Мудрецыха мира• 06 марта 2024
Хто носив розширювач щелепи
Чи допоможе дорослому у віці майже 40 років такий агрегат? Вузька щелепа, потрібно вирівняти зуби та встановити імплант, для якого немає місця.
Результат на цьому фото вражає !
Певно, це досить дискомфортно?
Результат на цьому фото вражає !
Певно, це досить дискомфортно?
В шоколаде• 06 марта 2024
Вы в курсе что у взрослых часто не просто одевают, а хирургически рассекают верхнее нёбо. Я как послушала приключения Леры Мандзюк и еще отзывы на ютубе, решила нахурнадо
НеКонец-Света• 06 марта 2024
Ответ дляФрекен бок
Допоможе, але потім назад все зʼїдеться.
Це не брекети. І це не дитина, а доросла людина, у якої вже в 40 років кісткова тканина тільки потоньшується.
НеКонец-Света• 06 марта 2024
Дивіться, і моєї дитини була завузька нижня щелепа, то її розширювали такими апаратами, і ортодонт говорив що у дорослому житті, це тільки операція
Стетоскопуло• 06 марта 2024
Сейчас ношу не совсем такой, квад хеликс, за 3 мес зубы хорошо подвинулись и встали в ряд.
Носить еще мес 2-3, потом капу
Ацетилсалициловая кислота• 06 марта 2024
Це дитяче фото. Подібна конструкція ефективна дітям,бо діти ростуть і під шумок нарощують активно щелепи такими апаратами. Дитина моя носила твінблок,дуже ефективно. Но це дитина. В дорослого вже все виросло.
Княгиня пітьми• 06 марта 2024
Мені навіть в дитинстві не допомогло. У дорослому віці 35+ носила брекети 2 роки, вирівняла зуби, розширила щелепу і встановила імплантат, щоправда на нижній щелепі. Але майте на увазі, що обличчя теж змінюється від цього
Даха-сваха• 06 марта 2024
У меня малый носил. Но это вам точно не на форуме надо спрашивать, а у специалиста по таким вещам. Посмотрит на челюсть и только тогда можно будет что-то сказать
Крию матом страшно• 06 марта 2024
Носила. В 37. Так, розширює, але то був жах, в мене був повністю металевий, скрізь натирав, оскільки в роті мало місця.
Ответ дляКнягиня пітьми
Брекетами не расширяют челюсть.
Зубы наклоняют/выравнивают по вертикали (’отвесно’), смещают ближе к внешнему краю челюсти...