Chaterbox• 07 марта 2024

Дівчата маю питання по м´ясу говядини

Чоловік купив на ринку м´ясо, я робила котлети і малий мій 3 роки,прийшов помагати і брав фарш руками а в нього на руках і подряпини и є поріз.Я щось одразу не придала значення а тепер переживаю,чи можна так чимось заразитись, сказом не дай Бог, не знаю що робити вести дитину в травмпункт?Може питання тупе але переживаю щось
Murzeelka• 07 марта 2024
Спиртом обработайте.

Малышу руки. Себе- что считаете нужным)

Невісточка ж• 07 марта 2024
Так, підтримую вас, питання ваше тупе.Обробіть подряпини баніоцином тощо. Думати до дій.Травмпункт о 00:32? Це де?
автор Chaterbox • 07 марта 2024
Ответ дляНевісточка ж
Завтра мала на увазі в травмпункт
Слоник-тоник• 07 марта 2024
Бувають такі випадки зараження, що кажуть не може бути
Обробіть ранки
автор Chaterbox • 07 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Обробіть ранки
Я обробила, та якщо від сказу то треба вакцину, от і думаю чи іти в травмпункт
Слоник-тоник• 07 марта 2024
Ответ дляChaterbox
бруцеллез в сыром мясе может быть
Принцепесочка• 07 марта 2024
Ответ дляMurzeelka
Спиртом обработайте.

Малышу руки. Себе- что считаете нужным)
Себе внутрь🤣

БлинчикБезСметанки• 07 марта 2024
Что тут только не прочитаешь 🤦‍♀️
Слоник-тоник• 07 марта 2024
Ответ дляChaterbox
Мясо должно быть горячим, при разделке животного можно заразится
ВыФсеВрете• 07 марта 2024
Яловичина.
Не зви чайна• 07 марта 2024
Автор, маленькое уточнение: вы потом котлеты из этого фарша ели?
ЧупакабраЗеБест• 07 марта 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Что тут только не прочитаешь 🤦‍♀️
и что она не так написала?через ранки можно инфицироваться чем угодно
ЧупакабраЗеБест• 07 марта 2024
Ответ дляНе зви чайна
а какая взаимосвязь?