Звезда в шоке• 07 марта 2024

Подруга хоче зустрічати у неї вдома, бо дитина.

ну як дитина, 4,5 роки - у нього режим і вона пару разів мене запросила, мені іти пів години - їй зручно, посиділи, чай попили, а мені ні.
Кажу збирайтесь на вулицю, прогуляємось, зайдемо кави попʼємо, каже хоче щоб я до неї приходила.
Як сказати, що то не ок і мені не хочеться витрачати пів дня на такі походи.
Чемодан-Вокзал-Майами• 07 марта 2024
півгодини двічі на дорогу=півдня?

Natalia505• 07 марта 2024
Дуже просто- я не маю часу, в мене купа справ.
автор Звезда в шоке • 07 марта 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
півгодини двічі на дорогу=півдня?
+ у неї 2,3 години. Це затягується
Відчуваю себе наче я підлаштовуюсь, щоб комусь було зручно
Я не тону• 07 марта 2024
Так і скажіть, якщо Вам незручно. Я б пішла додому до подруги, не бачу проблеми
Оля_с_киркою• 07 марта 2024
Для чого баби шукають собі подруг, створюють собі і їм незручності і проблеми, а потім придумують як ці проблеми і незручності усунути?
Чемодан-Вокзал-Майами• 07 марта 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
+ у неї 2,3 години. Це затягується
то підлаштовуватись мають тільки під вас? запропонуйте їй-сьогодні йдемо гуляти і на каву, наступний раз йдемо до тебе. у мене в принципі не було б питання пройтись пішки. це корисно
Крошка Енот• 07 марта 2024
Возьмите такси
Горлаю зрання• 07 марта 2024
Ротом сказать, как еще..
Или не встречайтесь пока ребенок не пойдет в школу))
Творю чудеса• 07 марта 2024
Тобто дитина має сидіти пару годин з вами у кафе чи тинятися містом, чи як ви плануєте гуляти?

Жменятко• 07 марта 2024
Один раз к ней домой, один раз прогулка и кафе
автор Звезда в шоке • 07 марта 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
ні, повинно бути якось рівноцінно
Манкоголік• 07 марта 2024
А ви їй точно подруга? Боже збав таких пАдруг.
Чемодан-Вокзал-Майами• 07 марта 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
ні, повинно бути якось рівноцінно
та я так і запропонувала-раз до неї, раз прогулянка і не винаходжувати проблему, де її не існує
Манкоголік• 07 марта 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
ні, повинно бути якось рівноцінно
Рівноцінно, це коли в неї дитина і у вас. І тоді один до одного, а то вам важко одну себе носити, а їй з дитиною вюном витись норм?
Хочу наколоти губи• 07 марта 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
+ у неї 2,3 години. Це затягується
Якщо вона буде за дитиною гасати по вулиці,ви взагалі не поспілкуєтесь нормально.
Я тертий жук• 07 марта 2024
Яка зустріч у кафе з дитиною 4,5 років? У вас певно дітей нема. Якщо поспілкуватись, то кращий варіант у неї вдома. Якщо спостерігати, як вона бавить дитину - то кафе
Кашпо• 07 марта 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
ні, повинно бути якось рівноцінно
Если Вы начинаете считать потраченное время, то Вашей дружбе пришёл конец. Примите это уже наконец. Ваши пути разошлись.
Ищите себе подруг для кафе бездетных.
Курочка• 07 марта 2024
Не дружіть ,в чому проблема?
Замороженная селедка• 07 марта 2024
А для чого вам ці зустрічі, якщо у вас нема бажання й потреби бачити цю знайому? Саме знайому, не подругу, у подруги не виникне бажання писати цю тему.

Вільний митець• 07 марта 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Діти різні є. Є спокійні, що можуть пару годин просидіти в телефоні/планшеті. В нас знайомий такий, ходили з ними в кафе. Моїй 2 роки було, а хлопчику 2,4. Так він спокійно чекав їжу, потім їв і дивися мультики. Сидів би там пів дня напевно, головне щоб мультики були. А моя донька поїла і треба бігти їй. З нею із-за цього не ходимо нікуди в кафе, тому що не вміє сидіти на місці довго, бачимо що напрягає персонал і всіх людей і для нас це не відпочинок, а один стрес.
То треба дивитись по дитині)
САМ_ТАКОЙ• 07 марта 2024
Я вот вообще не яжмамка, которой все должны, потому что родила.
Но есть объективные обстоятельства - она ограничена режимом ребенка, тем, может ли он спокойно сидеть в кафе/гулять по улице. Может вне дома она следить за ним вынуждена каждую секунду, тут вообще не до общения.
Вы или подстраиваетесь под эти обстоятельства, или нет. Она его обратно не запихнет
палка-копалка• 07 марта 2024
Я б сама ініціювала прогулянки на вулиці, можна взяти каву та прогулятися, дивно що дитина стільки часу вдома, тим більше 4,5 роки це вже не малявка, може і сама трохи пограти на вулиці/майданчику
Істеріомама• 07 марта 2024
Когда у меня появился ребёнок, а у моей подруги детей не было, лучшее что я могла ей предложить для общения ( если вам действительно хочется поболтать на какие то темы, возможно личные и важные) прийти ко мне в гости. Потому что дома я знаю чем занять ребёнка, в конце концов можно включить было мультики. Или когда ещё ребёнка катала в коляске и можно было пройтись часик.
Все остальное, это так, поверхностное общение, потому что она мне будет что то в кафе рассказывать а я буду следить что б ребёнок никуда не влез, не залез, ничего никому не опрокинул, не защимил пальцы в двери или сидеть развлекать потому что ему откровенно скучно ( жевать круасан пол часа он не будет).