво. Дякую за контакт.Мирного дня.
кураГАЛЯ• 06 марта 2024
https://www.instagram.com/vetdoc.shevchenko?igsh=O...

Спеціалізація ендокрилогия
Miss Lisi4ka• 06 марта 2024
Екатерина Белинская, ветеринарная клиника AHW в Миле
вре_Динка• 06 марта 2024
Ответ дляАлёнчик-
навзаєм, дівчата наче вивели, казали що хотіли віддати інсулін зайвий безкоштовно навіть ніхто не хотів брати, бо його дають в лікарнях зараз, вони якийсь із німецьких купували чи щось таке, і казали що кров з вушка легше вього брати було

автор Алёнчик- • 06 марта 2024
Ответ длякураГАЛЯ

Спеціалізація ендокрилогия
Дякую
автор Алёнчик- • 06 марта 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Дякую.
автор Алёнчик- • 06 марта 2024
Ответ длявре_Динка
Так кров беремо з вушка,інсулін теж купили,тривалої дії.Донька третій день вдома з ним,не ходить в університет,лікує,міряє глюкозу,коле інсулін,страшенно переживає за нього,а я і за кота,і за неї хвилююся.Наш ветеринар сказав -це не лікується,інсулін пожиттєво.А ми почали гуглити,багато випадків,коли виводять кота в ремісію.Тому дуже потрібен перевірений ветеринар.Дякую ще раз за контакт.
вре_Динка• 06 марта 2024
Ответ дляАлёнчик-
виводять, але довго по часу займає - це правда і привʼязка там по годинам, ой бідосікі, успіхів вам, нехай поскоріше одужує, але навіть під час ремісії чекати приходиться. із плюсів ваш лікар хоча б зміг діагностувати, багато хто не зміг, і втратили багато часу і грошей на аналізи
автор Алёнчик- • 06 марта 2024
Ответ длявре_Динка
Дякую за підтримку,за допомогу.