фрау Гітта• 08 марта 2024

Згадка про 8 березня у 90ті

Пам´ятаю зі школи один випадок. Він мене мучає до сих пір інколи🥴
Діло було так. Завтра 8 березня, треба привітати класну букетом. Але мої батьки тоді не отримували зп, то ж грошей не було. Я нила, мама мене пожаліла й дала мені 50 коп на букет. Не знаю які були ціни на квіти, але мені ця монета дуже запам´яталась.
В нашому класі багато дітей було, батьки яких народились в селі, то ж ті сім´ї трохи краще жили, мабуть щось вирощували чи продавали, короче букети дарили досить гарні. Мені було соромно йти без букету, я пішла за квітами до метро. А там продавав дядько леденці у вигляді соски. Мені так захотілося, що я не змогла себе побороти й купила. Але грощі ще залишились і купила 3 тюльпани.
Вони були нікчемні. До вечора у воді один розкрився як ромашка, мабуть резинка злетіла, пелюстки аж вигнулися в іншу сторону. Жалюгідний вигляд. Я їх ранком не понесла, було соромно таке нести. Короче це моя жахлива позор5а згадка 🥴🥴🥴
ФрекенБок• 08 марта 2024
Село, метро, безграмотность. Все в куче..

Гарантую неперелевки• 08 марта 2024
Тоже вспомнила ,мне тогда кавалеры такие подарки дарили ,которые до сих пор ношу.
Федорино Горе• 08 марта 2024
Нема чого сумувати, автор. Вчителям той мільйон букетів був ’дуже’ потрібен
Одна_на_всей_планете• 08 марта 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Та ну, не вірю,а для чого ви ці подарунки збираєте?
Одна_на_всей_планете• 08 марта 2024
Ответ дляФедорино Горе
Моя мама працювала вчителькою і ми з сестрою завжди любили коли мама поверталася зі школи з букетами квітів, ми їх відразу ставили у воду, милуватися ними.
Prervana• 08 марта 2024
Ответ дляФедорино Горе
Моя преподаватель. Никогда не выбрасывали букеты. Раздавали зачастую техничкам, секретарям, медсестрам и прочему не-учительскому персоналу. А так - волокли эти веники домой и они царили в банках и вазочках по всем поверхностям)
julia-678c• 08 марта 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
О, опять ваши чудо панталоны
Гарантую неперелевки• 08 марта 2024
Ответ дляPrervana
....а я сдавала продавцам цветов за пол цены ,итого за 3 года заработала на 1 квартиру . Правда не в центре .
Личко Невеличке• 08 марта 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Вы хоть сами верите в это?