Вчора тільки створила тему, що мій друг не виходить на зв´язок уже більше 20 днів. Сьогодні зранку мені написав. Увесь цей час не виводили з позицій, бо ніким було міняти.
Поки ви пєте свою каву по за кордонам, ховаєте своїх чоловіків, надієтесь на зсу, просто донатите... а якщо такі як він закінчаться? Тільки на них тримається ваш відносний спокій. Відносний, бо в любий момент той спокій може бути порушений. Не забувайте про це, сидячи по ресторанами.
Ответ дляNatal_ka91
Тим не менше, ви готові в біду кинути інших чоловіків, бо вам на них абсолютно наплювати, і ви за ними не буде дивитися якщо щось, чи оплакувати. Просто ви також маєте зрозуміти інших жінок, які цього бояться, а не перетворюватися на тих, хто хоче такого ж іншим.
Ви трохи не доганяєте. Сьогодні з ним весь день переписуюсь. Через тотальну втому багато хто не просто психологічно не вивозить але й фізично. У кого органи летять, хто через втому концентрацію втрачає і ризик поранень вищий
Зсу це вже не щит. Це тонка, дуже тонка плівочка від мильної бульки яка може лопнути в любий момент. Якщо не міняти
І що ви будете тоді робити? Думаєте путін захоче переговорів? Смішні
Серпневе кошеня• 11 марта 2024
ще одна. а особисто ви чому не заміните свого друга? чим ваше життя цінніше за життя чийогось чоловіка/батька/сина/брата? з чого ви вирішили, що маєте право засуджувати когось? чи ви їсте пусту кашу і пʼєте одну воду, аби не дай бог не насолодитись життям випадково?
Natal_ka91• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Це вже будуть особисто проблеми кожного що робити. Якщо немає ким замінити - значить до цього довели. Ви можете замінити свого друга, але ж ні.
Luxurygirl• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Ні, посил такий, як закінчаться такі як мій друг, будемо ми всі біля польського кордону.
Так они закончатся, рано или поздно
Дальше что?
Luxurygirl• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Я вам про те що у країні війна
І весь ваш спокій тримається буквально на волосині і плечах окремих людей.
Ні донати, ні віра, нічого вас не врятує, якщо ті люди закінчаться
А там самі рішайте
Так отправляйте своего мужа и отца. И ребенок скоро подрастет , война еще может идти готовьте его заранее
Ответ для@ альонка@
Так,зараз буде багато рука-лице.
Але...хоч на секунду хтось задумався, що ці титани тримають країну, низький уклін воїнам!
Не уявляю, що буде далі,резерв людей не безкінечний
Вчора вояка один сказав ,що вони ж можуть розвернутися і піти не в ту сторону.Багато не вистачає підтримки всередині в тилу ,навіть копати окопи не вистачає людей .І багато в тцк саме інвалідів
( ну не повірю ) і що на них нападати це розганяє рос.пропаганда..( (
І так, день в окопі - це тиждень нашого спокою в порівнянні.
Ответ дляnadia-74
Не вистачає не те слово.
zolotayaseredina• 11 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ХВАТИТ ИСТРЕБЛЯТЬ НАШИХМУЖЧИН!
Ну так путину напиши єто, Чупакабра
Екатерина27• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
А ви що будете робити? Чи вам можна, а умовній Маші не можна? Ви каву не п’єте «по за кордонам»? А чай?
Для чего це навʼязування відчуття провини всім? Чи той факт, що у вас там друг дає вам якусь індульгенцію? В нас усіх там або родичи, або друзі. То нам перестати їсти? Пити? Жити?
Екатерина27• 12 марта 2024
Я вже починаю думати, що ще трохи і почнеться масове звинувачення нп тількі в каві, а взагалі, що досі живий. А якщо ще і чоловік живий - то взагалі ворог народа
Natal_ka91• 12 марта 2024
Ответ дляЕкатерина27
Давно вже почалося.
Соната любви• 12 марта 2024
Ответ дляlilu1990
ну вот в одессе ,11 марта, мужчину в лицо залили газовым баллончиком, потом затащили в бусик.
после публикации в сми видео, мужчину и его жену запугали и заставили сделать признание, что ни он, ни жена претензий к тцк не имеют.
и он с радостью готов воевать.
вы счастливы?
это уже победа?
победим врага?
до вас никак не дойдет
никто никого менять не будет.
хоть всех мужиков скрутят и под дулом автомата мобилизуют.
открытым текстом уже давно сказали, пока идет война, никого с фронта не отпустят.
переговоры не хочет запад, западу нужна не прекращающаяся война
хотел бы запад мира, давно бы дожал путина для урегулирования войны дипломатическим путем.
папа римский уже заявил про переговоры, стал врагом для всего мира.
и он с радостью готов воевать.
вы счастливы?
это уже победа?
победим врага?
до вас никак не дойдет
никто никого менять не будет.
Peaceful sky UA• 12 марта 2024
Ответ дляСоната любви
и он с радостью готов воевать.
вы счастливы?
это уже победа?
победим врага?
до вас никак не дойдет
никто никого менять не будет.
и он с радостью готов воевать.
вы счастливы?
это уже победа?
победим врага?
до вас никак не дойдет
никто никого менять не будет.
британцы хотят крым. хоть тресни. им нужны воды, проливы, моря. всьо! им все равно сколько нас здесь умрет, как мы тут выживаем, кс какими мыслями существуем
Ответ дляlilu1990
А что будете делать вы?
ЧупакабраЗеБест• 12 марта 2024
Ответ дляzolotayaseredina
Ну так путину напиши єто, Чупакабра
ахахаха, они все вась вась.вы еще не поняли?
Ответ дляhealer09648293
аби наша влада хотіла щоб ми перемогли, то ми б давно перемогли. у мене питання - якого хр*на той же Порох, Коломойський і ще десятки наших багачів, чому вони не кинуть всі свої сили на те щоб задонатити нормально? їх ресурсів чудово б хватило. а замість цього останні копійки простий люд віддає, але цього мало, а також ще і це крадуть кому не лінь. то все це просто дурня якась!
З зелі почніть,з офшорів 95 кварталу на Кіпрі,елітної нерухомості в Лондоні і по всьому світу.Хоч копійку дав на ЗСУ?!ПреЗедент він,чи хто????
Ответ дляtaty13
Якесь зіговисько потв0р.Схоже,я на 2іц’Савєтчіце’ останній раз.Та й з приводу профіля подумаю.Зневажливо втсловлюватись про людей,Героїв,які 5ас захищають.Це мерзота собі таке дозволяє!!!
Мерзоти, потвори, зневага до президента, який очолює нашу країну. Так, вам краще не заходити на порадницю.
Ответ дляlilu1990
Та тут половина побіжить путіна в дупу цілувати, і розповідати, як вони його чекали. Чи Ви думаєте, у нас мало такого лайна? На жаль, аж занадто багато