ИграйМойГормон• 10 марта 2024
Чоловік не вітає зі святами, річницею шлюбу.
Важко, немає з ким поговорити на цю тему. Незнаю як далі бути.Піти не можу від нього зараз ,бо діти, та і немає куди. Таке відчуття, що він кайфує, коли принижує мене такими вчинками, словами.Як себе вести, що казати, в кого був подібний досвід?
ИграйМойГормон
• 10 марта 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Ви про це прямо розмовляли? Що от минулого року і квіти і подарунок, а наступного нічого. Що він сказав?
Минулого року словами і солодощами привітав.Цей рік натягнуті відносини , в іншій країні, де він не хоче бути, його дратує.
НЛОша• 10 марта 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Все може бути. Колишній чоловік якось не спромігся мені бодай щось подарувати на день Валентина, але коханці подарунок купив. Але лошара замовляв через сайт з домашнього компьютеру і там була привʼязана моя електронна пошта. Мені приходили сповіщення про відправку. Я думала, що мені подарунок. Коли в саме свято вже вкінці дня запитала: то ж де мій *той замовлений товар*? Він пробілів, почав городити, що забув його на роботі, і подарував щось схоже днів за 10. Бо таких самих, як подарував коханці, вже не зміг знайти в продажу
Як тупо спалився.
Але я сподіваюсь, що зараз ви набагато щасливіші і все добре у вас.
Завтра не пью• 10 марта 2024
Ответ дляНЛОша
Як тупо спалився.
Дякую. Так, пішла від нього і жодного дня про це не шкодувала
ИграйМойГормон
• 10 марта 2024
Ответ дляНЛОша
То проблема в стосунках тільки на свята?
В інші дні все чудово і ідилія?
Не так прямо, але більш менш, приходить з роботи, може з дітьми погуляти, може вечерю приготувати.
Зникла увага і повага як жінці.
Зараз в іншій країні, на орендованій квартирі.
Плануємо повертатися в Україну, теж в орендоване житло .Дві оренди він не потягне.
Зникла увага і повага як жінці.
Морковку дай• 10 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
В тому і справа, що терпіти не хочу.
Таке відчуття, що виживає, але щоб пішла з дітьми, а він буде ’чудовий ’ тато на вихідний.Тому поки не йду, розумію, що тягнути роботу, оренду, дітей , чи можу, яка буду, як загнана кобила, а він відпочивший , прийде тільки ’вершки’ збирати на готовий дітей.
Залиште дітей жити у нього. А у вас на вихідні.
Завтра не пью• 10 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Зникла увага і повага як жінці.
Скільки ви разом?
Повелитель бітка• 10 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Хм, ну тут сісти і поговорити. Зараз всі на нервах і йому судячи з всього не солодко так(звісно це краще ніж під бомбами) але треба все обговорити і розповісти як це вас важливо. Я так розумію ви Картьє не вимагаєте, а букети та коробку цукерок.
Завтра не пью• 10 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
20 років
І скільки із цих 20 років він не дарує подарунки?
ИграйМойГормон
• 10 марта 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Неповний минулий рік , та цей
Ответ дляИграйМойГормон
Зникла увага і повага як жінці.
Так оцю увагу і повагу як до жінки якраз повернути вкрай тяжко, бо це показник того, як сильно він охолов чи взагалі розлюбив.
І виходить так. Йому нічого дарувати не хочеться, бо Ви його наразі не приваблюєте і з ним не спите. А спати при такому відношенні Вам не хочеться, бо нема ні тепла, ні уваги.
Це замкнуте коло розірвати можете тільки Ви, якщо все ще його кохаєте. Зайнятися собою, своїм настроєм і привабливістю. Щось змінити у собі, щоб Вам самій подобалося, щоб Ви посміхалися і він помітив Вас нову. Це означає багато зусиль і раз Ви поки на них не пішли, то, напевно, маєте теж сильні сумніви щодо нього.
Якщо Ви в іншій країні, то є ж і варіанти як прожити без нього, поки є допомога та прихисток багато де. Чи не буде це ще більшою помилкою, повертатися додому у таких стосунках, де Ви взагалі нічого без нього не потягнете?
ИграйМойГормон
• 12 марта 2024
Ответ дляraven_i
Дякую за таку розгорнуту відповідь.
Є над чим замислитися.