Вареничніца• Изменено 08 марта 2024
А в чому прикол марок h&m, c&a, crivit?
Пожила трохи в Німеччині. Чи то в нашому містечку такмй асортимент, чи то я щось не розумію - але в h&m або якийсь ширпотреб блеклий, або якець куце для школярок 11-16 років... Причому ціна не копійки..
c&a - взагалі дуже рідко щось нормально сидяче.. а не копійки..
Ще тут реклама crivit вилазить. Це ж марка від лідл. А він там - як наш сільпо. Ну тобто як товар марки ’Премія’ в сільпо.. Ну таке собі.
Чи люди думають, що там якість краща?
Цікаво.
Мені навпаки не вистачало там нормальної добротної якості укр.виробника.
Пальто нормальне коли там жила - так і не купила, бо взагалі нема вибору.
Чи люди думають, що там якість краща?
Цікаво.
Кучерявочка• 08 марта 2024
Ответ дляВареничніца
але дорого за ту якість
Ну где дорого, 5-10-15 евро за штуку. В распродажу детское по 2 дол.
Колдунья-вещунья• 08 марта 2024
Ответ дляПоследний вагон
Я на этой неделе дважды одевала разные свитера HM, оба были куплены на распродаже, по 20 евро, полушерсть. Про первый сотрудница спросила, ’наверное стоит, как крыло самолета’.
Обычно долго ищу и нахожу нормальные вещи по составу, цене и виду
покажите какой) поиз
Пи Пи Пилюля• 08 марта 2024
Мне НМ нравится только детский, взрослое мне все как хлам выглядит.. ну или я так вижу. Хоть думаю на нормальную фигуру и если есть вкус, то можно что то собрать и там
ЖонДуан• 08 марта 2024
Ответ дляВареничніца
може дійсно. я просто не ношу светри, мені не йде таке - бо ефект бабусі на моєму типажі зовнішності(
Если вы не носите джинсы, свитера, лыжную одежду. Что вы носите в повседневной жизни? И какие украинские марки ?
Без Баяна• 08 марта 2024
А можна конкретно ,які ТМ укр.виробництва ви маєте на увазі ? Я придбала влітку костюм в Вовк, я його одягнула один раз, одразу на ньому були затяжки, і не в одному місці, купувала чоловіку футболку, так вона хорошої якості,укр.виробника, але там і ціна більше 1000 грн.... Собі на розпродажі купила звичайні базові футболки в HM, по 4 євро, цікаво чи я знайду (навіть нижчої якості) у Всі свої футболку за 4 євро
Дитині завжди crivit термобілизну купувала, якісь мені сподобалась, а одного разу навіть у нього звідти комбінезон був,ви знаєте, він виявився краще якості ніж в декілька разів дорожчий, бо той що був дорогий трохи протерлась тканина на штанях, а цей як новий після сезону був
Вареничніца
• 08 марта 2024
Ответ дляЖонДуан
Очень удобный. У меня лосины в тренажерку уже 6 лет, стираю 3 раза в они отличные.
а можете фото моделі?
Томатико• 08 марта 2024
Ответ дляВареничніца
може. я просто не ношу джинси і всяке лижне. спорт одяг незручний в крівіт і в хм
То що ж Ви носите? Хіджаб та бурку?
Леплю из пластилина• 08 марта 2024
Ответ дляТоматико
Тільки легінси
Так лосины в НМ вроде всегда есть)
Вареничніца
• 08 марта 2024
Ответ дляКучерявочка
ну не знаю. в нашому місті вічно усе від 19євро, в основному все було по 39, 49, 59, 29 євро...
ЖонДуан• 08 марта 2024
Ответ дляПишу з калідору
Например) ТМ Бемби для детей значительно дороже вайкики, н@м и т.п. - качество не лучше. Зару на распродаже вообще выгодно брать и там модели актуальные. Я взяла дочки брюки и джины по 5.99 евро. Супер
Бемби ужасное качество. Я детям брала, то даже у лежащих детей разразились бодики после нескольких стирок.
Перша скрипка• 08 марта 2024
Ну для женщины там особо нечего выбрать. Для детей и подростков. Для дома сойдёт. А так что б прилично одеться, то нет. Ну правда джинсы бывают в HM норм и кофточки иногда попадаются ок. Блузку хорошую купила недавно, прям вот удивительно качественная ткань и крой.
Ответ дляВареничніца
ну білизна то добре, але по вулиці ж не лише в білизні ходити))
Так там купа речей. Можна одягнутися повністю. Було б бажання.
Я тут подумала, а може вам дзеркала не зайшли? Я була в ейчиках у двох невеличких містах у С.Р.-Вестфалії і там з ними біда була.
Томатико• 08 марта 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так лосины в НМ вроде всегда есть)
То не такі, то кака. А от українського виробника
Але Авторка не дає назви ))
ЖонДуан• 08 марта 2024
Ответ дляВареничніца
може дійсно якщо такий стил, то норм. я просто люблю жіночніше щось, або з ухилом на сексі-спорт - легінси +подовжений оверзайзом верх нароспашку, а там маєчка в обліпон
И где вы такое в Украине покупаете?
Вареничніца
• 08 марта 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
от і я про те!!
хіба що може не модельної фігуру дівчину 15-30 років. навіть в 30+ вже є сумніви що гарно сяде якщо там не супер-пупер фігурка
Томатико• 08 марта 2024
Ответ дляВареничніца
Назвіть українськи бренди.
Томатико• 08 марта 2024
Ответ дляВареничніца
от і я про те!!
Назвіть українськи бренди.
Томатико• 08 марта 2024
Ответ дляВареничніца
ех.. тепер зрозуміла, чого мені не підхходить фірма. бо я льон не ношу мвйже - сильно мнеться.. і якщо він пастельних колірів, а не соковитий, то я блекла як бабуська помята получаюся в тому льоні
Назвіть українськи бренди.
Copy-Paste• 08 марта 2024
Ответ дляВареничніца
от і я про те!!
То вам просто треба в магазини для великих, авторе
Леплю из пластилина• 08 марта 2024
Ответ дляТоматико
Але Авторка не дає назви ))
Боюсь представить.Хотя для любителей женственно есть итальянские марки)
Томатико• 08 марта 2024
Ответ дляВареничніца
ну зари не було в моєму містечку. а от в україні зара завжди якось маломірила мені, і чомусь навіть на розмір більше коли міряла - то якось не дуже на моєй фігурі.
Назвіть українськи бренди.
Вареничніца
• 08 марта 2024
Ответ дляБез Баяна
де ви такі ціни в хм бачите? в якому місті? може то дійсно в мегаполісах. в нашому місті базові футболки від 19євро були.. і таке все ((
Вареничніца
• 08 марта 2024
Ответ дляПерша скрипка
отож.
Леплю из пластилина• 08 марта 2024
Ответ дляВареничніца
Вы там прожили пару месяцев и делаете выводы?
Copy-Paste• 08 марта 2024
Ответ дляВареничніца
Вы фантазируете
Томатико• 08 марта 2024
Ответ дляВареничніца
Назвіть українськи бренди.
Вареничніца
• 08 марта 2024
Ответ дляTammy21
може ще від фігури залежить. я не худа, але і не корова)) треба вміти правильно підкреслити те що гарно в мене і приховати нюанси. ті фірми лише спрощують і псують зовнішеість. або кольори де я як бабенція) вік 36
Томатико• 08 марта 2024
Ответ дляВареничніца
Назвіть українськи бренди.
Вареничніца
• 08 марта 2024
Ответ дляCopy-Paste
та ну. я ношу С-М-Л, залезно від тканини і кроя