lilu1990• 11 марта 2024

Знайте якою ціною ви п´єте каву і вірите в зсу

Вчора тільки створила тему, що мій друг не виходить на зв´язок уже більше 20 днів. Сьогодні зранку мені написав. Увесь цей час не виводили з позицій, бо ніким було міняти.

Поки ви пєте свою каву по за кордонам, ховаєте своїх чоловіків, надієтесь на зсу, просто донатите... а якщо такі як він закінчаться? Тільки на них тримається ваш відносний спокій. Відносний, бо в любий момент той спокій може бути порушений. Не забувайте про це, сидячи по ресторанами.
маринель-наумка• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Не буде спокійного життя ніде наївні люди якщо кацапи окупують навіть тільки правий берег. Чи ви д@@рні чи історію не вчите
А ви тільки , читаєте? Що аонкретно Ви робите, окрім як чужого чоловіка підтримуєте морально?

Ollka• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Мого друга мобілізували
Я думаю тут майже у всіх є друг, чоловік, брат, тато, співробітник і т.д. якого мобілізували
Spicy -02f0• 11 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вибачте, а до чого тут кава за кордоном і сидіння в ресторанах?
Для заголовка, вероятно
Spicy -02f0• 11 марта 2024
Ответ дляkharkovchanka
якраз збираюсь випити кави за кордоном
А я как раз пью
автор lilu1990 • 11 марта 2024
Ответ дляMarty
Автор, ви особисто чим допомогли?
Це немає значення, я тут звіт давати не збираюсь.
healer09648293• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
аби наша влада хотіла щоб ми перемогли, то ми б давно перемогли. у мене питання - якого хр*на той же Порох, Коломойський і ще десятки наших багачів, чому вони не кинуть всі свої сили на те щоб задонатити нормально? їх ресурсів чудово б хватило. а замість цього останні копійки простий люд віддає, але цього мало, а також ще і це крадуть кому не лінь. то все це просто дурня якась!
vihola• 11 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну так розказуйте, показуйте, доказуйте, зробіть приклад на своєму досвіді як потрібно допомагати під час війни. Я чекаю
Автор розказує, вона готова піти в ЗСУ і загинути.
Тобто спеціально загинути, щоб брата демобілізували і міг з родиною виїхати( з її ж слів). Далі розповідей це не йде. Але медалей, та дорікати іншим вже закортіло.
Це напевно талант так вживатись в роль своїх фантазій. Вже сходила на передову, загинула, воскресла і прийшла розказати, які всі невдячні.
Marty• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Ну тоді ви і права не маєте на подібні висказування!
Will_Be...• 11 марта 2024
Ответ дляViktoria_St
А простые люди тут при чем? С 2014 года платили военный сбор куда? Кадровые военные получали плюшки, а сейчас обычные слесари и трактористы должны защищать?
Сколько у нас ’кадровых военных’? Пусть, до полумиллиона (хотя это я приплюсовала много), а сколько военный потенциал в рашке? Там, даже, не 1 к 100 будет. Так что, без трактористов, слесарей, и представителей других профессий не обойтись. Мой муж, например, в миру,был классным строителем-универсалом, а на фронте стал не менее классным штурмовиком. Только, он уже больше года там, и слегка задолбался.

klaraneill• 11 марта 2024
Ответ дляhealer09648293
В корень зрите)
kseniya-alisa• 11 марта 2024
якийсь наш менталітет такий....мій пішов най всі ідуть....мені погано,нехай всім буде погано..
автор lilu1990 • 11 марта 2024
Ответ дляWill_Be...
Не обійтись без контингенту НАТО вже, навіть якщо резерв наберемо
Will_Be...• 11 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
узкое мышление оно такое...
’узкое мышление’ - это когда веришь, что для окончания войны нужно ’просто перестать стрелять’.
Carin• 11 марта 2024
Не Советчица, а агитподразделение МО.
С чего Вы вообще взяли, автор, дикую глупость, что тут все сидят по ресторанам и по заграницам?
Lv1107• 11 марта 2024
Автор, трохи дивує ваш текст. Він вам не чоловік, і не син, просто знайомий. Абсолютно у всіх є знайомі , друзі на війні. Це його дружині потрібно переживати, що зв’язку немає. Мій племінник вже повернувся інвалідом, брат воює. У вас рідних там немає, тільки друг? То чого каву пити не можна?
автор lilu1990 • 11 марта 2024
Ответ дляkseniya-alisa
Ні, посил такий, як закінчаться такі як мій друг, будемо ми всі біля польського кордону.
Viktoria_St• 11 марта 2024
Ответ дляhealer09648293
Ну порох таки донатит, а остальные? Слуги много задонатили? Только виллы себе и квартиры покупают. Зато народ виноват- то донатить не хочет, то добровольно на убой идти не хочет
Love_Love_Love_• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Я ні перед ким не відчитуюсь що я роблю і для кого. Це дешеві маніпуляції. За які мені у свій час ще й дорікали
Серйозно? А всі тут повинні перед вами відчитатись? Чи видина щось робите?
Жіночко, що ви взагалі собі дозволяєте?
Ви 20 деів тому прокинулись коли друг пропав?
Чи ви така вся в білому пальто до нас нетямущих спустились вирішивши пристидити просто так? Не вийде. Давайте адресу де ви сітки плетете, що готуєте хлопцям в госпіталь, списки загиблих та воюючих родичів, друзів, чим підтримуєте їх, скріни донатів, скріни організованих зборів і тоді тему створюйте і людей засуджуйте. Все ясно?
Я чекаю
Heksa• 11 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ХВАТИТ ИСТРЕБЛЯТЬ НАШИХМУЖЧИН!
Путіна тут немає.

Маня_53• 11 марта 2024
Ответ дляreokioto
Это вы обращаетесь к силовикам и военным, которые сознательно выбрали себе военную специальность, но участия в боевых действиях не принимают? Или к слесарю, ремонтирующему теплотрассу? Грузчику на складе?
Не коректне порівняння так,як в нас зараз війна в країні
Ollka• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Ага, то вам можна а іншим ні?
Чим ви особлива?
@ альонка@• 11 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Що значить: хтось задумувався на секунду?
Уявіть собі, не лише задумувались, але постійно і регулярно, цілеспрямовано допомагають, працюють, донатять, організовують збори, робочі місця, доставку і закупівлю необхідних речей, медекаментів, засобів.при тому пʼють каву за кордоном і ходять по ресторанам. Говорю конкретно за себе і своїх знайомих .
Ну і говоріть за себе.
kuskus• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Тут кожен день розводять соплі про погану Україну і за що ми воюємо. Зрозуміло буде якщо кацапи окупуюють все. Але вже пізно буде
автор lilu1990 • 11 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Жіночко, що ви взагалі собі дозволяєте?
Я чекаю
А я когось тут прошу відчитатись?
kseniya-alisa• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
думаю ми тут не всилі вирішити таке питання
@ альонка@• 11 марта 2024
Ответ длямаринель-наумка
Маю , а ось у вас не помітно,
Мали б таке не писали.
Marty• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
А я когось тут прошу відчитатись?
Так а якого лєшево ви тут в страпості х* написали?
Ollka• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
А чому від інших вимагаєте?
Маня_53• 11 марта 2024
Ответ для@ альонка@
Так,зараз буде багато рука-лице.
Але...хоч на секунду хтось задумався, що ці титани тримають країну, низький уклін воїнам!
Не уявляю, що буде далі,резерв людей не безкінечний
Я вчора і сьогодні в Києві бачила машину на щиті,так люди гинуть
Love_Love_Love_• 11 марта 2024
Ответ дляMarty
10000%