Квітка папороті• 07 марта 2024

Ейвон чи Оріфлейм?)

Зізнавайтеся, хто чим користувався?)
У нас в школі продавали ейвон.
А вже в університеті я сама займалася фаберліком
ЧупакабраЗеБест• 07 марта 2024
всяко было, это были буремные 90 е годы

Ніколи не збрешу• 07 марта 2024
Сначала покупала Эйвон, в 25 стала консультантом Орифлейм)) но вскоре забросила это дело. Но в течении дальнейших 17ти лет покупала периодически туши то Эйвон, то Орифлэйм и в последние 5 лет до войны подсела на тени Ори и их СС крем Джиордани. Даже в тревожный рюкзак кинула коробочку теней и привезла их в Германию) не использую. Пусть будут мне памятью о доме, в который теперь дороги нет.
Царевна_несушка• 07 марта 2024
Айфон.
Жинси на дитину• 07 марта 2024
Ейвон був дорожчим.
Доречі, там дуже непогані речі були, мені подобались.
А їхній лак досі люблю, він єдиний носиться класно (не можу гель робити).
Miss Lisi4ka• 07 марта 2024
Avon и только он, моя недостижимая школьная мечта. Это тот самый ’велосипед’, которого в детстве не было.
Физрукая• 07 марта 2024
Ничем из этого, разве что кремы для рук покупала, не понравились.
У тетки помню орифлейм розовые баночки целой горкой стояли, при том, что на коже была пигментация и все банки до одного места

Ньювейс у меня был.
Реально на улице подошел дяденька с чемоданом и предложил) Я купила, осталась довольна. Потом еще покупала.

Потом уже гербалайф была косметика, очень крутая, особенно зеленая маска.

А потом уже появились магазины с огромным выбором
Котя_люлю• 07 марта 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Ейвон був дорожчим.
В конце 90-х кстати Эйвон был дешевле, мне так казалось. Потом уже стало наоборот.

Котя_люлю• 07 марта 2024
Я орифлейм до сих пор покупаю. Туш 5 в 1, крем молоко и мёд, средство для интимной гигиены. И еще там был классный имбирный скраб. Но его убрали. Жаль.
Звезда в шоке• 07 марта 2024
Ейвон) мамина подружка займалась ним, по каталогу обирала собі:) а оріфлеймом моя класна керівничка займалась, мама в неї то помади то духи брала) а ще пам´ятаю в них були серветки вологі в вигляді таблеток, які під дією води в серветки перетворювались. Ото магія була:)
Жинси на дитину• 07 марта 2024
Ответ дляКотя_люлю
ТОчно ні.
Пам´ятаю, як в 10 кл на якусь презентацію попала, там ціни були для звичайної людини...ох(( олівець для очень чи губ не купиш просто так.
А Оріфлейм мені мама купувала інколи (блиск, туш), то було доступним.
Ку-кусик• 07 марта 2024
Эйвон помада, ори тушь. Тушь не понравилась, мне евелин лучше
Запароленое одеяло• 07 марта 2024
О, пам´ятаю, мені подружка віддала тольний крем Оріфлейм. І я дуже просила свою маму поміняти цей Оріфлейм на її тональний Макс Фактор. Мама мене намагалася присоромити, що я їй намагаюсь втюхати дешеве гівно, а собі забрати якісний бренд, але все ж таки погодилася на обмін.
Так от, тональний Оріфлейм їй так ідеально підійшов, що вона ще протягом багатьох років робила касу оріфлеймівським розповсюджувальникам на роботі. Правда, цей крем був із дорогої серії, джордані, чи як там.
Невісточка ж• 07 марта 2024
Я до тепер користуюся оріфлеймом.
Але зараз в них на сайті можна з замовляти як звичайний клієнт, не потрібно бути консультантом.
Люблю їх туш 5 в 1, вмивалки, засіб для інтимної гігієни, дещо з ароматів та декоративної косметики, нічна маска новейдж. В них зараз є засоби 3ох цінових категорій, від зовсім бюджетних, до практично не доступних по ціні.
ША! я прийшла!• 07 марта 2024
Эмвей
Пузата Хата• 07 марта 2024
Пользовалась и Avon, и Oriflame, и Faberlic (в 2000-е годы)
LIANA171185• 07 марта 2024
И первым,и вторым,и третьим немного.Avon было больше-у них средства для волос были классные и цветные туши.