ПлакалаВАвто• 09 марта 2024
У вас є вишиванка?
Ви маєте вишиванку? Яка ціна? І як ви думаєте, це потрібна річ в вашому гардеробі?
Результат:
вже голосів:
65 (50.39%)
Так є, і дуже добре
55 (42.64%)
Ні, немає і нетреба
9 (6.98%)
Непотрібна річ
Повелитель бітка• 09 марта 2024
Нет. Но хотела бы иметь или рубашку или платье. Только те что я меряла,на мне сидят как-то нелепо...Хотелось бы в цвете хаки,но таких мало
короткопамятна• 09 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
Це буває. Якщо людина ніде не вистачає з художньою самодіяльністю і т.д., то і нема куди носити
Есть такие, что и с джинсами отлично смотрятся
Сумка з негодою• 09 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
Не можу дати відповідь, бо не розумію конструкцію ’ніде не вистачає з художньою самодіяльністю і т.д.’
аромат Жука• 09 марта 2024
Сама дорога для мене вишиванка - це моєї прабабусі. Їй вже більше 100 р
Мамина квіточка• 09 марта 2024
Ответ дляСумка з негодою
Виступає
Все возможно• 09 марта 2024
Немає і ніколи не було. І в чоловіка теж . Не розумію, що з нею робити.
неДоПриличий• 09 марта 2024
Немає вишиванки. Ті, що подобаються дорого. В дітей є, бо в школі треба.
короткопамятна• 09 марта 2024
Ответ дляаромат Жука
А есть фото? Очень интересно посмотреть
Моя бабушка тоже вышивала ( не 100 лет назад это было конечно, а где-то 50) для своих сыновей. Эти вышиванки попросила подруга, которая в школе работала. После бабушка их не видела. И мы с Луганской области, кстати.
Затишне кубло• 09 марта 2024
Ответ дляСумка з негодою
Звичайно, що є) Не знаю людей, які її не мають, цього не буває... Це необхідна річ в гардеробі для громадянки України
паспорт необхідна річ, а не одяг
Сумка з негодою• 09 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
Виступає
День вишиванки, Ви чули про це свято?
Навіть в цей день можна одягнути, якщо вже взагалі не знаєш, що з нею робити.
Але насправді її можна носити на багато подій, і не треба бути причетною до сцени.
І навіть без причини в будній день її носять)
Мамина квіточка• 09 марта 2024
Ответ длякороткопамятна
І куди її носити?
Мамина квіточка• 09 марта 2024
Ответ дляСумка з негодою
День вишиванки, Ви чули про це свято?
Ні, я не приймаю участі в жодних святкуваннях, не було таких подій, де б вона було доречною
Сумка з негодою• 09 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
А ви точно з України?
Мамина квіточка• 09 марта 2024
Ответ дляСумка з негодою
А ви точно з України?
Так , але зовсім не творча, не публічна людина , не приймала участі в тому, де потрібні народні костюми
Мамина квіточка• 09 марта 2024
Ответ дляdulenok
Да куда угодно....хоть на прогулку, хоть на работу, если хочется конечно.
Не доречно ні для прогулянки , ні для роботи , в мене строгий офіційний дрес код
Сумка з негодою• 09 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
Я християнка і ходжу до церкви. На всі великі релігійні свята більшість людей приходить на літургію у вишитому одязі.
В церкві ні творчості, ні публічності не треба
Мамина квіточка• 09 марта 2024
Ответ дляdulenok
И на прогулках дресс-код ? На работе конечно не везде, естественно
На прогулянці зручний кежуал одяг, до чого тут вишиванка?
Мамина квіточка• 09 марта 2024
Ответ дляСумка з негодою
Теж не ходжу
Мамина квіточка• 09 марта 2024
Ответ дляdulenok
Раз не вписывается в гардероб и особого желания носить ее нет, то понятное дело, что она и не нужна.
Я так і написала , за 37 років ще не було такої події , щоб вона була потрібною
Залізна тьотя• 09 марта 2024
Ні і купувати не буду, не уявляю, куди одягати. Не подобаються спроби поєднати такий одяг з джинсами чи чимось іншим сучасним, а зі спідницями часто шароварщина виходить.
короткопамятна• 09 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
І куди її носити?
На прогулку. Летом в льняных под шорты отлично. От куда ж я знаю куда вы ходите