Диви яка я пава!• 11 марта 2024
А ви забираєте в троянд листя? Чи тримаєте у вазі з листям?
Диви яка я пава!
• 11 марта 2024
Ответ дляФизрукая
Обрываю и с хризанием тоже. Стоят лучше.
Я теж таке чула.. а подруга зайшла в гості каже від води відірвати листя, а все інше ролі не грає.
Мовляв то неправда.
Диви яка я пава!
• 11 марта 2024
Ответ дляЧорнобаївка
листя не має попадати у воду, тому обриваю.
Але ж рози не на 90% у воді стоять.. зверху залишаєте чи теж лбриваєте?
Ростки жимолости• 11 марта 2024
Ходила на цветочный мастер класс, они это называют зачистить цветок, нужно убрать все листья чтобы не попадали в воду, они начинают гнить и это портит воду и цветок