Ms. Android• 07 марта 2024
Начало тренировок в зале
Пошла я впервые в зал, договорилась о тренировках с тренером.
Мои запросы похудеть в ногах, накачать мышцы спины.
Вот сколько ходила, на тренажерах я почти не занималась. Пресс качала, ноги поднимала, отжималась, приседала, выпады делала. Попросила показать мне как пользоваться беговой дорожкой, сказал, что она мне не нужна.
Опытные посетители зала, подскажите, все так и должно быть?
Фрекен бок• 07 марта 2024
От бега ноги будут толще,особенно,икры. Ну и я бегать не люблю, ходить только под наклоном. Я в зале только парой тренажёров пользовалась, остальное это гантели и штанги.
Ms. Android
• 07 марта 2024
Ответ длявре_Динка
1. не можливо схуднути локально)
2. бігова доріжкм дуже примітивна, натискаєте велику кнопку старт і регулюєте наклон та швидкість, як на пульті телевізора - ви ж не двититесь інструкцію) по закінченню червона кнопка, як правило стоп
скільки ви вже в залі?
2-3 тижні
Сільський ансамбль• 07 марта 2024
Згодна з тренером. На біговій доріжці Ви можете і без нього побігати. Він має слідкувати за нормальним алгоритмом і виконанням вправ.
Кросівки оригінал• 07 марта 2024
Ответ дляMs. Android
2-3 тижні
У вас поки ОФП
Вам вірно сказали що локально схуднути не можливо
По вашому запросу тренер повинен навчити вас користуватись будь яким тренажером, бо виконувати всі вправи ви повинні тільки технічно правильно. І прес і віджимання також
Зупка_цем• 07 марта 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Зазвичай розігріваються на біговій перед тренуванням 10 хв. У нас так в залі роблять ті, хто з тренером всі. А вкінці ще йдуть на 10 хв тоже всі
наКоблучках• 07 марта 2024
Ответ дляЗупка_цем
У мене також починається з розтяжки, потім 20 хв ходити на доріжці, далі силові і завершується тренування знову 20 хв на доріжці + розтяжка. Всього 2 години
Кросівки оригінал• 07 марта 2024
Ответ дляЗупка_цем
Це не обовʼязково, замість доріжки може бути сходини, гребля, скакалка, будь яке кардіо тривалістю
5-7 хвилин
Зупка_цем• 07 марта 2024
Автор, я для себе вирішила не брати тренера. Вважаю це більше для тих, хто конкретні форми м´язів хоче підкреслити і прокачати. Що мені там качати, як вони під слоєм жирку на ногах і животі і спині і тд.
Тому я розумію, що для похудання мені треба кардіо.
Я ходжу на біговій через день 5 км в швидкому темпі. Виходжу мокра і червона як рак.
Що мені дадуть випади?
Ідеально 3 рази на тиждень з тренером оці вправи, а в пешту днів кардіо. Але в мене нема стільки часу. Тому поки тільки кардіо. Скину 5 кг і піду до тренера
Що мені дадуть випади?
Зупка_цем• 07 марта 2024
Ответ длянаКоблучках
Ч б здохла за 2 год. Ви молодець.
Я 1.15 і вже готова лягати в проході
наКоблучках• 07 марта 2024
Ответ дляЗупка_цем
Ч б здохла за 2 год. Ви молодець.
Я 1.15 і вже готова лягати в проході
Я і здихаю
Чай не пью, только кофе• 07 марта 2024
Ответ дляСільський ансамбль
автор очевидно не может без него, потому что она не знает как к ней подойти. Тренер должен был показать как включить, как стать и как безопасно остановить, что б автор без него не улетела с той дорожки. Ну и вообще то обычно на дорожке делается разминка и заминка. показал бы раз, автор бы приходила за 10 минут до начала тренировки и сама бы разогревалась, а потом упражнения с тренером. Вообще то это часто манипуляция тренеров, что бы клиент к ним дольше ходил, не показывать работу на тренажарах. Чем дольше автор будет бояться как включаются и настраиваются эти адские машины, тем дольше она будет себя чувсвавать неуверенно в зале, и тем дольше ее и мысль не посетит заниматься без тренера.
наКоблучках• 07 марта 2024
А по темі, авторе, силові вправи це не тільки на тренажерах. Випади, присяди, віджимання і т.д. це суперефективно. Якщо ще й «стільчик» підключать то ви самі відчуєте, як ваші мʼязи «горітимуть».
Ms. Android
• 07 марта 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ну вот где-то такие же мысли. Зал очень рядом, что плохого, если б я при возможности, ходила на ту дорожку?
Ну не бегала бы, а ходила под наклоном.
Я понимаю про похудение, что нельзя локально и не именно это меня волнует.
Ноги я и дома могу поднимать. Даже гирьки могу купить, дешевле выйдет, чем туда ходить.
Не совсем поняла смысл. Он мне придумывает упражнения без тренажеров, это и в ютубе можно найти.
Ну не бегала бы, а ходила под наклоном.
Чай не пью, только кофе• 07 марта 2024
Ответ дляMs. Android
Ну не бегала бы, а ходила под наклоном.
значит настаивайте. Покажите я хочу знать как работает вот это и вот то, если морозится дальше, меняйте тренера