Лукава Кішка• 08 марта 2024
Ваша ідеальна червона помада?
Шукаю помаду червону, щоб була без морквяного і рожевого підтону. Холодний відтінок. Буду вдячна за поради
Бачу_майбутнє• 08 марта 2024
Діло 999 сушить неможливо ,враховуючи те,що я не маю взагалі проблем із сухістю шкіри,спробувала ще Charlotte tilbury ,не стійка ,послухаю
Помидорина• 09 марта 2024
Nouba 7 самая идеальная
Еще у фенти бьюти неплохой красный, не помню номер, но он там один
У лайм крайм несколько