Кому там слова не давали• 09 марта 2024
Чи розказати правду дружині коханця
Розійшлись з коханцем. Бути з ним не хочу. Дзвонить постійно і плаче, що хоче бути зі мною, її не кохає, тримають лише діти, бо не хоче їх травмувати. Я хочу розповісти дружині. Не для того, щоб був зі мною, а щоб відкрити їй очі, щоб вона розуміла, хто з нею поруч. Чи варто то робити?
Этожзвяздаяегообожаю• 09 марта 2024
Автор, от скажіть, які мотиви ? Поясніть своє патологічне бажання ’відкривати очі’. Це не ви його залишили, а він вас, після того, як повернулася родина і тепер це вам не дає спокою ? І ви хочети щоб ні вам ні дружині ?
ВсеПроВсехЗнаю• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
То я маю чим підтвердити кожне своє слово
Та оно ей не надо.
Она все отвергнет.
Вы зря только время потратите.
Можете проверить мои слова, увидите, она его оправдает, а вас обвинит🤣
Она все отвергнет.
Вы зря только время потратите.
Кому там слова не давали
• 09 марта 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Потаскуха это разве не та что спит со всеми подряд? В данной ситуации потаскуха это муж скорее
Та у нас жіночки такі, що їх чоловіки всі не такі, а якщо і зрадить якийсь, то винна ж звісно інша. А за чоловіка треба і далі триматись і йти стелитись перед ним
Кудрі кручу сама• 09 марта 2024
Ответ дляМэри Попкинс
А она тут типа переборчивая?))
Шкідлива молекула• 09 марта 2024
До мене знайомий шари підкатував - теж жінка в Європі. Був посланий далеко , навіть вітатися перестала
Хоч його жінка ще та коза язиката - але з поваги до самої себе це не зробила .
Мэри Попкинс• 09 марта 2024
Ответ дляМорская свинка
было выгодно ,мне такая тоже фея звонила ,как деньги ей перестал давать, моя семья разрушена, а она дальше таскается с женатыми
Это женатые мужчины таскаются, потому что не выполняют взятых обязательств. А свободные женщины никому ничего не должны с юридической точки зрения, разве что с моральной…
Морская свинка• 09 марта 2024
Ответ дляМэри Попкинс
она была тоже замужем
Этожзвяздаяегообожаю• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
А вам що до цього ? От ви не така, ну то живіть собі, шукайте свою долю, будуйте свою сім´ю і виховуйте своїх дітей.
Кому там слова не давали
• 09 марта 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Так і з моральної. Я їй щось винна? Щось їй обіцяла?
Звоночек• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Так а чого в душу? Хіба відкривати очі це лізти в душу?
Вы сами написали,что она Вам никто.Зачем лезете в чужую семью?Вы бессмертная?
Кому там слова не давали
• 09 марта 2024
Ответ дляМорская свинка
она была тоже замужем
Коли почалось все з ним, то я була вільна.
Кудрі кручу сама• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Так и чего вы к ней лезете со своей правдой?
Кому там слова не давали
• 09 марта 2024
Ответ дляЗвоночек
Так
Кому там слова не давали
• 09 марта 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Не перекручуйте
Кудрі кручу сама• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Не перекручуйте
А что я перекрутила?
Кому там слова не давали
• 09 марта 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
А что я перекрутила?
Мої слова, що я не маю відчувати мук совісті, бо не я її чоловік, і не я клалась колись їй у вічному коханні
Звоночек• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Так
Нет,вам так кажется.Если бы вы ко мне приперлись,отдирали бы вас от асфальта(это в лучшем случае)
Кому там слова не давали
• 09 марта 2024
Ответ дляЗвоночек
Ви себе переоцінюєте
Кудрі кручу сама• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Так а лезете вы к ней зачем, она вам что то должна или вы ей?
НичеНипанимаю• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Вона має право знати це?
нет. их семейная жизнь - это их личное дело!!! вы в этой семье никто!
Звоночек• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ви себе переоцінюєте
Точно нет,поверьте.))
Кому там слова не давали
• 09 марта 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Так ніхто нікому нічого не винен!!! Я ж те і кажу!!!
Кудрі кручу сама• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Так а лезете зачем?
Надежда наш компас• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Вона має право знати це?
О її правах треба було думати головою, якби вони були у обох бл..дин
Кому там слова не давали
• 09 марта 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Сємєйная ета какая?
НичеНипанимаю• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Сємєйная ета какая?
семья - это муж, жена и дети. А вы не знаете этого?
Кому там слова не давали
• 09 марта 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Ну то а яке її право я порушила?
Мэри Попкинс• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ну мораль это субъективное понятие, для многих отношения с женатым/замужней это неприемлемо, это не означает, что так нельзя, просто вы можете ожидать общественного осуждения такому поведению в нашем обществе. Но вы это и так по комментариям видите. В любом случае, подумайте хорошо, уважаете ли вы себя в первую очередь продолжая и эскалируя эту ситуацию
Надежда наш компас• 09 марта 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Це не ваша справа, вмійте залишатися людиною, тим більше, що з ваших слів ’бути з ним не хочу’. Ви вже внесли свій ’вклад’, живіть собі далі, бажаю, щоб у вашому житті такого не траплялося! Бо ви з ним за гроші були а у неї сім´я і діти.
Та ні, за в її житті трапляються далі тільки такі, як воно і її йо..рь