Кому там слова не давали• 09 марта 2024

Чи розказати правду дружині коханця

Розійшлись з коханцем. Бути з ним не хочу. Дзвонить постійно і плаче, що хоче бути зі мною, її не кохає, тримають лише діти, бо не хоче їх травмувати. Я хочу розповісти дружині. Не для того, щоб був зі мною, а щоб відкрити їй очі, щоб вона розуміла, хто з нею поруч. Чи варто то робити?
Наверняка• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Так він мені вже і не треба
Знайшли нового?
Кидаю курити• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Так він мені вже і не треба
Да расскажите так не нужен,что аж те у создала и его жене рассказать хотите
Кудрі кручу сама• 09 марта 2024
Нет границ у потаскух.
автор Кому там слова не давали • 09 марта 2024
Ответ дляМарипосса285747
Это он вам рассказал?
Скидав скріни їх листування, з якого все це видно
Таракашечка• 09 марта 2024
То есть, когда Вы его использовали для удовлетворения, о его жене не вспоминали.
Теперь не знаете как избавиться.
НеКонец-Света• 09 марта 2024
Как женщина, которая действительно ничего не подозревала когда-то, прошу: расскажите. Вдруг она тоже не знает.
Если знает, то и ладно, вы-то ничего не теряете. Даже пофиг, если из мести. Мне тогда тоже из мести рассказали, и я благодарна, хоть и не считаю побуждения нормальными
Надежда наш компас• 09 марта 2024
Ответ дляКидаю курити
Боже какая же Вы жалкая
Еще и на ’вы’ к ней и с заглавной?
Кидаю курити• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Вам?
А Вам не давал? Вы волонтёр?
Шкідлива молекула• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ми жили з ним 2 роки поки вона сиділа в Європі. Це не просто трахались
Ох і су.а ж ти
Інша б елементарне почуття провини відчувала
А тут прямо бравада

Колись опинишся на місці тієї жінки
Наверняка• 09 марта 2024
Ответ дляКидаю курити
А Вам не давал? Вы волонтёр?
То була гуманітарна допомога, підтримка у важки часи ( автору)
Кидаю курити• 09 марта 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Еще и на ’вы’ к ней и с заглавной?
Ну а вдруг она по любви
Гжегож Бженчишчикевич• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Жалка не я, а вона. Бо стелиться перед ним, були спроби суїциду, але чисто маніпуляція щоб тримати його поруч. Маніпулює, що якщо він піде до іншої, вона вивезе дітей назавжди до іншої країни, у них є вид на проживання. То хто жалкая? Чи краще бути сліпим і маніпулятивним ?
Тобто ви хочете розповісти жінці, у якої були спроби суїциду? Ви в собі? Може, ще його дітей втопити хочете?
НеКонец-Света• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
А, ну тоді така знає) якраз якщо маніпулює, то ніяк не сліпа.
’Жалкая’ все ж ви, якщо хочете її страждання посилити
Надежда наш компас• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Да ты жалкая, а не она не ври хоть самой себе здесь
Шкідлива молекула• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Яке їхало - таке здибало
Трикутник неадекватів
Наверняка• 09 марта 2024
Ви дивіться, автор, - розкажете, то вам ще за два роки оренду виставить. Воно вам треба?
Балаболка• 09 марта 2024
Я была бы счастлива ,если бы мне такая попалась. Но были другие. Я сама этого мудака не могла разоблачить ,а шлюхи попадались слишком слабо характерные. И да мудак он ,но на одних догадках брак невозможно было развалить ,куча отмазок находилась.
Ответ дляШкідлива молекула
Ох і су.а ж ти
А тут прямо бравада

Колись опинишся на місці тієї жінки
Я була на її місці. Не хвилюйтесь. І чому я маю відчувати почуття провини? Я їй щось винна? Вона мені ніхто.
Надежда наш компас• 09 марта 2024
Ответ дляРаспутница
Вона ідіотка, він-мудак, ви-шалава. Гармонія.
Краще не скажешь
маринабаранова• 09 марта 2024
Тоесть - если бы у вас с ним всё было хорошо,то вы бы молчали. А так - можно типа и ,,глаза открыть´´?
А она нуждается в этом?
Уйдите молча - имейте хоть каплю совести!
Таракашечка• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ну так и забудьте про неё.
Ответ дляБалаболка
От тому я і питаю. Бо я б теж була б вдячна, якби мені відкрили очі
Кидаю курити• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
То не трогайте , чого лізти людині в душу?
Шкідлива молекула• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Я не хвилююся , я тільки жахаюся скільки вас таких безпринципних та без елементарної жіночої солідарності .

Мені було погано - дай іншу доб’ю
А те, що той мудак давав скріни переписки дивитися - гидота
Таракашечка• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Открыли бы 2 года назад.
Ответ дляКидаю курити
Так а чого в душу? Хіба відкривати очі це лізти в душу?
А я з косою• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Так він мені вже і не треба
у вас привычка прыгать по х....м?
Кидаю курити• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Не Ваше дело открывать кому-то глаза. Свои спрячьте от стыда
Чтооооооооооо?• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ви ще й борщі йому варили? Ну п*дець
Таракашечка• 09 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Открыть, потому как стал не нужным.