Гореотума• 10 марта 2024
Питання щодо використання стокових фотографій
Багато зображень мають обмеження "тільки для редакційного використання". Чи можете, будь ласка, пояснити простою мовою, де саме їх можна використовувати, а де ні.
Ліплю вареники• 10 марта 2024
Это значит, что не для бизнеса (не с целью дохода), а для иллюстрирования информации.
ТебеОноНадось• 10 марта 2024
Это значит нельзя на них деньги зарабатывать т.е. использовать в рекламе, маркетинговых продвижениях и тд
Гореотума
• 10 марта 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Наприклад, якщо додати таке зображення в журнал чи каталог просто в якості ілюстрації - так робити можна?
Пухнасті штани• 10 марта 2024
Ответ дляГореотума
Какой именно журнал?
Ліплю вареники• 10 марта 2024
Ответ дляГореотума
По тонкостям не скажу.
Каталог – это ж продукция? Которая предлагается к реализации? Тогда точно нельзя.
А вообще, не пойман – не вор. Но если поймают, может быть суд и штраф, слышала про такие случаи. Проще купить права на фото.
Гореотума
• 10 марта 2024
Ответ дляПухнасті штани
Какой именно журнал?
Наприклад в дитячий журнал додати фотографію з іграшкою. Не в якості реклами, а як одна з ілюстрацій
Приму в дар• 10 марта 2024
Купить их надо, что тут непонятного. Те, кто выпускают журналы не могут быть такими…
Гореотума
• 10 марта 2024
Ответ дляПриму в дар
Какими?)
Я для себя уточняю информацию, чтобы понимать, где именно можно использовать такие изображения по стандартной лицензии
Приму в дар• 10 марта 2024
Ответ дляГореотума
Какими?)
В лицензии на стоках все это написано очень доступно. Вы спрашиваете на советчице???
Гореотума
• 10 марта 2024
Ответ дляПриму в дар
Мне не совсем понятно, вот и уточняю. Хамить-то зачем?
Ответ дляГореотума
Працювала в видавництві, і ні, не можна. Навіть дитячий журнал - це ж комерційне використання, бо журнал гроші заробляє. Є сайти, де Ви можете придбати картинку для такого одноразового комерційного використання недорого, так можна.
А ці дозволяється використати, наприклад, у особистому блозі, в виданнях некомерційних (наприклад, листівки чи статті громадської організації) і т.д.
Гореотума
• 11 марта 2024
Ответ дляraven_i
Дякую!