Вчора тільки створила тему, що мій друг не виходить на зв´язок уже більше 20 днів. Сьогодні зранку мені написав. Увесь цей час не виводили з позицій, бо ніким було міняти.
Поки ви пєте свою каву по за кордонам, ховаєте своїх чоловіків, надієтесь на зсу, просто донатите... а якщо такі як він закінчаться? Тільки на них тримається ваш відносний спокій. Відносний, бо в любий момент той спокій може бути порушений. Не забувайте про це, сидячи по ресторанами.
healer09648293• 11 марта 2024
Ответ дляViktoria_St
Ну порох таки донатит, а остальные? Слуги много задонатили? Только виллы себе и квартиры покупают. Зато народ виноват- то донатить не хочет, то добровольно на убой идти не хочет
хтось взагалі не донатить, хтось робить вигляд що донатить, а хтось краде те що задонатили. тільки прості люди вигрібають за все це. як ми переможемо, якщо самі проти себе воюємо можна сказати? просто ідуть в розхід люди та і все...
Love_Love_Love_• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Не обійтись без контингенту НАТО вже, навіть якщо резерв наберемо
То ви вже волонтера/ захисника відключили.
Включився воюючий генерл/ політолог - експерт?
Spicy -02f0• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Це немає значення, я тут звіт давати не збираюсь.
Почему? Если вы пытаетесь других получить, то надо своим примером показывать как надо
Spicy -02f0• 11 марта 2024
Ответ дляWill_Be...
Сколько у нас ’кадровых военных’? Пусть, до полумиллиона (хотя это я приплюсовала много), а сколько военный потенциал в рашке? Там, даже, не 1 к 100 будет. Так что, без трактористов, слесарей, и представителей других профессий не обойтись. Мой муж, например, в миру,был классным строителем-универсалом, а на фронте стал не менее классным штурмовиком. Только, он уже больше года там, и слегка задолбался.
Так у них тоже есть трактористы и слесари, если так думать
Viktoria_St• 11 марта 2024
Ответ дляWill_Be...
А моему по состоянию здоровья тяжёлый вес поднимать нельзя, он по этой причине и строчную службу не проходил. А сейчас чудом в 50 лет стал годным, и если попадет то будет тоже каким-то штурмовиком, вот скажите вашему такой помощник надо будет? Я не была против мобилизации, я против этого Пиз*ца что у нас. Если человек может принести пользу пусть будет ремонтников или ещё кем-то, а не всех на штурм без подготовки
Love_Love_Love_• 11 марта 2024
Ответ для@ альонка@
Ну і говоріть за себе.
Ну я і говорю, конкретно за себе
Will_Be...• 11 марта 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Есть. Что предлагаете?
Ответ дляlilu1990
Я вам про те що у країні війна
І весь ваш спокій тримається буквально на волосині і плечах окремих людей.
Ні донати, ні віра, нічого вас не врятує, якщо ті люди закінчаться
А там самі рішайте
А що ті люди будуть там їсти, чим лікуватись, що вдягати? Ви не в собі?
kseniya-alisa• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Я вам про те що у країні війна
А там самі рішайте
від початку війни ,ще з 2014,було і так зрозуміло,що наші сили далеко не рівні(я маю наувазі по кількості війська)
Spicy -02f0• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Я вам про те що у країні війна
А там самі рішайте
Вы можете нас спасти, вся надежда на вас
Viktoria_St• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Ні, посил такий, як закінчаться такі як мій друг, будемо ми всі біля польського кордону.
А почему вы будете возле польского кордона а не в окопе? Вы ж патриот
Ответ дляLove_Love_Love_
Серйозно? А всі тут повинні перед вами відчитатись? Чи видина щось робите?
Жіночко, що ви взагалі собі дозволяєте?
Ви 20 деів тому прокинулись коли друг пропав?
Чи ви така вся в білому пальто до нас нетямущих спустились вирішивши пристидити просто так? Не вийде. Давайте адресу де ви сітки плетете, що готуєте хлопцям в госпіталь, списки загиблих та воюючих родичів, друзів, чим підтримуєте їх, скріни донатів, скріни організованих зборів і тоді тему створюйте і людей засуджуйте. Все ясно?
Я чекаю
Жіночко, що ви взагалі собі дозволяєте?
Я чекаю
Я теж чекаю від автора.
Як раз дві сітки спакувала, наступну починаю прямо зараз
Ответ дляlilu1990
Я ні перед ким не відчитуюсь що я роблю і для кого. Це дешеві маніпуляції. За які мені у свій час ще й дорікали
Вы хотите действий от других, при этом сами ничего не делая? Ваши слова читаются именно так. Вы молодец. Я надеюсь, мяса уже давно нет в вашем рационе. А все идёт на помощь вашему другу. Как и вещей новых, за 2 года
Ответ дляlilu1990
А я когось тут прошу відчитатись?
Я розумію, що вам страшно за вашого друга, але не думайте, що лише ви розумієте, що у нас срака на фронті. Проте ви намагаєтесь прищепити іншим відчуття провини, хоча самі сидите на заході країни і так само пʼєте каву, а може й чай… а чим ви відрізняєтесь від усіх, кому пишете про «не забувайте»? Усім страшно, не забувайте про це
Love_Love_Love_• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
А я когось тут прошу відчитатись?
Ну ви мені конечно вказали що я не можу пити каву за кордоном і по ресторанам ходити.
Та от Я МОЖУ і маю повне право!!!!!
Бо роблю багато і дуже багато за себе і за вас щоб ви могли спокійно на дивані сидіти і засуджувати мене поки я каву пʼю і сраку рву щоб збір закрити. ПОНЯТНЄНЬКО?
Та от Я МОЖУ і маю повне право!!!!!
Ответ дляМerida
Я робила і роблю ще з 2014 року але тут розпинатись більше не буду
Ирина Веселуха• 11 марта 2024
А що ви пропонуєте ? Що може для фронту зробити жінка 50+, з прицепом хвороб , з неповнолітньою дитиною? Сидимо за кордоном, п´ємо каву, донатимо. Сидячи в Україні, можливості донатити б не було.
Love_Love_Love_• 11 марта 2024
Ответ дляOllka
Я теж чекаю від автора.
Може дозволить вам кави попити. Млять….. вибісила мене страшно
kseniya-alisa• 11 марта 2024
на простому народові багато тримається ,прості люди величезну користь роблять для війська ,в той час коли там зверху просто набивають кишені !