Яжбоматуся• 08 марта 2024

Це розпущеність?

Сьогодні одна близька знайома сказала фразу, що мене здивувала. Я думаю, вона хтіла мене цим ще й задіти. Задіти не вийшло, але мені цікава думка жінок. Якщо жінка проявляє до чоловіка (свого), сексуальний інтерес, може підійти, поцілувати, розстібнути йому ремінь і т.д., це розпущеність?
Результат:
вже голосів: 215
180 (83.72%) Ні, це норма
20 (9.3%) Розпущеність
15 (6.98%) Тиц
автор Яжбоматуся • 08 марта 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Можна зробити висновок, що ваша знайома колода у діжку і скоріш за все не тільки в ньому. Не заздрю її чоловікові))
Розвелися. Не знаю, яка вона в ліжку. Зовні гарна
Звезда в шоке• 08 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Ну звісно не на людях. Але можу десь у ресторані погладити трошки під столом, коли ніхто не бачить. Дома ініціативу проявляю десь у половині випадків, чоловікові це подобається. Знайома каже, що це відсутність комплексів і розпущеність.З першим згодна, з другим ні
А звідки про це знає ваша знайома?
автор Яжбоматуся • 08 марта 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
А звідки про це знає ваша знайома?
Про ресторан не знає. Про те, що дома я можу сама підійти і почати загравати, я сама сказала
120-120-120 (не худею)• 08 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Ні. Від чоловіка то норм. Вона каже, жінка має сексуальну енергію випромінювати, тоді чоловік сам проявить ініціативу. А якщо не проявляє, тотв жінки нема тої єнергії. Як на мене , це дивина. Мені подобається зваблювати чоловіка, це дуже інтимно якось, збуджує і його і мене. А не завжди щоб він
Одне іншому не заважає)))
Мона Лиза• 08 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Вона вам заздрить
автор Яжбоматуся • 08 марта 2024
Ответ дляМона Лиза
Вона вам заздрить
Не думаю. Бо постійно хоче задіти і виставити на її фоні менш порядною.
120-120-120 (не худею)• 08 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Ну того і розвелися))) щось енергія її дала збій на вашому місці я навіть не слухала б її. Не факт, що якраз її поради і не знищили її шлюб.
автор Яжбоматуся • 08 марта 2024
Я просто отримую задоволення від чоловіка, і фізичне, і моральне. Я кайфую у його обіймах. Люблю бути поруч, пройти повз і погладити, чи в потилицю поцілувати
автор Яжбоматуся • 08 марта 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ну про ту єнергію вона тільки сьогодні дізналася. Відео про це і було
Мона Лиза• 08 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Не общайтесь с ней
Неновая почта• 08 марта 2024
Коли мій чоловік готовить сніданок, я завжди підійду ззаду, спершу обійму ззаду, міно, можу потрогати, перевірити..
автор Яжбоматуся • 08 марта 2024
Ответ дляМона Лиза
Не общайтесь с ней
Та вже не дуже й хочу. Бо наче вона й нормальна в цілому, але я не розумію оцих її спроб мене інколи образити, задіти, осудити
Творю чудеса• 08 марта 2024
Дивлячись де.
Якщо вони на самоті, то що тут такого?
АБВГДэшница• 08 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Молода вона для лавочки ще.
Але стан душі вже відповідний
120-120-120 (не худею)• 08 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Вона відчуває, що ви десь кращі, вдаліші, чоловік є, а в неї немає, ось і біситься. Не спілкуйтеся, на вашому фоні вона намагається відновити свою самооцінку.
Мона Лиза• 08 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Не обращайте внимания, это ее личные загоны, будьте выше этого. Можно мило улыбнуться и ничего не отвечать на ее закидоны. Пусть почувствует себя дурочкой
Забагаловка• 08 марта 2024
Ответ дляЗадираю носа
вы не рискуете наедине положить своему мужчину руку на член? о.О
да, территория под столом - она такая. в каждом углу маленькая иконка висит

в ресторане же!
Забагаловка• 08 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
подмышки понюхать...
автор Яжбоматуся • 08 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
подмышки понюхать...
Доречі, інколи так
Баррикадница• 08 марта 2024
Думаю,озабоченість
МадамОхмури• 08 марта 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Поцілувати свого власного чоловіка???? Ну це вже ні в які ворота не лізе! Може ви ще за руки тримаєтесь????
напомнили, встречалась в юности с парнем, как-то пришли к нему домой. дома родители, пригласили чаю попить. сидим мы с парнем за руки держимся, руки на коленях под столом лежат. не знаю что там его папе привиделось, он на нас наехал, что мы под столом чем-то неприличным занимаемся
Мама Чели• 08 марта 2024
Ответ дляСиренькая
Че-то ржу). Я частенько (понятно, только когда дома вдвоем) тискаю мужа и тянусь руками к его паху. Просто тактильно нравится капец как). Поговорить об этом тоже люблю. Он сегодня спросил интересует ли он меня как личность или только его член ? поржали конечно)). Не знаю распущенность это или нет, но мне пофиг. У меня нет любовников и мужа я ни у кого не отбивала, поэтому за свою нравственность спокойна.
Ооо, у меня эта область тоже как магнит прям, в машине постоянно жмакаю, могу погладить и в людных местах под столом или парке если рядом никого. И тоже вечно слушаю предъявы что меня интересует только член
Я Вас не боюся• 08 марта 2024
Ответ дляМадамОхмури
Ну так татові заздрисно було, а то що ви там таким неподобством займались, аж за руки взялись🤦‍♀️
75В• 09 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Какая к черту порядочность в сексе между двумя близкими людьми...Хрень какая-то
автор Яжбоматуся • 09 марта 2024
Ответ для75В
Не тільки про секс мова. Наприклад якісь всинки оцінює. Що от я вчинила не тпк, як вона вважає чесним і правильним. То я аморальна якась
Фокус-Покус• 09 марта 2024
Так, шлюха. Її місце на панелі 👀
автор Яжбоматуся • 09 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Так, шлюха. Її місце на панелі 👀
Біднмй ваш чоловік
Фокус-Покус• 09 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Біднмй ваш чоловік
Мій багатий) то був сарказм 😅