ПлакалаВАвто• 09 марта 2024

У вас є вишиванка?

Ви маєте вишиванку? Яка ціна? І як ви думаєте, це потрібна річ в вашому гардеробі?
Результат:
вже голосів: 129
65 (50.39%) Так є, і дуже добре
55 (42.64%) Ні, немає і нетреба
9 (6.98%) Непотрібна річ
Сумка з негодою• 09 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
Теж не ходжу
Ви найкраще відчуваєте, чи потрібна вона Вам чи ні❤️
В моєму гардеробі це необхідна річ, починаючи ще зі школи.
І взагалі я захоплююся всім вишитим вбранням, це моя слабкість.
Навіть в Zara купила собі одяг з елементами вишивки)

raven_i• 09 марта 2024
Що за варіанти ідіотські - в другому не треба і в третьому не потрібна?? Мені от потрібна і хочу, але нема. Такого варіанту створити не додумались.
Медсестричка• 09 марта 2024
у меня вышитая моей мамой
Юля-ffda• 09 марта 2024
У меня 3: с коротким рукавом белая, с длинным рукавом льняная белая и с длинным рукавом чёрная.
Ношу на тематические мероприятия.
У дочки 5 вышиванок. Две летних с коротким рукавом, платье и две с длинным рукавом. У мужа 2: с длинным и коротким рукавом.
hrystia• 10 марта 2024
Так, є. Дуже їх люблю. Одягаю часто. Вишите плаття є красиве.