Вічний двигун• 10 марта 2024

Подскажите по НИПТ

Хочу сдать для себя, чтобы быть спокойной.
Мой гинеколог говорит, что нет смысла сдавать до скрининг так, как в 10 недель больше материала женщины, чем ребенка.
Что лучше сдавать, если что после скрининга. Ну это если что результаты будут аж на 15-16 неделе.
Подскажите, как лучше сделать? Пойти на 10 неделе или после скрининга?
И сдавал кто-то НИПТ в Геном или Диле?
Крошечка-хаврошечка• 24 апреля 2024
Ответ дляLesik_2013
Я в звичайній ЖК.
Я тоже, а в каком вы городе?
Две предыдущие наблюдалась в частных, решила не заморачиваться, так ка к разница особо нет, а разницу в деньгах лучше на ребенка потратить
Чупокабра• 24 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А почему так часто ходили? По показаниям? Не вредно делать так часто узи? Я бы тоже ходила каждую неделю, но не направляют )
Не вредно. Болел живот, 2 замерших в прошлом. В третьем триместре тоже делала раз в неделю, но уже по показаниям
Крошечка-хаврошечка• 24 апреля 2024
Ответ дляЧупокабра
У меня сейчас живот болит трейтий день
Но больше как поджелудочная, была у эндокринолога, все-равно сказала сходить к своему врачу еще
Чупокабра• 24 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
У меня сейчас живот болит трейтий день
Если переживаете, лучше сходите на УЗИ. А вообще в беременность обостряется все, что только можно(
Lesik_2013• 24 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А скрининг когда думаете сдавать?
Я вже зробила і скрінінг і НІПТ і отримала результати.
Lesik_2013• 24 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Оооо, расскажите о своей беременности, что сдаете, а то мне 40, тоже хочу по максимуму сдать. В каком вы городе?
Я здаю все, що по протоколу. Без протокола робила НІПТ. Також міряю ацетон, глюкозу, білок смужками-тестами (це вже від себе). Мені поставили гестаційний цукровий діабет після мого кіпішу, бо ранковий цукор був 5,24. Тепер ще міряю глюкозу глюкометром, сиджу на дієті для діабетиків і записую все що їм і коли їм. Додався в мій список ще лікар ендокринолог. П´ю кучу вітамінів, аспірин. Щодня міряю тиск для контролю. Здала ще аналізи на щитовитку, поробила УЗД органів черевної порожнини, щитовитки. Ще маю направлення на УЗД молочних залоз і до лікарів по протоколу. Отак бавлюся.
Lesik_2013• 24 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я тоже, а в каком вы городе?
В Рівному.
Lesik_2013• 24 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ще треба робити цервікометрію кожні 10-14 днів, починаючи з 17 тижня. УЗД в 12-13т, потім в 20-21т, ще рекомендували в 24т(краще видно вади розвитку), потім вже у 30-32 і перед пологами.
Крошечка-хаврошечка• 24 апреля 2024
Ответ дляLesik_2013
А что такое цервикометрия?
А как вы себя чувствуете? Я вообще плохо
автор Вічний двигун • 24 апреля 2024
Ответ дляLesik_2013
Ого нічого собі
автор Вічний двигун • 24 апреля 2024
Ответ дляLesik_2013
А ви другий скринінг не будете робити?
автор Вічний двигун • 24 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А что такое цервикометрия?
Оценивают шейку
автор Вічний двигун • 24 апреля 2024
Ответ дляLesik_2013
В Рівному.
А какая у вас неделя уже?
Крошечка-хаврошечка• 24 апреля 2024
Ответ дляLesik_2013
А зачем делать узи молочных желез во время беременности?
Lesik_2013• 24 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А что такое цервикометрия?
Я почуваю себе добре. Цервікометрія потрібна щоб не допустити передчасних пологів. При укороченні шийки, її підшивають (на ранніх строках), або ставлять песарій, або ложать в лікарню на збереження.
Lesik_2013• 24 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А что такое цервикометрия?
Я себе почуваю прекрасно.
Lesik_2013• 24 апреля 2024
Ответ дляВічний двигун
А ви другий скринінг не будете робити?
Ні. Я робила Астраю, по цьому скрінінгу другого немає. Це Пріска передбачає 2 скрінінга. Тим більше, я вже НІПТ зробила.
Lesik_2013• 24 апреля 2024
Ответ дляВічний двигун
А какая у вас неделя уже?
17т+5дн
Lesik_2013• 24 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Щоб було напевне 😅. Жінкам після 40 його потрібно робити раз в рік.
автор Вічний двигун • 24 апреля 2024
Ответ дляLesik_2013
А якщо ніпт зроблений, то другий скринінг не потрібен?
Lesik_2013• 24 апреля 2024
Ответ дляВічний двигун
Другий скрінінг передбачений у скрінінгу Пріска. Я не робила Пріска, я робила Астраю - в ній не передбачено другого скрінінга. Буду робити лише УЗД в 20-21т.
Lesik_2013• 24 апреля 2024
Ответ дляВічний двигун
Ви який скрінінг робили? Скрінінги робляться для себе. Якщо по скрінінгу є високий ризик вад розвитку, вас направлять на амніоцентез. Якщо амніо підтвердить вади розвитку, це дає право на аборт. Я для власного спокою зробила НІПТ, він більш достовірний, ніж скрінінги. Амніо не робила б і аборт теж не робила б, навіть, якщо б НІПТ показав високі ризики. Кожен вирішує для себе.
автор Вічний двигун • 24 апреля 2024
Ответ дляLesik_2013
Пріска та ніпт робила
Крошечка-хаврошечка• 24 апреля 2024
Ответ дляLesik_2013
Ну не во время ж беременности, когда там все формируется:))) Не тратье время, сделаете после кормления)
Lesik_2013• 24 апреля 2024
Ответ дляВічний двигун
Пріска та ніпт робила
По Пріска є другий скрінінг, можете зробити для порядку.
Крошечка-хаврошечка• 24 апреля 2024
Ответ дляВічний двигун
Пріска та ніпт робила
Объясните мне, что такое Прикса
Lesik_2013• 24 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Объясните мне, что такое Прикса
Пріска - це один із методів пренатального скрінінга на генетичні вади розвитку плода. Є ще Астрая.