Кому там слова не давали• 09 марта 2024
Чи розказати правду дружині коханця
Розійшлись з коханцем. Бути з ним не хочу. Дзвонить постійно і плаче, що хоче бути зі мною, її не кохає, тримають лише діти, бо не хоче їх травмувати. Я хочу розповісти дружині. Не для того, щоб був зі мною, а щоб відкрити їй очі, щоб вона розуміла, хто з нею поруч. Чи варто то робити?
Кавуся• 09 марта 2024
Не стоит,автор. Это не ваше дело, даже после того,как вы трахались с ее мужем
Знову Я• 09 марта 2024
Ні, не варто. Ви з ним розійшлися і забудьте все, що з ним пов´язано. Можливо вона знає.
Мусик Пусик• 09 марта 2024
Ответ дляНаверняка
а чого не хотіли відкрити їй очі коли разом з ним були?
Денег давал
Кому там слова не давали
• 09 марта 2024
Ответ дляКидаю курити
Боже какая же Вы жалкая
Жалка не я, а вона. Бо стелиться перед ним, були спроби суїциду, але чисто маніпуляція щоб тримати його поруч. Маніпулює, що якщо він піде до іншої, вона вивезе дітей назавжди до іншої країни, у них є вид на проживання. То хто жалкая? Чи краще бути сліпим і маніпулятивним ?
Кому там слова не давали
• 09 марта 2024
Ответ дляПосудомойка
Обсудите с вашим мужем, рассказывать ли правду жене любовника.
Ваші фантазії такі ж вже фантазії
Чавонадо• 09 марта 2024
Зачем? Может быть сегодня Вы ещё чего-то не понимаете, но со временем, вспоминая этот случай, будете чувствовать себя полной идиоткой(
Наверняка• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
то вона таки знає,який він є. Сенс щось додавати
Кому там слова не давали
• 09 марта 2024
Ответ дляКавуся
Ми жили з ним 2 роки поки вона сиділа в Європі. Це не просто трахались
Кидаю курити• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
А Вы перед ним чего не устояли? Скользко было и ноги разъезжались?
Цвірінь• 09 марта 2024
А вам такое гавно зачем?🤷🏻♀️😁 Какой ужас 🤣 так смешат эти единственные
Марипосса285747• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Это он вам рассказал?
Распутница• 09 марта 2024
Ответ дляЦвірінь
Гавно до гавна....
Наверняка• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
аааа, понятно. Тема актуальна , як ніколи. Даремно ви Європу приписали...Так вам ще можна було повірити
Кому там слова не давали
• 09 марта 2024
Ответ дляЧавонадо
В даному випадку повна ідіотка вона
Чавонадо• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Говорят: обое рябое) а у вас все трое
Викликаю на дебати• 09 марта 2024
Нет , конечно
Это вам ответ той, которая была в отношениях с женатым
Кидаю курити• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ой, а потом что?
Кавуся• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Это ничего не печет, он вам бросил и вам больно. Вот вы и мечетесь, желая и ей причинить
Кому там слова не давали
• 09 марта 2024
Ответ дляЦвірінь
Так він мені вже і не треба
Кидаю курити• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
В даному випадку повна ідіотка вона
Ой,ошибаетесь
Распутница• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
В даному випадку повна ідіотка вона
Вона ідіотка, він-мудак, ви-шалава. Гармонія.