Айпишница• 10 марта 2024
Кросівки. Допоможіть вибрати.
Мені 45,боюсь купити щось молодіжне, щоб виглядати дивно. Підскажіть ,які можна обрати під спортивний одяг.
вентиляторная• 10 марта 2024
Ответ дляMs. Искренность
Кеди класні!
И очень удобные. Ни разу ими не натерла ноги
Айпишница
• 10 марта 2024
Ответ дляМолчунья
Такі собі купила, ті копита, що вище перебор для мене
Класні,поділіться, будь ласка, де брали?
Айпишница
• 10 марта 2024
Ответ дляMs. Искренность
Ну так в чому справа. Не беріть такі. Візьміть щось більш- менш класичне
Навіщо зразу в крайнощі впадать. Є купа нормальних кросівок
Невже ви самі вибрать не можете….
А запитати не можна?Можна лише ті теми відкривати, які ви дозволяєте? Відкрийтесь, запитаю слідуючий раз вашого дозволу.Для мене багато тем є дивними, як, до прикладу, можна не знати елементарних речей, чи запитувати у людей чи подобається зроблений ремонт чи куплена шафа, але я не хамлю, як мені зараз.Просте прохання викликало зашквар, дике суспільство.
Айпишница
• 10 марта 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Кому смешно?
Или вы в 40+ все ещё стараетесь всем угодить?
Ні,просто запитала, цікава була думка людей, а вийшов один ви@ер.