ВсеЧетко• 1 час назад
Який блокбастер я пережила не передати
Головне що в ньому, майже, ніхто не був задіяний.
Збилась з підрахунків і вирішила що місячні повинні бути лише через 9 днів. В суботу я іхала з роботи і мене вже душили сльози, прямо плакала по дорозі. Приїхала, чоловік кудись збирався, ну ясно що він був винен у всіх бідах на Землі, але в яких саме він майже не чув, бо був то в душі то на 2 поверсі, тому я пішла плакати в машину, слава Богу за цей час він звалив з дому. Ну і все, як я ридала весь час поки його не було вам не передам словами, просто завивала, не могла зупинитися, напилась заспокійливого, таблетку від голови і заснула. Як я не написала йому купу « душероздираючих» смс і не поскандалила з ним по переписці - хз)))
Добре що коли він повернувся я якраз заснула після риданій і заспокійливих))) в неділю я працювала, повернулася пізно і з ним не розмовляла, оскільки в суботу в мене був вечір страждань і я не виспалась, то пішла відразу в спальню, втикнула серіал і заснула. В понеділок пішов на роботу він)))
І сьогодні в мене почались місячні)))
Ну от як ПМС може бути таким жостким, як так може не на жарт рубати?
Сьогодні думаю: що я від нього хотіла? Він ж взагалі не в курсі всієі цієї моєї особистості драми, плачів і тд. От лежу і думаю якось треба вирулювати з того дивного мовчання))
І сьогодні в мене почались місячні)))
ВсеЧетко
• 1 час назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Є багато природних процесів. Не всі варто демонструвати
Ви можете не демонструвати.
Але де в моїй темі ви прочитали про демонстрацію?
ВсеЧетко
• 1 час назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну, так. )
Але з того вже концерт не вийде
Я вважаю таких жінок як ви - психічно хворими, як мінімум нестабільними
КартаБезКомиссий• 1 час назад
Ответ дляВсеЧетко
Ви можете не демонструвати.
Як мінімум, учасники форуму і чоловік уже залучені.
Далі, з віком, буде тільки гірше.
Варто знайти свої помічні способи, щоб не перетворюватись на скажену тварину на тиждень у місяць
Далі, з віком, буде тільки гірше.
ВсеЧетко
• 1 час назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Далі, з віком, буде тільки гірше.
Я не питала ваших порад. Вам варто над вихованням своїм попрацювати, вас же ваші діти бачать
КартаБезКомиссий• 1 час назад
Ответ дляВсеЧетко
А яка мета вашого допису?
Усміхайлик• 1 час назад
Ответ дляБабульція
ПМС придумали на советские, чтобы оправдать свой скверный характер, в реальной жизни не встречала ни одну женщину с пмс.
Ні, це не так. Поки в мене були місячні, я як фурія була за тиждень до них, все як у автора, всі навкруги винні невідомо з якої причині, істерики влаштовувала на пустому місці. І що цікаво, сама також думала, що то характер у мене такий. Коли прийшов клімакс, стала дуже спокійна, ніхто і нічого не дратує, немає всплесків агресії. Зараз дивлюсь на свою доньку і у неї так само відбувається, по розмові і діям зразу здогадуюсь що через декілька днів у неї почнуться місячні.
ВсеЧетко
• 55 минут назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
А яка мета вашого допису?
Там написано.
ВсеЧетко
• 52 минуты назад
Ответ дляУсміхайлик
Організм здорової жінки весь цикл готується до зачаття, щомісяця і коли це зачаття не відбувається, він наче нам каже: ей дорогенька, ти шо обалдєла, ми тут всі старались, а в тебе знову місячні. От на тобі…. Получай
КартаБезКомиссий• 42 минуты назад
Ответ дляВсеЧетко
Там написано.
То це пряма, але незручна відповідь на ваше питання.
Вибачитися і більше такого не робити.
ВсеЧетко
• 39 минут назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Вибачитися і більше такого не робити.
Перед ким вибачитися і за що і не робити якого? На яке саме питання ви відповіли?
КартаБезКомиссий• 37 минут назад
Ответ дляВсеЧетко
Перед чоловіком) і більше не влаштовувати концертів. Це дитяча позиція, чекати емоційної регуляції ззовні.
Треба казати прямо, яке маєте самопочуття або настрій.
Для цього буде потрібна краплинка аналізу свого стану і знання, як саме собі допомогти.
ВсеЧетко
• 35 минут назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Удалено администрацией...
КартаБезКомиссий• 23 минуты назад
Ответ дляВсеЧетко
Удалено администрацией...
Ой, яка ж я вдячна за вашу жалість ))) така агресивна пані знайшла в собі перлину
Бабульція• 22 минуты назад
Ответ дляВсеЧетко
Вчіть анатомію, неадекватність жінки в період ПМС це нормальний стан, психічкі це ті які себе стримують, або в яких немає нормонального сплеску, значить в них проблеми з дітородною функцією
Ну конечно, у меня много подруг и знакомых, мы уже давно детей вырастили без всяких всплесков. Реально, про ПМС читаю только на советчице, среди коллег тоже ни одной пмсной психички не встретила за 35 лет работы, причем работая всегда в женском коллективе.