сЛАдКОежКА• 06 марта 2024
Ощущения будто я не я,ето иза вируса?
Заболела вирус какой то,голова болит,насмарк,кашель,короче все симптоми застуди горло болит
Подскажите ощущения будто голова квадратная будто я не я,ето иза застуды?
Протру пилюку• 06 марта 2024
Температура, изменение давления, отравление организма продуктами жезнедеятельности бактерий /вирусов, конечно, бьют по мозгу.
сЛАдКОежКА
• 06 марта 2024
Ответ дляПротру пилюку
Спасибо,а то уже так накрутила себя
Фуліганка• 06 марта 2024
У мене був грип, просто пластом 2 доби. З антивіпусним за добу стало щнааачно краше, але все було якогось гидотного смаку
сЛАдКОежКА
• 06 марта 2024
Ответ дляФуліганка
Так ніби все якесь дивне на смак
Фуліганка• 06 марта 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Так ніби все якесь дивне на смак
Я думаю це ченез інтоксикацію.
Можливо, і інші причини, аое хто ж їх знає.
сЛАдКОежКА
• 06 марта 2024
Ответ дляФуліганка
Я думаю це ченез інтоксикацію.
Я вже думала може коронавірус,просто зараз ми його переносимо як звичайний вірус
Фуліганка• 06 марта 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
У мене був саме грип. Але зі смаком була біда дні 4.