lilu1990• 11 марта 2024

Знайте якою ціною ви п´єте каву і вірите в зсу

Вчора тільки створила тему, що мій друг не виходить на зв´язок уже більше 20 днів. Сьогодні зранку мені написав. Увесь цей час не виводили з позицій, бо ніким було міняти.

Поки ви пєте свою каву по за кордонам, ховаєте своїх чоловіків, надієтесь на зсу, просто донатите... а якщо такі як він закінчаться? Тільки на них тримається ваш відносний спокій. Відносний, бо в любий момент той спокій може бути порушений. Не забувайте про це, сидячи по ресторанами.
автор lilu1990 • 11 марта 2024
Ответ дляNatal_ka91
Так ідіть ви на зміну. Жінки теж потрібні.
Удалено администрацией...

Natal_ka91• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Так, він в черзі за Кошовим і Потапом
_Юта_• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Дуже смішно, особливо коли всі під боком а в окопі мерзне хтось інший 20 днів і труїться газом
Прекратите изображать заботливую жену героического военного.
Все уже поняли, что главный смысл этой темы-- продемонстрировать, что вы при мужике.

Получилось отвратительно.
автор lilu1990 • 11 марта 2024
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 11 марта 2024
Дорогі пані, можете поливати мене брудом скільки захочете. Видно його у вас в душі по вінця
Олечка79• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Серьезно ? Я всего лишь почитала вашу писанину в той теме .
N@t@li@• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
До того
Пишіть конкретно, що потрібно робити?
Ваші пропозиції?
murmurik• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Ваші версії про моє особисте життя такі ж цікаві як і ваші відмовкии чому ваш чоловік має сидіти під вашою спідницею
А где вы прочитали мои видмовкы? Покажете, фаталити вумен?

И зачем мне о вас версии если вы сами круто опозорились .
murmurik• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
А шо по винця у вас что вы лезете в чужую семью ?

df364tye3• 11 марта 2024
сидящие в ресторанах , уехавшие , прячущиеся , его не заменят , 20 суток не просидят ,,,
Мerida• 11 марта 2024
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
Его все, все кто его знает, пытаются переубедить. Человек просто рыдает в трубку. Умный, перспективный мужчина. Который умеет зарабатывать деньги, и делится ими сполна.
Peaceful sky UA• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Мerida• 11 марта 2024
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
Огооо....я и не видела этой темы. Вот это поворот. У кого-то где-то зачесалось и все должны стать по стойке смирно.
Мerida• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Я не приховуюю ні одну свою тему. Як ви помітили. Тому ваші детективні розслідування ні до чого
А нафиг нам знать ваши половые страдания по женатику?
Мerida• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Автор, а если он инвалидом останется, без рук без ног, жена уйдёт, узнав про блядство. Готовы его себе забрать? Вы такой исход не проигрывали в своей голове?
автор lilu1990 • 11 марта 2024
Ответ дляМerida
Він мені дорога людина. Не всі міряють грошима чи якимись бенефітами. Я його в біді не кину
Мerida• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Пусть разводится тогда, а не по бабам шляется.
автор lilu1990 • 11 марта 2024
Ответ дляМerida
Ви дамі іскушоні, тут уже цілу трагікомедію розписали. Головне що спираючись на власний досвід і сприйняття світу

Про кожну з вас можна зробити висновок, судячи з ваших домислів
автор lilu1990 • 11 марта 2024
Ответ дляМerida
Він не шляється. З чого ви взяли

helena123• 11 марта 2024
’ просто донатите’
Мerida• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Він не шляється. З чого ви взяли
А откровенный флирт - это что? Это блядство обыкновенное. И гниль человеческая
автор lilu1990 • 11 марта 2024
Ответ дляОлечка79
Ви просто перевернули все з ніг на голову
автор lilu1990 • 11 марта 2024
Ответ дляМerida
Не все у цьому світі чорне і біле
Мerida• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Не все у цьому світі чорне і біле
Не волнуйтесь автор, так как с вами он ещё с парочкой крутит. Кого на вирт раскрутит. Пока жена ждёт. Вы правы, не все чёрное и белое. У него таких как вы- целый раздел контакты.
автор lilu1990 • 11 марта 2024
Ответ дляМerida
З власного досвіду знову ж таки?
Мerida• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
З власного досвіду знову ж таки?
Нет. Я с женатыми не флиртую. И интимные переписки не веду. В отличии от вас.
Jul-Ap• 11 марта 2024
Я просто рада, что ваш друг жив.
Такой тяжёлый осадок был от темы , где вы его искали. Ощущение, что уже не услышите...прекрасно, что интуиция моя подвела
автор lilu1990 • 11 марта 2024
Ответ дляМerida
Звідки тоді така обізнаність
автор lilu1990 • 11 марта 2024
Ответ дляJul-Ap
Я просто рада, что ваш друг жив.
Дякую, справді неочікувано було.
Natal_ka91• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Тим не менше, ви готові в біду кинути інших чоловіків, бо вам на них абсолютно наплювати, і ви за ними не буде дивитися якщо щось, чи оплакувати. Просто ви також маєте зрозуміти інших жінок, які цього бояться, а не перетворюватися на тих, хто хоче такого ж іншим.