Вчора тільки створила тему, що мій друг не виходить на зв´язок уже більше 20 днів. Сьогодні зранку мені написав. Увесь цей час не виводили з позицій, бо ніким було міняти.
Поки ви пєте свою каву по за кордонам, ховаєте своїх чоловіків, надієтесь на зсу, просто донатите... а якщо такі як він закінчаться? Тільки на них тримається ваш відносний спокій. Відносний, бо в любий момент той спокій може бути порушений. Не забувайте про це, сидячи по ресторанами.
З таким заголовком я думала, що тут будуть фото як бідні діти в якійсь Танзанії під сонцем збирають зерна
а таки да. люди ж не думають, як до них дійшли якісь блага. кава на столі, інтернет в телефоні, можливість сидіти в офісі, а не в полях.
Автор, ви самі про це задумувались?
По поводу «відносного спокою» абсолютно согласна, так как живем 2 года под ракетами и не знаем, что будет завтра.
И, автор, не у одной вас воюют родственники, друзья, знакомые, коллеги. Почти у каждого есть кто-то в том аду. Все мы знаем обстановку и какой теперь уже у них настрой.
Spicy -02f0• 11 марта 2024
Ответ дляWill_Be...
Дорогуша, мой муж - там, на нуле, почти ГОД пока местные мыслители прячут своих мужчин под юбками. Почему заменить своего мужа должна я, а не, к примеру, Ваш муж?
У автора комментария может не быть мужа, он может быть не в Украине и так далее
Spicy -02f0• 11 марта 2024
Ответ дляЗвёздонька
Не будет никаких льгот и привилегий. Будет «мы их туда не посылали, это их выбор». Народ неблагодарный. Не будет будущего.
Льготы и привилегии не народ создаёт, а руководство
Мой братан после ранения уже больше пол-года не может ходить. Пока что операции не дают успеха. А ему далеко за 40. Подошел лечащий врач, спросил, когда крайний раз был секс. Ну, братан как бы поясняет врачу нюансы, что в госпитале в палате как-то тяжело найти партнершу. Врач начал задвигать, что столь длительное воздержания для мужчины за 40 чревато очень плохими последствиями для половой системы.
Вот - та страшная цена, которую приходится платить.
@ альонка@• 11 марта 2024
Ответ дляInno4ka-ya
А чим ваша племінниця цінніша чийогось сина, наприклад? Підлітків 16-17 років можна вивозити, чи вони мають у 18 сидіти й чекати, поки їх заргебуть?
А вам в Німеччині видніше, чим нам,в окопах?
Безсовістна.
Ответ дляViktoria_St
Кароче... наши власть имеющие решили что воевать должны бедные. В Кабміні планують прив´язати бронювання від мобілізації до рівня зп
Нашей власти нужны деньги в бюджет, они хотят вытянуть из тени деньги.
Без этих денег нам скоро зп, пенсии и льготы нечем будет платить
@ альонка@• 11 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Пи напишіть на рос форумі
Та тут більше матрьошки хороводи водять.
сами знаете кто• 11 марта 2024
Решение - открыть границы, набирать только добровольцев. Ментов и дупутатов всех мастей - в окопы.
сами знаете кто• 11 марта 2024
Ответ дляMaster77
Самое страшное что не будет стоять? :)
Viktoria_St• 11 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Нашей власти сп*ть надо побольше пока есть возможность, а потом сдадут нас рашке и свалят.
Korsika999• 11 марта 2024
Ответ дляВишніВишні
саме так, купка
кілька сотень тисяч проти десятків мільйонів виглядає саме як купка
кілька мільйонів миттю махнули за кордон = відразу показала, де вони мали все це
ще пару десятків мільйонів пасивно ігнорують все це (переховуються, ухиляються від тцк тощо) = теж показують, де вони все це мали на увазі
у вас інші цифри?
а мені здається, що позиція ПЕРЕВАЖНОЇ більшості цілком очевидна
у вас інші цифри?
Скажите это 700 тысячам силовиков, которые прячутся за спинами продавцов, токарей и рабочих с завода. Про депутатов и их родственников и так понятно
Ответ дляhelga2014
Это какой-то пунктик с этой кавой. Прям не знаю.
Упрекать мирных в том, что они смеют жить?
Давайте я сейчас всех упрекну в том, что я и почти все мои родственники работаем без отпуска 2 года, иногда и без выходных, чтобы обеспечить стране «безперебійне та надійне електропостачання», чтобы был свет и интернет и можно было спокойно писать на советчице разный бред.
Атключайтє. Атключайтє автору світло срочно
Inno4ka-ya• 11 марта 2024
Ответ дляoboeva
Все это кто,муж и сын? Двоюродные братья,одноклассники и племянники кумы не считаются
В неї немає ні сина, ні чоловіка. Вона мріє чужого заграбастати собі
Veronika83• 11 марта 2024
Простите, а почему менять некем? Безугла заявляла, что МО не понимает где находятся тысячи военных, поэтому проводят аудит
Ответ дляВишніВишні
я в Київській області, на півдні, і думкою не смикнулася нікуди тікати, і не смикаюся
і ні за кого не молилася,
була в шоці від ситуації, але чітко усвідомлювала, що опір безглуздий, нас давно вели на убій, знищуючи все для цього, тому в шоці, як цього не розуміють ті, хто вірить в зсу.......
про можливість війни в ці роки я читала ще в 2012 році, на жаль, шкода, що це стало нашою реальністю і через ігри властьімущих стільки смерті людської.....
від зміни назви моєї вулиці суть мого життя не зміниться, а нам намагаються вбити у голову, що зміниться - ви все ще в це вірите? і готові за це віддати своє життя?
особисто я ні, ми не там ворогів шукаємо, тому і програємо по всіх фронтах
і ні за кого не молилася,
Тобто кацапи не вороги. Сиділи собі в себе на парашці, а українці пішли шукати їх не туди?
І жодної шкоди українцям не завдають, просто назви вулиць поміняти хотіли?
А зруйновані будинки на півночі Київщини, розстріляні авто з дітьми, спалені сімʼї, братські могили, катівні, трупи під кожною хатою.
Це ж всього пару десятків кілометрів від півдня Київської області. Може хоч зʼїздити подивитись, якщо думається, що то було голівудське кіно з марафону.
Десятки тисяч військових поклали життя, щоб зупинити російську навалу. Щоб вам кацап не вистрілив в потилицю і не висрався у вас на столі. А виявляється це було безглуздо.
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ для vihola
Тут глубже дно!
Ответ дляWill_Be...
Они искренне верят, что эта война обойдет стороной их семьи. Не распинайтесь - это не та публика.
Ну, обойти стороной никак не сможет. Постоянные воздушные тревоги, укрытия, ракеты, вынужденный выезд за границу, уменьшение з/п, рост цен, рост курса $, комендантский час, даже прятаться от ТЦК, искать возможности отсрочки - это все из-за войны.Так что, даже, если никого не заберут на фронт из семьи, война стороной не обойдет
Ответ дляИрина-bbd0
Тут глубже дно!
Не зрозуміло ящо тільки назви вулиць поміняти хотіли, навіщо вбивали всіх на своєму шляху з особливою жорстокістю, з задоволенням.
Навіщо обкрадали будинки, а що не змогли винести побили, спалили, потрощили. Бо не подобались назви вулиць? Де вже поідвся цей персонаж, в якого «притрушені» не російські людожери , а герої, які їй життя врятували.