07 марта в 13:43

Сумка Jasper Conran, ця модель ще актуальна?

Як вам? Сумка велика, влазить і ноутбук і папки з документами. На кожен день вона завелика, але якщо в поїздку наче має бути норм, але сумніваюсь.
Результат:
вже голосів: 25
16 (64%) Нормальна
8 (32%) Не подобається
1 (4%) тиць
Злива інформації 07 марта в 13:45
Зараз модний стиль - офіскор. Сумки такого плану радять прикрашати безліччю брелоків, мікрогаманців. Тому, якщо її спробувати поабгрейдити, то щось може бути.
Добрая свекровь 07 марта в 13:50
Автор, вы серьезно? Вам нравится? Вам удобно! Носите и не заморачивайтесь!
Мальовнича даль 07 марта в 13:53
Мені не подобається, модель нагадує мою 25р назад.
Але це особисте, я ще не люблю оці металеві численні штуки, які брязкають. Колись ок було, зараз - ні.
Зубожиння 07 марта в 14:30
Конкретно эта форма есть в сумках всех модных брендов, это обычная сумка шопер.