Вчора тільки створила тему, що мій друг не виходить на зв´язок уже більше 20 днів. Сьогодні зранку мені написав. Увесь цей час не виводили з позицій, бо ніким було міняти.
Поки ви пєте свою каву по за кордонам, ховаєте своїх чоловіків, надієтесь на зсу, просто донатите... а якщо такі як він закінчаться? Тільки на них тримається ваш відносний спокій. Відносний, бо в любий момент той спокій може бути порушений. Не забувайте про це, сидячи по ресторанами.
Natal_ka91• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Так, він в черзі за Кошовим і Потапом
Ответ дляlilu1990
Дуже смішно, особливо коли всі під боком а в окопі мерзне хтось інший 20 днів і труїться газом
Прекратите изображать заботливую жену героического военного.
Все уже поняли, что главный смысл этой темы-- продемонстрировать, что вы при мужике.
Получилось отвратительно.
Peaceful sky UA• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Ответ дляМerida
Автор, а если он инвалидом останется, без рук без ног, жена уйдёт, узнав про блядство. Готовы его себе забрать? Вы такой исход не проигрывали в своей голове?
Він мені дорога людина. Не всі міряють грошима чи якимись бенефітами. Я його в біді не кину
Natal_ka91• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Тим не менше, ви готові в біду кинути інших чоловіків, бо вам на них абсолютно наплювати, і ви за ними не буде дивитися якщо щось, чи оплакувати. Просто ви також маєте зрозуміти інших жінок, які цього бояться, а не перетворюватися на тих, хто хоче такого ж іншим.