ВсеЧетко• 2 часа назад

Який блокбастер я пережила не передати

Головне що в ньому, майже, ніхто не був задіяний.
Збилась з підрахунків і вирішила що місячні повинні бути лише через 9 днів. В суботу я іхала з роботи і мене вже душили сльози, прямо плакала по дорозі. Приїхала, чоловік кудись збирався, ну ясно що він був винен у всіх бідах на Землі, але в яких саме він майже не чув, бо був то в душі то на 2 поверсі, тому я пішла плакати в машину, слава Богу за цей час він звалив з дому. Ну і все, як я ридала весь час поки його не було вам не передам словами, просто завивала, не могла зупинитися, напилась заспокійливого, таблетку від голови і заснула. Як я не написала йому купу « душероздираючих» смс і не поскандалила з ним по переписці - хз)))
Добре що коли він повернувся я якраз заснула після риданій і заспокійливих))) в неділю я працювала, повернулася пізно і з ним не розмовляла, оскільки в суботу в мене був вечір страждань і я не виспалась, то пішла відразу в спальню, втикнула серіал і заснула. В понеділок пішов на роботу він)))
І сьогодні в мене почались місячні)))
Ну от як ПМС може бути таким жостким, як так може не на жарт рубати?
Сьогодні думаю: що я від нього хотіла? Він ж взагалі не в курсі всієі цієї моєї особистості драми, плачів і тд. От лежу і думаю якось треба вирулювати з того дивного мовчання))
Кондуктор автобуса• 2 часа назад
В мене теж таке. Але під’їхали ще оновлення. Тепер і після місячних і перед овуляцією теж ридаю. Це пздц.

автор ВсеЧетко • 2 часа назад
Ответ дляКондуктор автобуса
В мене до цього таке було давно і раза два за життя.
А цей раз, ви не уявляєте як я ридала і скільки часу, на роботу прийшла на наступний день вся запухша і то при тому що я десь в 20 заснула.
Бабульція• 2 часа назад
ПМС придумали на советские, чтобы оправдать свой скверный характер, в реальной жизни не встречала ни одну женщину с пмс.
Кондуктор автобуса• 2 часа назад
Ответ дляВсеЧетко
Гормони 🙄
Я сьогодні вночі ридала. 5 день циклу
Вже має бути спокійний настрій, але нє
Платье Длинное бальное• 2 часа назад
Ответ дляВсеЧетко
Жаль вашего мужа
автор ВсеЧетко • 2 часа назад
Ответ дляБабульція
Значить в реальному житті вас оточують хворі жінки.
Кондуктор автобуса• 2 часа назад
Ответ дляБабульція
Та розкажіть нам тут
Засомневаю• 2 часа назад
Как хорошо , что я не живу с истеричной бабой
автор ВсеЧетко • 2 часа назад
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Жаль вашего мужа
А що з ним?

Платье Длинное бальное• 2 часа назад
Ответ дляВсеЧетко
А що з ним?
Живет с идиоткой
Най хоч раз• 2 часа назад
Можу тільки позаздрити, вже більше року я позбавлена цього задоволення.
Застряла• 2 часа назад
Расшарьте ему свой календарь месячных, красным выделите ПМС с примечанием «ховайся, бо вбʼє»
автор ВсеЧетко • 2 часа назад
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Живет с идиоткой
Я сподіваюсь що ви по повній кайфанули в цей єдиний щасливий момент вашого життя поки писали це речення
Платье Длинное бальное• 2 часа назад
Ответ дляВсеЧетко
Ошибаешься)умней и береги мужа!
автор ВсеЧетко • 2 часа назад
Ответ дляЗастряла
Та він от сховався цього разу, а взагалі в мене воно +- нормально завжди проходить, просто цього разу я вже про розлучення задумалась. Ппц про що я думала цих два дні
Бабульція• 1 час назад
Ответ дляВсеЧетко
Наоборот, нормальные. Или вам нравятся неадекватные психички, прикрывающиеся гормонами(((
автор ВсеЧетко • 1 час назад
Ответ дляБабульція
Вчіть анатомію, неадекватність жінки в період ПМС це нормальний стан, психічкі це ті які себе стримують, або в яких немає нормонального сплеску, значить в них проблеми з дітородною функцією
Свідок Перемоги• 1 час назад
Как мне это состояние знакомо, я за пол года два раза его испытала, хорошо что это было в одиночестве, а не на работе или когда дома муж.
рукиЖимолости• 1 час назад
Автор! ПМС это цветочки. Ягодки будут в предклимакс и климакс, к сожалению!

Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
Чому заздрити?
автор ВсеЧетко • 1 час назад
Ответ длярукиЖимолости
О боже
ЧупакабраЗеБест• 1 час назад
Ответ длярукиЖимолости
о боже, чо реально? что именно будет херачить?
ВыФсеВрете• 1 час назад
А де блокбастер?
Перша скрипка• 1 час назад
Ответ дляВыФсеВрете
А де блокбастер?
В голове у Автора
Перша скрипка• 1 час назад
Ответ дляВсеЧетко
Вы какую-то свою анатомию учили?
автор ВсеЧетко • 1 час назад
Ответ дляПерша скрипка
Вы какую-то свою анатомию учили?
Я так понимаю вы никакую не учили
КартаБезКомиссий• 1 час назад
Я трохи побоююсь жінок, що ридають і ревуть. Дивна розвага
Ви пробували аналізувати свій стан? Спорт, медитація, дихання, прогулянки. Це ж і на дітей згубно впливає, ця емоційна розпущеність
автор ВсеЧетко • 1 час назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Аналізувати пмс?
Емоційна розпущеність в чому? В тому що в жінки пмс і їй хочеться плакати? Треба себе стримувати?
КартаБезКомиссий• 1 час назад
Ответ дляВсеЧетко
Є багато природних процесів. Не всі варто демонструвати
КартаБезКомиссий• 1 час назад
Ответ дляВсеЧетко
Аналізувати пмс?
Ну, так. )
Але з того вже концерт не вийде