Вареничніца• Изменено 08 марта 2024

А в чому прикол марок h&m, c&a, crivit?

Пожила трохи в Німеччині. Чи то в нашому містечку такмй асортимент, чи то я щось не розумію - але в h&m або якийсь ширпотреб блеклий, або якець куце для школярок 11-16 років... Причому ціна не копійки..
c&a - взагалі дуже рідко щось нормально сидяче.. а не копійки..

Ще тут реклама crivit вилазить. Це ж марка від лідл. А він там - як наш сільпо. Ну тобто як товар марки ’Премія’ в сільпо.. Ну таке собі.

Чи люди думають, що там якість краща?
Цікаво.
Мені навпаки не вистачало там нормальної добротної якості укр.виробника.
Пальто нормальне коли там жила - так і не купила, бо взагалі нема вибору.
40каградусная• 09 марта 2024
Ответ дляВареничніца
дешевий?? та ну. В Україні за ті гроші є нормальний товар нашого виробника.
Та назвіть вже того таємничого супервиробника!! ʼИмя, сестРа!ʼ🙏🏻

ВсеПроВсехЗнаю• 09 марта 2024
Я, наприклад, c&a люблю, там якість вище ніж в НМ. НМ можу через інет замовить, в фізичному магазині максимум труси та шкарпетки купую. Мене бісить їх принцип викладки товару, він там дуже тупий. Прийшов, наприклад, за шортами, а вони розкидані по дві моделі по всьому залу...Мені в c&a сподобались купальники, тільки там і змогла минулого літа щось нормальне підібрать і базові речі хороші.
Потужна махіна• 09 марта 2024
Ответ дляПерша скрипка
Мне не попадались именно платья там хорошего качества. В Резервд, манго, заре да, а в НМ и кунде платья не нравятся совсем. Синтетику я даже не смотрю.
Невозможно про КундУ читать
C&A — C не читается как «К «
Ксерокопия ночи• 09 марта 2024
Сын в свои 17 одет полностью в Кундуз и немного НМ. Отличные вещи за вменяемые деньги. У меня тоже много кунды. В основном, блузки и брюки. Беру всё на распродажах за копейки, но только то, что сидит идеально.
Ксерокопия ночи• 09 марта 2024
И что не так с лидлом?
Племяннице там берём много всего. Муж в прошлом году по 5 евро набрал кучу футболок. Я в прошлом месяце по полтора евро набрала футболок для дома, нижнего белья по 4 евро за 3 пары хлопковых трусов.
Кстати, в НМ отличнейшие носки в мужском отделе! Те, что по 15 евро за 3 пары. Вообще не кашлатятся и не протираются.
ПробілНеПрацює• 09 марта 2024
Прикол в їх якості і доступності. Я щороку замовляю дитині зимові лижні костюми Lupilu, Crivit, також грязепруфи, дощовики.
Элисо• 09 марта 2024
Ответ дляPrervana
Crivit очень ок, у меня есть их штаны ’лыжные’, пару жилеток. Не знаю, что у нас можно купить отечественного аналогичного качества и по такой цене. НМ джинсы прекрасные, не садятся после стирки и сушки
У меня все садится, такая стиралка:(, и джинсы НМ сели тоже.

Перша скрипка• 09 марта 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
И что не так с лидлом?
Ну вот для детей, подростков и для дома отлично
Перша скрипка• 09 марта 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Для детей отлично. Автор говорит о женщинах
Ксерокопия ночи• 09 марта 2024
Ответ дляПерша скрипка
Ну да. Взрослые осенние и зимние куртки в лидле ’на огород ходить ’ по качеству. Удивляюсь, что тут посредники постоянно рекламируют скидки на них.
Перша скрипка• 09 марта 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Возможно для людей с очень ограниченными средствами выход, но так что б иметь возможность купить получше одежду и покупать там, то нееее. А детям супер! Все равно перерастут или испортят. И качество кстати тоже ок. Для взрослых домашнее норм. А , ещё они и обувь взрослую продают, тоже такая, что разве что с собакой в лес ходить
ПробілНеПрацює• 09 марта 2024
Ответ дляПерша скрипка
Так і для жінок та чоловіків там багато нормальних речей. В h&m можна вибрати щось кежуал, офісне. В crivit спортивне.
Просто автор так написала, що типу ці фірми не зрівняються з українськими виробниками. А от які саме ці виробники?) не пише чогось..
Ксерокопия ночи• 09 марта 2024
Ответ дляПерша скрипка
Муж шлепки них берет. В машине на работу ездить. Говорит- норм. Но мне такое не нравится. А детское отличное, все эти курточки, дождевики и комбинезоны. Племяшка практически в них выросла. Сестра недавно к нам приезжала, пошла в лидл и набрала впрок детского)))
Перша скрипка• 09 марта 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Не, ну есть много украинских производителей сейчас, я их названия не запоминаю, в основном в инсте продают, пару раз брала вещи- есть очень классные, красивые и качественные, но цены конечно не сравнить с НМ- раза в 2- 3 выше
автор Вареничніца • 09 марта 2024
Ответ дляПерша скрипка
Платья кошмарного качества что в HM, что в Кунда, в резервд бывает получше качество, а так лучше уж Зара.
от я про те, що резервд і більше моделей гарних, жіночних.
а так - хм - як сінсей, тільки в 3-5 разів дорожчий
автор Вареничніца • 09 марта 2024
Ответ дляБез Баяна
Я в Україні живу, замовляю собі під час розпродажів, це були наче ці футболки , зараз без знижки, і відкрила перший сайт укр виробника, все таки ціна не на користь вітчизняної ТМ, звісно, зрозуміло, що можна аргументувати чому економічіно не вийде продавати футболку укр.виробництва дешевше, це інше вже питання, але ви писали, що укр.краще та дешевше
Це ще я на всі.свої не зайшла))
до речі, так онлайн є дешево там. а от такого розпродажного як тут кажуть - за копійки - нема. я кажись зрозуміла чого, бо то мале містечко - і реально нема магазинів окрім хм і са - ото люди скуповують так, що до розпродажнх цін розмірів с-м-л не залишається
автор Вареничніца • 09 марта 2024
Ответ дляTammy21
Ті які по 5-10 євро з прліестеру? Так, вони одноразові. Я писала про ті що з хлопку, льону у міді та максі. Вони не завжди, але часто ок, проблема у тому, що підкладка там зараз -- дуже рідка історія.
ну от максі і міді такі які не 105-110см, а 120-125 - вони рідко кому йдуть на жаль(
вентиляторная• 09 марта 2024
Ответ дляВареничніца
Насчёт куцего - так это щас мода такая, всё куцое носить.
и да, всё вышеперечисленное - эконом варианты для повседневной жизни.
купил футболку за 3-5-10 евро, поносил и выбросил/ купил новую.
носки, трусы, пижамы, футболки там нормальные за свою цену.
автор Вареничніца • 09 марта 2024
Ответ длявентиляторная
ну скільки мені одній тих трусів, футболок треба для дома? я про речі щоб в люди появлятися)

ПробілНеПрацює• 09 марта 2024
Ответ дляПерша скрипка
В мене є сукні від Week, Must have . Так, гарні , але ж ціна...навіть зі знижкою
Tammy21• 09 марта 2024
Ответ дляВареничніца
Це чому ж? Це універсальна та досить компліментарна довжина.
вентиляторная• 10 марта 2024
Ответ дляВареничніца
В какие люди?
В сельмаг сходить, так чтоб соседям от нарядов ’аж очі повиїдало’?
Пайетки, стразики и надпись во весь рост дороХо-богато душа просит?