Перша скрипка• 11 марта 2024

Порекомендуйте ефективний засіб від слідів акне.

Донька 16, боротьба із акне успішна, але хочеться ще вирівняти тон після грубих вугрів
Пургену мне• 11 марта 2024
Лазер,кислоти в догляді,пілінги

Млинець Мій• 11 марта 2024
Лазер и то не одна шлифовка , плазмотерапия , пилинги крема здесь не помогут
автор Перша скрипка • 11 марта 2024
Ответ дляПургену мне
Лазер,кислоти в догляді,пілінги
Дякую
Лазер поки недоступний. Пропозицій засобів багато, хочеться почути рекомендації з власного досвіду
З вишневого садка• 11 марта 2024
Как победили?
автор Перша скрипка • 11 марта 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Как победили?
Лікування у дерматолога. Онлайн. Відправляли фото + відеоконсультація
Соседушка• 11 марта 2024
Что прописал врач?тоже у сына подростковые прыщи
З вишневого садка• 11 марта 2024
Ответ дляПерша скрипка
Так а чем лечили?
Я тоже была у дерматолога, но не помогает...
автор Перша скрипка • 11 марта 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Так а чем лечили?
Якщо хочете , ч дам посилання на лікаря.
автор Перша скрипка • 11 марта 2024
До і через 8 місяців лікування. Зараз, через рік ще краще

автор Перша скрипка • 11 марта 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Так а чем лечили?
Можливо, це індивідуально .Вона зробила призначення, потім ми відписалися, що все гуд, потім, через 7 місяців вона подивилася фото, знов консультація, і інше лікування призначено
автор Перша скрипка • 11 марта 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Так а чем лечили?
Дуак
автор Перша скрипка • 11 марта 2024
Не дописала. Потім, через 8 місяців, призначила інше лікування
Просериарила молодость• 11 марта 2024
Ответ дляПерша скрипка
Дайте посилання на лікаря Дякую
НаБалКоніХодять• 11 марта 2024
В Вашем случае хватит и курса проф/пилингов, но, во-первых, их уже желательно отложить на осень, а во вторых, их нужно с умом вписать в схему ухода, чтобы кожа успела восстанавливаться и они не конфликтовали с активами, которые используете.
Сейчас можно использовать сыворотки с ниацинамидом, азелаиновой к-той
автор Перша скрипка • 11 марта 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Дайте посилання на лікаря Дякую
https://www.instagram.com/dr.kateryna_bakiko?igsh=
Рекомендую. Мені її також тут порекомендували
автор Перша скрипка • 11 марта 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Дякую!
Мира всем• 11 марта 2024
Ответ дляПерша скрипка
Дуак
ой я тоже им вытягиваю прищы, скажите, вы им мазали до полного рассасывания прыща? У меня сверху он ’прошел’ но если пощупать, то внутри гулька
автор Перша скрипка • 11 марта 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Дайте посилання на лікаря Дякую
Але будьте готові, що то тривале лікування . Акне-хрлнічна хвороба
автор Перша скрипка • 11 марта 2024
Ответ дляМира всем
Кожного дня ввечері донька змащувала всі зони із акне. Зранку сиворотка, живильний крем .

Чемна панночка• 12 марта 2024
Ответ дляПерша скрипка
Теж в неї лікується знайомий. Лікар не поганий, але дуже важко в спілкуванні. Коли виникають питання під час лікування, то відповіді потрібно чекати 3-4 доби. А якщо у відповіді щось незрозуміло, то знову стільки ж. Це треба витримку мати.
яусебяодна• 03 апреля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Скажіть, будь ласка яка сиворотка і крем?